Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 102 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινή εξόρμηση στη Βέργας και μετά από τόσες κριτικές και μην έχοντας όρεξη να ρισκάρω ( όχι το 20ρικο αλλά τ φόλα) και μην έχοντας και πολύ χρόνο είπα να επισκεφθώ τ 6 κατεβαίνω στην υπογα αδιάφορη τσα2 μου ανακοινώνει πως έχει Μπαρμπορα το μενού ωραία απαντώ θα φάμε!! Μπαίνω δωμάτιο και ενώ ήμουν μόνο στο σαλόνι περίμενα σίγουρα 20-25 λεπτά πράγμα που με χάλασε γιατί βιαζομουν. Μπαίνει στο δωμάτιο με τς βυζάρες έξω πετάει κάτι τρελές γελάω δεν κατάλαβα τίποτα και ξεκινάει τα χάδια.Στα του αγώνα που δεν ήταν και πολύ μεγάλος ( με ρουφήξε η καριολα) πίπα πραγματικά πολυ δυνατή με έκανε τούρμπο 0-100 τν αφήνω κάνα 3 λεπτό να ασχοληθεί σε σημείο που λέω βάλε να σκούφι να σε παλουκωσω γιατί δεν με βλέπω καλά! Πέρασμα προφυλακτικου και απαλό πέρασμα στο κωλοτρουπιδι της που μετά από λίγη ώρα ήρθε και το τέλος πράγμα που μετάνιωσα γιατί έβγαλα τόσο πράγμα που ήθελα να τς το δωσω στόμα!! Ευγενική κάθησε άλλο λίγο είπαμε δύο παπαριές και αποχώρησε. Θα ξανατιμηθει γιατί με καύλωσε τοσο που δεν πρόλαβα να τν απολαύσω και ήταν δικό μ λάθος!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Pitsirikosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.880
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2023
φίλε μπορεί να σουν μόνος στο σαλόνι αλλά να είχε δυό δωμάτια γεμάτα..
Άμα βιαζόμαστε το ρωτάμε..
review reaction 1 Pitsirikosss
14 Ιανουαρίου, 2023
" Ευγενική κάθησε άλλο λίγο είπαμε δύο παπαριές και αποχώρησε. " Είναι και αυτό στα σύν της.Δεν φεύγει σαν τον κλέφτη και ούτε γειά !!
review reaction 1 Pitsirikosss
14 Ιανουαρίου, 2023
Digger έχεις δίκιο ακριβώς αυτό πρέπει να έγινε!! Perseas τύπε συμφωνώ και μαζί σου απλά δεν ξέρω μήπως απλά κάθησε λόγο του ότι τελείωσα σφαίρα χαχχα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3