Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 241 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δεν θυμαμαι το ονομα της κοπελας αλλα ηταν ψηλη αδυνατη με βυζι οχι τιποτα ιδιαιτερο.....Με τα πολλα μπαινω στο δωματιο , ερχεται και φοραει την καποτα κατευθειαν ,μετα την βλεπω να παιρνει ενα κομματι χαρτι και σκουπιζε την καποτα απο εξω. Ωχ λεω απο μεσα μου αρχισαμε.......και οντως δεν ειχα αδικο. Η κοπελα προφανως δεν της αρεσει καθολου αυτο που κανει και ηταν απαραδεκτη...!!! Αεροπιπα - παω να της πιασω το γατακι της και τρωω ακυρο....καταλαβα λεω απο μεσα μου παει για κλαψιμο το 20 ευρω. Αφου τελειωνει την αεροπιπα της λες να ερθει απο πανω και παλι τρωω ακυρο...!!! Της λεω να ερθει ιεραποστολικο και η γκομενα δεν αφηνε να κανω σωστη διεισδηση και ειχε βαλει τα δακτυλα της στο μουνι της εμποδιζοντας να εισελθω κανονικα....της λεω να αφησει κατω τα χερια και τα αφηνει για μερικα δευτερολεπτα και μετα παλι τα ιδια......Μου ειχε σπασει τα νευρα......Μια δυσανασχετιση ηταν ολοκληρη η γκομενα!!!! Εν τελει απογοητευση!!!! Βεβαια φευγοντας του το ειπα του γνωστου τσατσου (μαρκαριαν)o oποιος ηταν ευγενεστατος οτι η γκομενα δεν κανει και δεν ειναι καθολου καλη.Ετσι το λεω και σε εσας για να μην την πατησει και αλλος σαν εμενα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2009
Μέλος
Εγγραφή:
16 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
86
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού