Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 118 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παραμονη Χριστουγεννων και ειπα να παω να ριξω ενα ετσι για το καλο.Οι επιλογες λιγες και αυτες που αξιζουν ακομα λιγοτερες.Μετα απο σκεψη επελεξα να καταθεσω στην Τινα στο Βεργας 7 το υπογειο.Εισηλθα στο σαλονι τσα2 δεν εμφανηστικε ποτε παρα μονο η Τινα η οποια αυτοπαρουσιαστηκε ας πουμε.Στην ουσια μονο το ονομα της ειπε και αν θελω να περασω(ουτε προγραμμα ουτε τιποτα αλλο).Ειπα να μπω καθως ειχα διαβασει μερικες κριτικες καλουτσικες.Τινα λοιπον μελαχρινη,μετριου αναστηματος ,φυσικα μεγαλα βυζια,μετρια φατσα αλλα σωμα μπαμπατσικο προς το χοντρο στα δικα μου ματια.Τεσπα δινω το μπλε και μπαινω στο δωματιο το οποιο ειναι μια χαρα και με ντουζιερα.Μπαινει και αυτη μετα απο 3 λεπτα χαιρετιομαστε παλι και βγαζει τα εσωρουχα της για να ερθει στο κρεβατι.Κανει προκατ δηλαδη φιλαει γλυφει ρωγες κλπ μεχρι να σηκωθει για να βαλει καποτα.Στην πιπα τωρα δεν κανει κατι το φοβερο η εξτρα ,νορμαλ πραγματα και δυστηχως δεν γλυφει αρχειδια αν και το ζητησα.Η διαρκεια της πιπας καλη για τα δεδομενα.Στο κυριως την εστησα ιεραποστολος για να μπορω να φαω τα βυζομπαλα που ειναι και το ατου της ,ενω παρατηρησα οτι ειναι αρκετα στενη και η αισθηση ηταν καλη.Δευτερη και τελευταια σταση την εβαλα απο πανω να χοροπηδαει και εγω να γλυφω βυζια μεχρι να με στραγγιξει.
Εν κατακλειδι ευγενικη παρουσια χωρις ομως να κανει το κατι παραπανω υπηρεσιακα ωστε να καλυψει το εμφανησιακο κενο.Δυνατο χαρτι οι βυζαρες της.Δεν ξερω αν θα ξανατιμηθει απο μενα καθως δεν κανει το κατι παραπανω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 24, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
305
Likes:
4.607
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EH2018, n.smirni76, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Δεκεμβρίου, 2022
για 20ευρω μια χαρα ειναι, στενη και βυζου . Αν ηταν καλυτερη απο μαλακια τοτε ευγε
25 Δεκεμβρίου, 2022
Αν ειναι να συγκρινουμε τις εκδιδομενες αν ειναι καλυτερες απο μαλακια τοτε κλαυτα χαραλαμπε.Εγω τις συγκρινω παντα με βαση οτι εχω παρει τοσα χρονια στα στεκια,δηλαδη με βαση την καλυτερη και την χειροτερη που εχει τυχει.Για τα δεδομενα της εποχης που δεν ειναι καλα οκ για ενα πηδουλο παραπανω δεν εχει να προσφερει κατι...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2