Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 121 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλημέρα συναγωνιστές χθες μιας και ξύπνησα νωρίς και είχα καύλες είπα να κατέβω προς τν αγαπημένη Βικτώρια πριν ξεκινήσουν τα επεισόδια κάνω μια βόλτα με το μηχανάκι για να δω τ υπάρχει ανοιχτό και λέω να σταματήσω στο συγκεκριμένο οίκο μιας και δεν είχα ξαναπάει παρκάρω και ανεβαίνω ωραίος χώρος το περίμενα πολύ χάλια να σας πω τν αλήθεια εμφανίζεται και η τσα2 Μ ανακοινώνει πως έχει Ίνες και επειδή κάπου είχε πάρει το μάτι μου ένα Ινές 8.5/10 τς προηγούμενες μέρες λέω ας πειρμενω.. βγαίνει από τ δωμάτιο και λέω ΟΠΑ τ καυλοραπανο είναι αυτό τουλάχιστον για τα γούστα μου που θέλω λίγο νταρντανες κατάθεση παράβολου και μέσα στο δωμάτιο όπου έρχεται μετά από λίγο με τς γόβες μου λέει να ξαπλώσω μ περνάει ένα χέρι με μωρομαντηλο και βάζει και ένα τύπου λαδακι δικό της και ξεκινάει μια πίπα καλή θα πω χωρίς καθόλου δόντι εντάξει έβαζε λίγο χέρι χαμηλά αλλά δε Μ απασχόλησε αυτό.. το θέμα είναι πως επειδή μου σηκώθηκε σε δευτερόλεπτα και εκεί που πάει να γλύψω λίγο τς βυζάρες της μου κάνει ένα οπα και πάει να μου περάσει καποτα αα κατάλαβα λέω τόσο ήταν της λέω να ανέβει όχι μου λέει εσύ έλα πάνω δεν γαμιεταιι λέω τς πιάνω τα πόδια και μπαίνω όσο πιο αγαρμπα και δυνατά μπορώ έβγαινα όλος και έμπαινα πάλι μέχρι να τς σπάσω τα νεύρα λες και τς ζήτησα τίποτα να ανέβει λίγο πάνω να γλύψω λίγο βυζάρες και ας μην κουνιόταν η ριολακα τέλος πάντων τν γυρνάω στα 4 γιατί άρχισα να κουράζομαι και απλά παρακολουθώ το πουτσο Μ να μπαίνει στη κωλαρα της από τ καθρέπτη ξεκινάω χαλαρά και μετα από δευτερόλεπτα ξεκινάει το ? κοπιμα όπου μέχρι και εκεί ρε παιδιά βάζει το χέρι πάνω μου για να χαλαρώσω ΕΕ ανεβάζω 7κ στροφές τελειώνω τς λέω βγαλε το σκούφο και τα λέμεχααχα!! Δυστυχώς τύποι είναι κρίμα που μια τέτοια καυλιάρα γυναίκα δεν έχει όρεξη να μας ευχαριστήσει ούτε στο 30% . Από μένα είναι ΟΧΙ και ειδικά σε μας που γουστάρουμε αυτά τα κορμιά μη σας παρασύρει η σειρήνα ΙΝΕΣ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 08, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ινές
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Pitsirikosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.880
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, Milfomaniac, Διανοούμενος και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2023
Δεν είμαι αγαπητικος της αλλά
Ολα τα κορίτσια έστω και δημοσιας χρήσεως αξίζουν σεβασμό.
Κάντε το και θα σας βγει σε καλό.
Επίσης είναι αδύνατο να ταιριαξουμε όλοι με όλες.
review reaction 1 Επιρρεπής
10 Μαρτίου, 2023
Αδερφέ δε σε κατηγορώ για κάτι και εάν αναφέρεσαι στο 8,5/10 και γω τοσο τς βάζω αλλά σ εμφάνιση επειδή είμαι όντως νέος σε ηλικία όχι και πιτσιρίκι ακουμπάω τα 30 και δεν είμαι κάνα ορκ,περιποιημένος και και και μ φάνηκε πολύ περίεργη η συμπεριφορά της αν παρατηρήσεις και τς κριτικές Μ σπάνια είναι έως πότε είναι αρνητικές απλά η συγκεκριμένη ρε φίλε αν δεν θες απλά να πας να πάρεις ένα ωραίο κώλο στα 4 γνώμη μου είναι πως δεν κάνει.. Δεν τα κλαίω γιατί είναι γυναικάρα αλλά δε θα ξαναπάω αυτό είναι το ρεζουμε!! Θα ρεφαρουμε στο επόμενο χαχα
review reaction 1 Pa Luki Luk
10 Μαρτίου, 2023
Ίσως γουστάρει μεγαλύτερους.
Εγώ είμαι 47.
Και όπως πολύ σωστά λες τέτοιο κώλο στα Τέσσερα με Πορνοσταρικη εμφάνιση δεν βρίσκεις κάθε μέρα.
review reaction 1 Επιρρεπής, Pitsirikosss
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3