Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 1 10
Private Club/Studio 2431
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Είχα καιρό να ξελαφρώσω και είπα να δοκιμάσω τα Ελβετικά studio αφού ήδη δοκίμασα τις μασαζερί. Ο χώρος στην ουσία είναι μίξη studio και ξενοδοχείου-γαμιστρώνα. Παρκάρω το αμάξι πολύ εύκολα 2 στενά πιο πριν και εισέρχομαι στον χώρο. Υποδοχή από μίλφ υπηρεσία που θα μπορούσε άνετα να συνεχίζει να εκδίδεται.Ωστόσο,αρχίζει η πασαρέλα 9 γκόμενες η μία καλύτερη από την άλλη,διαλέγω την ξανθία Catalea. Ανακοίνωση τιμών 100 CHF το 15λέπτο 200 30λέπτο και 300 η ώρα. Λέω να πάρω την ώρα για να δώσω περισσότερο πόνο και να γαμήσω με την ησυχία μου. Το πιο τρελό της υπόθεσης δέχονται και κάρτεςΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι! βάρω Pin στο POS και η υπηρεσία με οδηγεί στο δωμάτιο. Δωμάτιο με διπλό κρεβάτι,ξεχωριστό μπάνιο,μπουρνούζια παντόφλες μιας χρήσης τα πάντα όλα και το σημαντικότερο πεντακάθαρο. Γδύνομαι και αράζω στην κρεβατάρα. Ακούω τον κλασσικό ήχο των τακουνιών και λέω εδώ είμαστε. Τσουπ σκάει μύτη το ξανθό τουμπανο. Ρωσίδα που όμως ήξερε και γερμανικά γιατί είναι λέει 5 χρόνια Ελβετία. Ηλικία κοντά στα 30 αλλά σώμα αψεγάδιαστο και μιλάμε για ύψος τουλάχιστον 1,80 και κορμί πολύ καλα διατηρημένο. Της λέω έλα πάνω στο κρεβάτι,ήθελα χαμούρεμα της αφαιρώ το σουτιέν για να γευτώ τα πανέμορφα βυζία της. Της άρεσε η περιποίηση και ανταπέδωσε με φυλιά στο λαιμό και και καυλόλογα.Το καυλί μου έχει γίνει πύραυλος και της λέω να αρχίσει το τσιμπούκι. Μου αρχίζει μια πίπα μιλάμε για μαεστρία,μαύρη ζώνη στα τσιμπούκια. Προσπάθησα να της βγάζω το καυλί μου που και που για να μην με τελειώσει αλλά λέω εντάξει έχουμε καιρό και με ένα τρομερό ρούφηγμα μου φεύγει το υγρό πυρ μέσα στο προφυλακτικό, με πήρε χαμπάρι την ώρα που έχυνα και συνέχισε να ρουφάει κοιτώντας με ένα καυλωτικό βλέμμα,πουτανίτσαΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας. Μου αφαιρεί το προφυλακτικό και με φροντίδα μου σκουπίζει τα καυλί μου σνα καλό υποτακτικό πουτανάκι. Την ξαπλώνω στο κεβάτι και αφαιρώντας το στρινγκάκι της και ταυτοχρόνως χώνοντας δάχτυλο. Ανταποκρίθηκε αμέσως και έδειξε να της αρέσει πάρα πολύ. Με το δαχύλιασμα και το χαμούρεμα ζωντάνεψε το εργαλείο και ήρθε η ώρα για το κυρίως πιάτο. Την γάμησα σε ότι στάση μου ήρθε από το μυαλό και κατέβαζε υγρά σαν τρελή και έδειχνε ότι το ευχαριστιόταν. Λέω να δώσω το τέλος με το μωρό αγκαλιά. Της δίνω την πρωτοβουλία με καβαλάει και νοιώθω το τέλος να πλησιάζει, καταθέτω το υγρό πυρ μέσα στο στενο μουνί της με τα βογκητά και των δυό να ακούγουνται λυσσασμενα. Στα υπολοιπόμενα 5 λέπτα χαμογελάκια,debriefing και ανανέωση του ραντεβού μας. Συμπερασματικά, μια πολύ καλή GFE εμπειρία που μου έδωσε κουράγιο. Η τιμή σχετικά λογική για Ελβετία,οι βίζιτες έχουν πολύ μεγαλύτερο κασέ,και γενικά δεν έιχα κανένα παράπονο. Ωστόσο, όσο και να είναι ωραία η exclusive εμπειρία, δεν μπορεί να συγκριθεί με την καλτίλα της Κασσάνδρας/Κων/πόλεως και με την Φυλής, στην τιμή ειδικά ακόμα χειρότερα. Η καλτίλα έιναι απαραίτητη μια στο τόσο και στην επικείμενη κάθοδο στην Ελλάδα τον Απρίλιο θέλω να την γευτώ. Καλά γαμήσια σε όλους του συναγωνιστές.

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Πολύ καλές
Προτεινόμενη/-ες (όνομα/ονόματα)
Catalea
Γιατί την/τις προτείνετε;
Top Εμφάνιση που συνδυάζεται με πολύ καλό σέξ
Σύνηθες κόστος γαμησιού
100-300 CHF

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Εξαιρετικός
Le Blanc
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
4.294
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xontrosee, makhswrx, Gianpaolo και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού