Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 306 10
Sex Studio 580495
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λοιπον οπως γραφει και καποιος συναγωνιστης παρακατω η Ευα (26 ετων οπως λεει), ειναι πολυ ομορφη,με σιλικονατο βυζακι,εξωτικα μελαχροινη,μακρια σγουρα μαλλια,κορμακι σκετη καυλα!!!αλλα...εδω ερχεται το αλλα...ειναι καθαρη ξεπετα και τιποτα παραπανω..μην αγγιζεις αυτο,μην αγγιζεις το αλλο.πηρα το προγραμμα των 60 οπου η ευγενικη κατα τ αλλα τσα2 ελεγε πισωκολλητο,απο πανω,ελευθερα πιασιματα στοματικο και η sex show η ερωτικο μασαζ..λοιπον η τυπισσα καμια σχεση με μασαζ ουτε sex show.οταν της ζητησα μου απαντησε: καλα περιμενεις sex show με 60 Ε?αν το κανουν καποιες πηγαινε σ αυτες..ουτε δαχτυλο σε μουνι,ουτε κατα διανοια αγγιγμα σε κωλο (εχει εκπληκτικο κωλαρακι η καριολα!)μετα βιας χαδια σε βυζι..και βεβαια αμφιβαλλω κατα πολυ για την Ιταλικη της καταγωγη μια και μιλωντας της Ιταλικα χαζευε σαν χαζη...προφανως δεν καταλαβαινε γρι.απο Ααλβανια γυφτακι μου κανει....

Anyway φιλοι μου, η ουσια ειναι οτι η τυπισσα την εχει δει ντιβα οποτε δινεις τα ωραια σου Ε για να γαμησεις απο αποσταση??εγω ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!!!!ξεγελαστηκα γιατι ομολογουμενως ειναι απιστευτο μουνι και με το λευκο εφαρμοστο διαφανο μινι που σκαει χωρις εσωρουχα καυλωνεις αμεσως..αλλα δεν αξιζει τα λεφτα της μια και καποιες αλλες με τ αντιστοιχα κανουν παπαδες!!!!

πολυ καθαρος χωρος με ντουζιερα,ευκολο παρκινκ λογω Praktiker (χαχαχαχα) και ευγενικη τσα2..αλλα με αυτην την τακτικη της Ευας μυγες θα βαρανε!!!οσο ημουν εκει ημουν μονος εννοειται....δεν παταει ανθρωπος..τυχαιο ειναι????

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2009
Όνομα κοπέλας
Εύα
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
195
Πόντοι:
2.007
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού