Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 194 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στον συγκεκριμένο οίκο για δεύτερη φορά η Τρίτη ( δεν θυμάμαι)

Όσες φορές έχω περάσει με κοπέλα , η Τσατσα ανακοίνωνε ελεύθερο στοματικό ενώ μέσα οι κοπέλες δεν έκαναν.

Τώρα, η Ντιάνα είναι κούκλα για εμένα, όχι μοντέλο, αλλά ταίριαξε εμφανισιακά σε εμένα. Στο δωμάτιο δήλωσε ότι δεν κάνει ελεύθερο στοματικό, ούτε αυτή ούτε η άλλη κοπέλα ( Κατια) .
Αναφέρω ότι η Τσατσα δήλωσε ελεύθερο, μου λέει λες ψέμματα αποκλείεται να είπε κάτι τέτοιο, καμία δεν κάνει ελεύθερο..

Λέω μου κανεις πλάκα έτσι..

Τέλος πάντων το ξεπέρασα αυτό, δεν θα μάλωνε.. στα του αγώνα όμορφη κοπέλα δεκτική αλλά με χάλασε κάτι, όταν έχυσα βγήκε , τώρα φοβηθηκε μην σπάσει και χύσω μέσα, δεν της άρεσε που έχυσα ζεστά και πολλά χυσια δεν ξέρω, με χάλασε όταν χύνω και έχω την πουτσα μου μέσα σου, να βγεις και στην ουσία να χύσω μόνος μου στον αέρα.. αυτό το έχω πάθει μόνο με γκομενα μου που φοβόταν μην ήταν αφήσω έγκυο ( μην σπάσει η κάποτα) σε πουτανα δεν το είχα πάθει ποτέ.

Όπως και να έχει αν δεν κορόιδευαν ότι κάνουν ελεύθερο στοματικό θα ξανά πήγαινα , θα έδινα ευκαιρία, ομως με χαλάει η κοροϊδία.. η Τσατσα όταν ανακοινώνει το πρόγραμμα οι κοπέλες είναι μπροστά, θα μπορούσαν να πουν εγώ δεν το κάνω αυτό, παρά να μπω μέσα και να λένε δεν το είπε ποτέ δεν κάνουμε κλπ και να με λέει ψεύτη.


Απαράδεκτη η Τσατσα που δηλώνει ψεύδη πρόγραμμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
3.308
Πόντοι:
726
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimbo24, Milfomaniac, giorgiodelafuentes2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2023
Αυτό που το βγάζει μόλις χύσεις νομίζω το κάνει γενικά. Προφανώς ανησυχεί για ατύχημα.
21 Ιανουαρίου, 2023
Χύστη, αν η τσατσά που παρουσίασε τις κοπέλες είναι αυτή η καστονόξανθη με το καρέ μαλλί,
έτσι έκανε και σε μένα όταν είχα πάει να πάρω την Χριστίνα την Ρουμάνα.
"Όλα , πλην πρωκτικού¨ Μαλακία είχε πει και εν τέλη η κοπέλα κάνει απλό πρόγραμμα εδώ και χρόνια.

Η Ντιάνα είναι γνωστό πως κάνει σκουφάτη πίπα, 69 και χύσιμο στα βυζιά.
22 Ιανουαρίου, 2023
Εδώ κ αρκετό καιρό ανακεινωνεται ελεύθερο στοματικό κ είναι ψέματα, από το καλοκαίρι..... κ εγώ την έχω πατήσει.
Σε αυτή την τσατσά είναι θέμα χρόνου πιοος θα της σπασει τα μούτρα...
review reaction 1 Pa Luki Luk
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3