Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη στο κολωνου 48 αναζητωντας την ΒΑΛΕΡΙΑ 5-11 νομιζω , ειναι το μαγαζι που ειναι στο δεξι μας χερι με πλατη την κολωνου , η υπηρεσια εκφωνησε το προγραμμα κ στο τελος ειπε με υφος ελευθερο στοματικο την κοιταξα με ενδιασμο κ με προλαβαινει λεγοντας μου μη φοβαστε ειναι καθαρη !!!! λες και ηταν στο μυαλο μου , δε το κανει σε ολους προσεχει, ειναι αυτο το κλικ που με τραβηξε οπως και το σωμα της κοπελας που εχει πολυ ομορφο προσωπο κ χαρακτηρησθηκα γενικα ειναι ευδιαθετος τυπος οχι προσποιητος . Ο χωρος ειναι κααπως καλυτερος απο τις αλλες τρωγλοβοθρους που εχουν μεταμορφωσει καποιοι σε οικους ανοχης .
Τα σεντονια καθαρα και μια οσμη φρεσκαδας πιθανα μαλακτικου ( ειμαι τυχερος ειπα επιτελους κ κατι καθαρο απο μεσα μου ) το μονο αρνητικο ηταν το ραδιοφωνο οπου ηταν δυνατα .
Ειπα στη κοπελα τι ηθελα και αν ειναι πραγματι καθαρη υγιεις ΚΛΠ αμεσα εκεινη πηγε στην κουζινα κ γυρισε κανοντας μια πλυση μπροστα μου με betadin για το στομα τωρα εισαι ησυχος μου ειπε χαμογελοντας .... Ε αυτο ηταν με κερδισε στα του αγωνα , η πιπα της ηταν αρκετα καλη σχεδον με ξεμεδουλιασε κ δεν αφηνε την βαλανο να φυγει απο τα χειλια της οσπου επεσε .... πηγε στο νυπτηρα τα εφτυσε κ χαμογελοντας μου ειπε θα ξαναρθεις ?? ασφαλως της ειπα επειδη προσεχεις την υγεια σου και αυτο την εκανε θα ελεγα χαρουμενη !!!! δεν εχει δουλεια εχουν ερθει πολλες μικρες για 3 μηνες μετα φευγουν τα κανουν ολα κ χωρις προφυλαξη κ εχει πεσει η κινηση ..... Το ξερω της ειπα για τις κολομβιανες κλπ με αποχεραιτησε με ενα γλωσοφυλο μπεταντινιασμενο κ εφυγε.
Γενικα η κοπελα ηταν καλη στις υπηρεσιες της αν και την κουρασα λιγο αλλα ειχε αυτο το κατι που με κερδισε απο αποψη υγειηνης χωρις οσμες το στοματης κλπ . Θα ξαναπαω σιγουρα μονο κ μονο για τους παραπανω λογους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
22 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
181
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 FAT BASTARD, giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2023
κατι που θελω να επισημενω και να ανοιξω τα ματια σε καποιους ανεγκέφαλους απο βικη παιδεια :Ένα χαρακτηριστικό του στοματικού σεξ είναι ότι μπορεί κανείς να αποφύγει τη σύλληψη χωρίς προφυλάξεις δεν αποφεύγεται η μετάδοση σεξουαλικά μεταδιδόμενων νοσημάτων......χλαμυδια ερπιτας συφιλη και πολλα αλλα ...
23 Ιανουαρίου, 2023
Ηθελα να συμπληρωσω σχετικα με τη Βαλέρια στην κολωνου , η κορασιδα ΔΕΝ ΠΕΖΕΤΑΙ ΑΠΛΑ πεντακαθαρη κ μυρωδατη ( οχι οπως αλλες αλβανοτσιγκανογυφτυσες που βαζουνε σπρευ αρωματικα με το κιλο για την ιδρωτιλα και τη μουν....α ) , παντα φρεσκαδουρα δε κλεβει .... οταν εχει περιοδο σταματα δουλια ( δε βαζει σφουγγαρι και εμεις τα χαιβανια να θελουμε 69 κλπ ..... απλα σταματα να βγαίνει ) , ειναι μικρη 23 ανοιξεων , παει σχολειο κ σκοπευει για ανωτερα , γιατι θελει να μεινει στην ΕΛΛΑΔΑ μονημα και με αυτα που βγαζει θελει να κανει κατι δικο της οχι στο χωρο αυτον .Ευγε κοπελια απο εμενα καθε εβδομαδα θα σε τιμαω .... μονο αρνητικο δεν ειναι σταθερη στο ωραριο και κατι πρεπει να κανει για αυτο .....και οταν εχει γεννεθλια .... πινει παραπανω ποτο ......ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΜΗ ΠΙΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ....ΜΗ ΞΕΦΕΥΓΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΑΝ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΗ ΣΟΥ Β..... ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΠΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΤΙΡΛΑ ΚΑΙ ΧΑΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΙΡΟ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΤΑΘΕΡΑ ....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2