Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 2 10
Private Club/Studio 4938
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Καλημέρα παίχτες μου.
Αφού η πουτάνα η τύχη μας έκανε να πάρουμε τη στράτα για την κωλοχώρα ήταν καιρός να αρχίσουμε και τις καταδρομικές.
Χθεσινή επίσκεψη λοιπόν στο εν λόγω κατάστημα και έχουμε και λέμε.
Η διεύθυνση και το κτίριο είναι παλιά. Έχει μετακομίσει δίπλα στην Mercedes στο Spreyer σε ισόγειο κτίριο και σε σημείο που δεν πατάει ψυχή πέρα από όποιον πάει για το συγκεκριμένο κατάστημα.
Άφιξη λοιπόν και δύο είσοδοι ... μία για το μπαρ και μία για το χώρο με τα δωμάτια.
Οι δύο χώροι συνδέονται με εσωτερικό διάδρομο ο οποίος είναι αποκλειστικά για τις εργαζόμενες, ενώ οι πελάτες πάνε απ΄ έξω, εκτός αν έχουν περάσει με κοπέλα από το μπαρ στα δωμάτια και τούμπαλιν.
Θέλοντας να πιω ένα ποτάκι και να δω τι παίζει πάω πρώτα στο μπαρ, όπου μου ανοίγει ένα μιλφ με άσχημο πρόσωπο αλλά ασύλληπτο κορμί ( η συγκεκριμένη είναι μέσα από τη μπάρα και δεν μπαίνει στα δωμάτια αλλά όταν σκύψει χάνεις το φως σου) .
Με ενημερώνει ότι χρειάζομαι τεστ το οποίο κάνουν οι ίδιοι δωρεάν αν δεν έχεις κάνει ήδη και με έστειλε στον χώρο με τα δωμάτια οπού εκεί κάνουν τα τεστ.
Χτύπημα κουδούνι και άνοιγμα της πόρτας από πετίτ πιτσιρίκα η οποία την συγκεκριμένη μέρα δούλευε ως υποδοχή και δεν πέρναγε σε δωμάτιο.
Ευγενικότατη και άψογη συνεννόηση στα αγγλικά αφού η κωλογλώσσα τους δε μαθαίνεται με τπτ.
Με περνάει σε μικρό σαλονάκι για να μου κάνει το τεστ και ταυτόχρονα με ενημερώνει για χρεώσεις και τρόπο λειτουργίας.
80€ μισή ώρα, 110€ 45 λεπτά και 140€ η μία ώρα.
Στα πολύ συν ότι την ώρα που κάναμε όλη τη διαδικασία βγήκε συναγωνιστής από δωμάτιο και η κοπέλα έκλεισε την πόρτα του χώρου που ήμασταν σα να την χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα.
Μου εξήγησε ότι κοιτάζουν να τηρούν εχεμύθεια και γελώντας ότι με τον συγκεκριμένο θα βρεθούμε στο μπαρ ....
Τέλος με το τεστ και πέρασμα (αφού ενημέρωσε τηλεφωνικά ότι είμαι αρνητικός) στο μπαρ.
Και εδώ αρχίζει το έτσι κι έτσι...
Κάθομαι και ζητάω Absolut με λεμόνι πάρα πολύ ελαφρύ (οι Γερμανοί δεν παίζουν με τα αλκοτεστ) και βλέπω ότι μου βάζει μπροστά στα μάτια μου βότκα την οποία την πουλάνε στα Lidl 5€ το μπουκάλι.
Τιμή ποτού 12€.
Λέω δεν γαμιέται κάτσε και κάνε το κοροίδο αφού για άλλο σκοπό ήρθες και το ποτό θα το πιείς πολύ χαλαρά.
Κοπέλες 3 μέσα στο χώρο.
Και έρχεται το πρώτο ρουμανάκι .. πολύ όμορφο πετίτ 22 ετών κοριτσάκι με πολύ ωραία πιασίματα ( 8αρακι).
Κάθεται και αφού εξηγώ ότι δεν μιλάω γερμανικά συνεννοούμαστε σε άψογα άγγλικά από μεριάς της.
Μου λέει δύο τρία πράγματα και μου λέει προς τιμήν της ότι αφού είναι η πρώτη μου φορά δε θέλει να με πιέσει ούτε να με ζαλίσει και θα κάθεται δίπλα αν θελήσω να περάσουμε σε δωμάτιο.
Τσεκάρισμα στις άλλες γυναίκες οπτικά και η μία ανατολικού μπλοκ αλλά από βαθμολογία θα της έβαζα με το ζόρι ένα 6 σε εμφάνιση.
Και η Λάνα μία πολύ παχιά κοπέλα από Μολδαβία η οποία έρχεται και κάθεται δίπλα μου αφού έχει πέσει σύρμα από την πρώτη ότι δεν μιλάω γρι γερμανικά και μου πιάνει την κουβέντα σε άπταιστα αγγλικά.
Μου εξηγεί ότι στις τιμές που γράφω πιο πάνω περιλαμβάνεται πίπα με λάστιχο και χαλαρό σεξάκι.
Από εκεί και πέρα η κάθε κοπέλα δουλεύει διαφορετικά και τα έξτρα τα συζητάω μαζί τους.
Καταλαβαίνει ότι δε θα πάρω χοντρούλα και πολύ ευγενικά αποχωρεί ενημερώνοντας με και αυτή ότι αν θελήσω κάτι να την ενημερώσω.
Στα μείον του μαγαζιού μια παρέα Ρουμάνων οι οποίοι έκαναν πολύ φασαρία αφού ήταν όλοι δαυλί. Και προφανώς του μαγαζιού ή ίσως και ιδιοκτήτες.
Απόφαση να πάρω το πρώτο πιπινάκι (δε ρώτησα το όνομα της ο μαλάκας) σε δωμάτιο και τρώω άκυρο από δική μου μαλακία αφού η ώρα είχε πάει 3 παρά τέταρτο και το κατάστημα κλείνει στις 3.
Σήμερα λοιπόν θα έχει νέα καταδρομική με σκοπό να πάρω το μικρό.
Φευγοντας εμφανίστηκαν από δωμάτια δύο 9αρια γεμάτα τα οποία ελπίζω να πετύχω σήμερα ελεύθερα γιατί ήταν πολύ δυνατά θηλυκα.
Εν ολίγοις μείναμε με το πουλί στο χέρι αλλά όλα είναι εμπειρίες.
Νέα κριτική αφού κάνω την επόμενη επίσκεψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2022
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Λίγες
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Καλή
Σύνηθες κόστος γαμησιού
100
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
50
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
50
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
50

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Εξαιρετικός
Xwristaboo
Μέλος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
498
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Yatoputso, woopsie και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαρτίου, 2022
Πολύ ακριβής κριτική φίλε! Έχω περάσει από το μαγαζί καθότι είμαι συχνά σχετικά κοντά στο Speyer. Έχουν και «παράστημα» στην Karlsruhe αν δεν κάνω λάθος, πιο μικρό, χωρίς μπαρ, μόνο για βόλι.
Αν θες κι άλλες πληροφορίες στείλε προσωπικό μήνυμα
review reaction 1 Xwristaboo
27 Μαρτίου, 2022
Οντως έχουν και στην Karlsruhe κατάστημα και είναι όπως το λες.
Πιο μικρό και μόνο για βόλι αλλά δεν ξέρω αν θα το επισκεφτώ.
Σε λίγες μέρες θα μετακομίσω πιο νότια προς Rastatt και έχω σκοπό να κινηθώ προς τα εκεί και προς το Baden.
Αυτό που ξέχασα να αναφέρω στην κριτική μου είναι ότι μη γνωρίζοντας έπιασα το κινητό μου να δω αν έχω κανένα μνμ και η μιλφ στο μπαρ με πολύ ευγενικό τρόπο μου είπε ότι απαγορεύεται η χρήση κινητού μέσα στο κατάστημα.
Το γιατί δεν μπόρεσα να το καταλάβω αλλά δε με καίει κιόλας αφού σε τέτοιες ώρες το τελευταίο που με απασχολεί είναι το κινητό.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2