Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 195 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δευτερη φορα περασμα απο το μαγαζι και παλι με Αννα.Ειναι 22χρονη μελαχρινη λεπτη μετριου αναστηματος με ωραια στητα βυζακια και ωραιο χαμογελο.Επισης ενα τατουαζ (σχεδιο χερι) στη γαμπα ης μιλησα ταυλανδεζικα αλλα δε ξερει ουτε λεξη.Της ειπα τη πολη που εμενα τρια χρονια ,δεν την ηξερε .Μονο απο Ταυλανδη δεν ειναι .Τελος παντων.Αφου μιλησαμε λιγο στα Ελληνικα/αγγλικα τη χαιδευω και διαπιστωνω οτι τα ποδια ειναι αξυριστα.Τη περιποιουμαι και αυτη μου χαιδευε το λουτσο .Δε φιλαει ,δε μου εκανε πιπα και δε συμμετειχε.Απλα ανοιξε τα ποδια και της το καρφωσα και εχυσα .Ειναι ωραιο μουνι και το ξερει ,αλλα τα 120 που εδωσα για μια ωρα δε βγαινουν ευκολα .Το θετικο ειναι οτι η τσατσα με θυμοταν και μου εδωσε δωματιο με ντους και πετσετα .Γενικα δειχνει σα να κανει αγγαρεια.Αν γαμιοταν και καλα θα ηταν η ιδανικη περιπτωση (παντα για τα γουστα μου μιλαω).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
120€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
kaavlas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.692
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 5 review reaction 4 DmtrsxXx, giorgiodelafuentes2, Th3W4s73d και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2023
120 για φολαννα ταϊ... μαλιστα Εμμμμ
review reaction 3 review reaction 1 claimain, info@123, nikg
07 Ιανουαρίου, 2023
Μιλάμε για μεγάλο παλτό
Παρόλα αυτά λόγω ομορφιά έχει την πελατεία της
Εγώ βαρέθηκα να την παίρνω γιατι συν τοις άλλης έχει πάντα την ίδια εμφάνιση, αν εξαιρέσεις τα μαλλιά που τα αλλάζει καθημερινα.
Αν φόραγε κάνα ωραίο σετάκι εσώρουχα, η κάνα διχτυωτό ή κάνα ζαρτερικό θα την έπαιρνα, αλλα αυτή βαριέται και που ζει.
review reaction 2 review reaction 1 claimain, papaphilips
07 Ιανουαρίου, 2023
Εδωσες 120 για προγραμμα μιας ωρας σε μπουρδελο του 20αρικου?Θα πηγαινες με τα ιδια σε ενα βιζιτακι στο χωρο της ,πιο καθαρα,πιο ανετα,πιο ωραια γκομενα σε σαφως καλυτερο χωρο.Για πεταμα τα εχετε τα λεφτα ρε μυστες?
review reaction 1 info@123, papaphilips
07 Ιανουαρίου, 2023
Μάλιστα, 120 στη Φολοάννα.

Παρακαλώ για τη διαγραφή του μέλους λόγω καταστροφής της πιάτσας.
review reaction 3 review reaction 1 giorgiodelafuentes2, info@123, Διανοούμενος και 1 ακόμα μέλος
07 Ιανουαρίου, 2023
δεν εχω παει ποτε μαζι της αλλα υπαρχει το ερωτημα αν δεν ειναι απο ταυλανδη τι ειναι? μειγμα γυφτακι με κινεζακι?Money Mouth
07 Ιανουαρίου, 2023
Συναγωνιστή, δεν έγραψα το σχόλιο για να σε μαλώσω, αλλά έδωσες 120€ για μία πουτάνα, η οποία, αντικειμενικά, είναι μία από τις μεγαλύτερες φόλες της περιοχής. Με ποιο σκεπτικό; Μόνο την εμφάνιση; Και τι ακριβώς έκανες, μέσα σε αυτή την ώρα; Αφού η συγκεκριμένη δεν κάνει πίπα χωρίς προφυλακτικό, δεν φιλάει, δεν δίνει κώλο και στο σεξ βάζει πολλούς περιορισμούς.
review reaction 1 black crow, jik, claimain
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6