Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 251 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επειδή είχα πάρει τα πάνω μου με την Εύα του Παραδείσου, είπα να συνεχίσω την τσάρκα, παρότι κουρασμένος και ανακουφισμένος. Εδώ έκανα το πρώτο φάουλ. Ποτέ μην εκβιάζουμε της καταστάσεις. Γερο-μύστηςΤο πήρα το μάθημά μου. Δεν χρειάζεται να είμαστε βιαστικοί και να πιέζουμε τον εαυτό μας στο κυνήγι της ηδονής. Παρασυρμένος λοιπόν από τον ερωτισμό της βραδιάς είπα να περάσω από τα πετίτ κοριτσάκια του Φυλής 65β. Παρουσιάζονται δύο. Η Άννα Μαρία και η Κορίνα. Πραγματικά πανέμορφες και η δύο.Σπασίκλας Διαλέγω την Κορίνα εντελώς τυχαία. Το εικοσάευρο αλλάζει χέρια. Μπαίνω στο δωμάτιο. Άθλιο μου φάνηκε σε σχέση με το Άγκυρας.Money Mouth Κι είναι αυτό που λέω. Πλέον με επηρεάζουν πολλά πράγματα ακόμα και λεπτομέρειες στη Φυλής και στα πέριξ. Ένα βασικό το δωμάτιο. Όσο πιο άθλιο είναι τόσο δεν μπορώ να λειτουργήσω.:undecided-old: Τα στούντιο τα αποφεύγω λόγω του κόστους αλλά και λόγω υγιεινής. Αλλά κι εδώ στο ταπεινό μπουρδέλο το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό στο στήθος. Τέσπα. Αποθέτω τα ιμάτιά μου στην ετοιμόρροπη κρεμάστρα. Μένω με το σώβρακο. Κουρασμένος πολύ. Δεν έχουν περάσει ούτε είκοσι λεπτά από το προηγούμενο γαμήσι. Περιμένω, περιμένω. Σκάει μύτη ή Κορίνα. Πραγματική όμορφη.Σπασίκλας Καλλίγραμμή. Ωραίο βυζάκι μούρλια. Ωραίο κωλαράκι. Φιλότιμη. Πλην όμως δεν έβγαζε τον ερωτισμό της Εύας η οποία ήταν από άλλη διάσταση. Της λέω θέλω με προφυλακτικό. Μου λέει κι εμένα αυτό είναι το αγαπημένο μου στυλ. Με προφυλακτικό. Το παπαράκι μου συρρικνωμένο. Το πρώτο επιστημονικό εύρημα : Άρχισε να με μαλακίζει με ζωηρές κινήσεις και κάποια στιγμή έτσι που βρισκόμουν σε χάλαση μου τεντώνει το παπαράκι τόσο πολύ που απορώ πως δεν το ξερίζωσε!!! Ουάου! Πραγματικά μου έκανε εντύπωση η ελαστικότητα του πέους.Ντροπή Επίσης συνέδεσα αυτή την πρακτική με την δοκιμασία στρέτσινγκ που γίνεται σε πέη σε χάλαση για μέτρηση του μήκους. Το διάβαζα σε άρθρα και δεν πίστευα ότι κάτι τέτοιο μπορεί να συμβεί στο δικό μου πουλί διότι θα ξεριζωθεί. Κι όμως αυτό που έκανε η Κορίνα με έπεισε για το αντίθετο. Συγκεκριμένα αναφέρομαι στον τρόπο μέτρησης SPL (stretched penis length) και αναφέρεται στο μήκος του πέους όταν είναι τεντωμένο, ενώ βρίσκεται σε χάλαση . Δεύτερο επιστημονικό εύρημα : Καθώς με μαλάκιζε ζωηρά έπιασε κάποια στιγμή το πέος βάζοντας τόση δύναμη στα δάχτυλα που σχεδόν το έκανε πίτα. Πιάνοντάς το στις πλαϊνές εξωτερικές πλευρές. Ποτέ στη ζωή μου δεν έχω πιέσει τόσο πολύ το πουλί μου ούτε το έχω τραβήξει προς τα έξω. Ούτε καμία γκόμενα δεν το έχει κάνει αυτό. Κι όμως δεν έπαθε τίποτα! Πλατύ χαμόγελοΒέβαια σκέφτηκα μήπως έχω μελανιές και οιδήματα την επόμενη μέρα αλλά μέχρι τη στιγμή που γράφω αυτές τις γραμμές δεν έχω διαπιστώσει κάτι. Τρίτο επιστημονικό εύρημα : Κατάφερα τελικά να έχω μια ημιστύση όπου η Κορίνα μου πέρασε το προφυλακτικό και με πίπωσε φιλότιμα. Δεν μπορώ να πω. Κι έπειτα συνεχίσαμε σε ιεραποστολικό. Το πέος μου ήταν σε ημιστύση. Κι όμως η διείσδυση έγινε δίχως πρόβλημα. Άραγε πόση σκληρότητα χρειάζεται ένα πέος για να εισέλθει στον κόλπο; Βέβαια και με τη χρήση τζελ. Άρχισα να σφυροκοπώ. Κάτι που με είχε χαλάσει λίγο πριν ήταν ότι είπε κάτι σαν « Έλα να βάλεις το πουτσάκι ‘’ Ήταν σίγουρα λίγο μικρότερο από την πλήρη στύση το πουλί μου υπολογίζω 10-11 εκ. Χαριτωμένα το πήρα. Άλλωστε και σε πλήρη στύση στα 13 εκ. μου το έχουν πει πουτσάκι θυμάμαι δύο φορές ώριμες πόρνες. Θα επανέλθω στο φόρουμ για το θέμα των υποκοριστικών. Σφυροκοπούσα όσο μπορούσα κατάλαβα ότι δεν πρόκειται να χύσω. Από την κούραση κυρίως και το άγχος του άθλιου χώρου. Της ζήτησα να σταματήσουμε. Της είπα ότι δεν φταίει αυτή. Μιλήσαμε λίγο. Με χαιρέτησε κι έφυγε. Προσπάθησε η κοπέλα ήταν φιλότιμη κι όποιος πάει καυλωμένος , ξεκούραστος και με καλή διάθεση θα περάσει σίγουρα καλά.Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ευαίσθητος Αγαπούλης
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
213
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Reuzel, Ημεδαπος , sinatra7 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2022
Φίλε ωραία γράφεις, συγχαρητήρια από μένα, δεν ξέρω αν τα εννοείς ή όχι, αλλά σε περίπτωση που, να σε ενημερώσω ότι με ένα αντικαταθλιπτικό SSRI τύπου Cipralex ή Ladose (το γνωστό Prozac) και την ψυχολογία σου ίσως βελτιώσεις και την πρόωρη εκσπερμάτιση θα θεραπεύσεις.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1