Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 118 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μύστες μου καλησπέρα και από εμένα και καλή αγωνιστική σεζόν να έχουμε. Σήμερα ήταν η δεύτερη κατά σειρά σε δύο εβδομάδες επίσκεψή μου στον παράδεισο της Λιοσίων και των οίκων πέριξ του σταθμού Λαρίσης. Η πρώτη φορά, πιο κρύα και από το παγακι που μπαίνει στην φραπεδιά του οργισμένου Έλληνα (λόγου χάριν λόγω του ότι ήταν μια απλή και πέρα ως πέρα κοινότυπη μουναρα η πρώτη του 2023), καθώς ήταν, δεν ενέπνευσε την λογοτεχνική μου φύση για συγγραφή. Αντιθέτως, καρδιακός μου φίλος έγραψε κριτική για την Τίνα. Μα σήμερα, Ω σήμερα το ζεύγος των οφθαλμών μου αντίκρισε την θέα Αφροδίτη σε τσουπωτη μορφή. Συμμετοχική, δοτική, η επική Τίνα παρείχε αυτό για το οποίο διαχρονικά το ανδρικό φύλο τιμά τον αγοραίο έρωτα. Δεν βιάζεται, η τσατσά κυρία χωρίς να χτυπά την πόρτα, ο χώρος ζεστός. Η παρτενέρ του μείζονος μπουρδελιαρη γλείφει το σώμα πέρα ως πέρα και σηκώνει με επιτυχία το κατάρτι. Πίπα που ομοιάζει με πιπιλισμα μωρού στην ρώγα του βυζιου της μητέρας του, γλώσσα ανεμιστήρας στον κάνει πέτρα στα 5 δευτερόλεπτα. Δεν είναι τυχαίο πως για να αποφύγω την πρόωρη εκσπερμάτιση αναπολουσα στιγμές με έναν μουνοδουλο φίλο ο οποίος πλέον η κυρά του τον έχει καταντήσει σαν κακοφτιαγμένο ladyboy. Η μουνοτρυπα ήταν στο ιδανικό μέγεθος για να νιώθει και άνετος και διεγερμενος ο προσωπικός μου πεοντας χωρίς να κινδυνεύει να σπάσει όπως με τις υπόλοιπες μικροκαμωμένες.
Ηθικό δίδαγμα είναι να εμπιστεύεστε τους καλούς σας φίλους, αλλά όπου ακούτε πολλά κεράσια κρατήστε και μικρό καλάθι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 21, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
bourdelopnixtis2003
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
174
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, baroc, Διανοούμενος και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2023
Eυ γέ!
14 Αυγούστου, 2024
Η πιο τίμια εργάτρια των Βεργάδηκων. Την τιμώ από το 2021 σταθερά. Τσιμπούκι τέλειο, ευγενής, δε βιάζεται, η τσατσα δεν ενοχλεί ποτέ.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2