Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 183 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λόγω εθνικής γιορτής είπα να ρίξω εναν επαιτειακό πούτσο προς Φυλής μεριά. Μπήκα σε 5-6 οίκους και μπορώ να πώ ότι είχε αξιόλογα γκομενάκια, τουλάχιστον εμφανισιακά. Αυτή που μου έκατσε από την αρχή, ήταν η Ναταλί. Ένα γκομενάκι με αναλογίες μοντέλου αλλά με μικρό βυζάκι το πολύ μεχρι 23ων. Αν και δεν είναι του γούστου μου , ούτε τα πιπινάκια , ούτε ο συγκεκριμένος σωματότυπος είπα να δοκιμάσω , μπας και αλλάξω γούστα τώρα στα γεράματα και γίνω πιπινοκυνηγός. Μπήκα λοιπον και περίμενα το μωράκι. Χτυπάει η πόρτα και μπαίνει η Ναταλί, η οποία είναι κουκλάκι και με πολύ ωραίο σωματάκι. Πρώτη κρυάδα πήρα όταν δεν με άφησε να της γλείψω τα βυζάκια, only touch she said. Προκαταρκτικό κανένα, μόνο μου τον έπαιζε να σηκωθεί και να μου φορέσει το προφυλακτικό. Ξεκίνησε την πίπα που ήταν αρκετή καλή αλλά μικρής διάρκειας. Στην συνέχεια έβαλε λιπαντικό και έκατσε πάνω μου , πατώντας με τις πατούσες στο κρεβάτι και κάνοντας βαθιά καθίσματα, κάτι που με έφτιαξε αρκετά. Στην συνέχεια στήθηκε για πισοκωλητό που είναι και το αγαπημένο μου. Πραγματικά το κωλαράκι της είναι πολύ καβλωτικό αλλά αυτό που με χάλασε είναι ότι μου έκανε παρατήρηση όταν τις έσφιξα το κωλαράκι λίγο παραπάνω. Φαντάσου να τις έριχνα και κάνα σκαμπίλι. Ξεχνιέμαι πάλι, την ξανασφίγγω και μου τραβάει το χέρι. Εκεί με έκοψε και ευτυχώς που δεν μου έπεσε, να έχουμε άλλα. Ζορίστηκα λίγο αλλά τελείωσα, οπότε όλα καλά. Οι πιτσιρικάδες που ψάχνουν μωράκια με αναλογίες μοντέλου, να πάτε οπωσδήποτε. Μόλις την δείτε θα σας πεταχτούν τα μάτια. Εμένα αυτού του είδους το σεξ δεν με καλύπτει και δεν το ευχαριστιέμαι. Γι αυτόν και μόνο τον λόγο δεν θα ξαναπάω. Το κοριτσάκι πάντως είναι μπιμπελό και σίγουρα αξίζει μιά επίσκεψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2022
Μάλλον θα κάνεις καιρό να ξαναπάς σε μικρούλα...σκέτο κομοδίνο ήταν,κατάλληλη για να φύγουν τα χοντρα μόνο και για φανταρους μετά από μακρά εμπλοκη η επιστροφή από ασκηση.
Για όσους ψάχνουν κάτι ποιοτικό ,προφανώς στο σαλοναρισμα τελειώνει ο,τιδηποτε ποιοτικό με αυτήν την κοπέλα.
review reaction 1 gamaomilfares
29 Οκτωβρίου, 2022
Δηλώνει Ιταλιδα. Η εθνικότητα κουμπωνει με την περίσταση.
review reaction 1 argyrotoxos
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2