Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Sex Studio 58557
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Να ξεκινησω συναδελφοι λεγοντας οτι δεν ειναι η κατηγορια μου οι μιλφ αν και η κοπελα λιγο μικρο δειχνει..μεσα στο δωματιο ομως καταλαβαινεις τα χρονια της 40+
Εμφανιση: για την ηλικια της θα ελεγα οτι ειναι παρα πολυ καλη..με ωραιο βυζι, ομορφο προσωπο και μεγαλουτσικο κωλο..και λιγα κιλακια!
Δωματιο: το αριστερα με το τζακουζι, ειχε ολα τα απαραιτητα και πετσετα φυσικα.. παντως σου βγαζει μια κλεισουρα..γενικα ομως ειναι καλο.
Στα του αγωνα: Πηρα το απλο (40) μπηκε μεσα σχετικα γρηγορα, μιλαει καλα Ελληνικα οποτε θεμα συνενοησης δεν υπαρχει.
Ηρθε διπλα μου μιλησαμε λιγο.. και αρχισε καποια φιλια..κανει και με γλωσσα αλλα δεν κανω εγω Πλατύ χαμόγελο δαχτυλο δεν την ρωτησα αν αφηνει..τριψιματα και τετοια οχι. Στην πιπα αρκετα καλη οχι τελεια. Σεξ μια μονο σταση με αυτην απο κατω.. οπου το θεαμα δεν ειναι και το καλυτερο, τα βυζια απλωσαν στις ακρες και φανηκε οτι εχει λιγο πατσοκοιλια.. παρολα αυτα και μετα απο κανα τριλεπτο τελειωσα..γιατι ημουν γεματος! λιγο σοσιαλ παλι και εφυγε. Ολα μαζι λιγο πανω απο το δεκαλεπτο, φυσικα δεν ειπε τιποτα για χρονο.
Αν την ξανα συναντησω; και ναι και οχι.. μαλλον το δευτερο γιατι νομιζω οτι δεν ειναι για 40 το απλο και γενικα δεν κανει παπαδες! οποτε την προτεινω μονο σε οσους γουσταρουν μιλφ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 25, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νατάσα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
40€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
yakuza old boy
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
7.777
Πόντοι:
3.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Random User 123, Κούλης Χρυσός, Milfomaniac και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2023
Να προσθεσω κατι που ξεχασα να γραψω.. δεν εβαλε καθολου κρεμα!
06 Φεβρουαρίου, 2024
τι ωρα δουλευει η κοπελα?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2