Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 231 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σε όλους, μετά από τα θετικά σχόλια και τις καλές κριτικές των συναγωνιστών, επισκέφτηκα το πρωί την Κατερίνα στο Φωκαίας 27Α, όπως καταλαβαίνεται και από άλλες κριτικές μέτριες προς κακές στην Φωκαίας, μπήκα λίγο σιγά και με αναστολές. Η Κατερίνα ειναι μία ψηλή νταρντάνα γυναίκα, καλό πρόσωπο θα έλεγα στα 40+ σε ηλικία, αρκετά περιποιημένη. Με υποδέχτηκε με τα βυζιά έξω και με έπιασε αγκαζέ από το σαλόνι, εννοείται κανένας πελάτης ούτε για δείγμα....στον οίκο, οι δύο που μπήκαν μετά από εμένα και τους άκουγα καθώς ετοιμαζόμουν έφυγαν.
Τώρα βέβαια η "άγρια" όψη της Κατερίνας και τα έξτρα κιλά ίσως να μην πείθουν. Από την άλλη όμως το full πρόγραμμα της Κατερίνας από αυτό μπορεί να έγινε την έλλειψη κόσμου (τον Μάιο κατά τον μέγιστο Σμύρνη δεν είχε ελεύθερο στοματικό). Στα του αγώνα, ήρθε η Κατερίνα και διέκρινα λίγη νευρικότητα στην αρχή (νέος πελάτης βέβαια) μου είπε να ξαπλώσω και άρχισε φιλιά σε όλο το σώμα, έφτασε στα αρχίδια και εκεί η γλώσσα της έκανε θαύματα, επειδή έχω στανταράκια Μιλένα, Μπαρμπόρα, Τάνια κτλ όπως καταλαβαίνετε δεν πίστα ότι θα μου κάνουν πίπα για "σεμινάριο" όπως λένε αλλά ποτέ μη λες ποτέ στην ζωή. Ανατριχίλα πραγματικά έβαλε πολύ τέχνη η γυναίκα. Το στήθος επίσης είχε φοβερή υφή και σκληράδα παρόλο που δεν φαινόταν πλαστικό, μου πίεσε το χέρι να το σφίξω με δύναμη, ξαφνιάστηκα ευχάριστα τόσο καλό στήθος στην ηλικία της ένα πήδημα στα βυζιά σκέφτηκα είναι σίγουρα στο πρόγραμμα για τελείωμα (που να ήξερα τι θα ακολουθούσε). Μετά ήρθε από πάνω όπου πάλι έφερε τα βυζιά της στο στόμα μου όπου και τα περιποιήθηκα, μετά την έβαλα στα τέσσερα για πισωκολλητό και βέβαια για πρωκτικό. Προς μεγάλη μου έκπληξη η αίσθηση του μουνιού και του κώλου ήταν πολύ καλή, ελάχιστο gel ίσως? Ειδικά στον κώλο τέτοια αίσθηση πρώτη φορά στα χρόνια της μπουρδελότσαρκας (ευχαρίστησα την έλλειψη κόσμου πάλι που αναγκάζει για καλύτερες υπηρεσίες τις κοπέλες ή και να ήταν και τυχαίο έτσι ποτέ δεν ξέρεις), το τέλος ήρθε στον κώλο οπότε τα όνειρα για ισπανικές σταμάτησαν εκεί, δεν πειράζει την επόμενη φορά. Οπότε συνοψίζοντας, πολύ καλό πρωκτικό, φοβερό 3.5 στήθος, σίγουρα όχι η καλύτερη εμφάνιση και πολύ καλή προσπάθεια να με ικανοποιήσει, ο χώρος μέτριος προς καλός, για Φωκαίας, σίγουρα θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.083
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 n.smirni76, The Keeper, Φανης72 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2022
Χωρίς να θέλω να προμοταρω, η Κατερίνα είναι εγγύηση στο πρωκτικό!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1