Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 49 10
Μπουρδέλα 92942
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ανεβηκα Φυλης υστερα απο πολυ καιρο με στοχο αυτο το "στουντελο" στο 105.Ειχα δει οτι παιζει εκει μια Μαριαννα Λατινα που απο φωτος ηταν αρκετα ελκυστικη.Ετσι φτανω παρκαρω και μπαινω στο αριστερο τσαρδι να δω τι παιζει.Η τσα2 παρουσιαζει την Μαριαννα μια "Ισπανιδα"Μεγάλο χαμόγελο σοκολατι χρωμα,ωραιο κορμι,ψευτικο βυζι κακοφτιαγμενο και ωραια φατσουλα.Προγραμμα απλο και 69 ειπε.Εμφανησιακα μου αρεσε οποτε τσουπ δινω το μπλε και περναω δωματιο.Ο χωρος και ιδιως τα δωματια μου θυμισαν εποχες Μεταξιου μικρα,μετριας καθαριοτητας και με τα πολυ βασικα αξεσουαρ(ουτε χαρτοθηκη δεν ειχε, ειχαν κανει πατεντα με ενα σχοινι Ναι!) Καλτ φαση που μου θυμισε τις τσαρκες προ 5ετιας στο Μεταξι.Τεσπα γδυνομαι και περιμενω το Λατιν μωρο να ερθει.Ηρθε μετα απο λιγο χαιρετησε, μιλαει καποια Ελληνικα καθως με ρωτησε τα κλασικα ονομα,απο που εισαι κλπ Προκατ δεν παιζουν παρα μονο παιξιμο της τσουτσους απο μεριας της ετσι εγω ανελαβα να χουφτωνω τα πλαστικα βυζομπαλα τα οποια ειναι πολυ σκληρα και εχουν απο κατω ουλες που κανουν κρα(σε χασαπη τα εκανε?)καθως και να την φιλαω στο λαιμο και τις ρωγες για να εχω ανορθωση.Μολις το πετυχα αυτο εβαλε την ποτα και πηγε χαμηλα αναμεσα στα ποδια μου να παρει πιπα.Πιπα με χερι αρκετο χωρις κατι ιδιαιτερο ,μπαλες ουτε καν και φυσικα μικρης ηδονικοτητας που λεμε.Τεσπα αρχισα να πιανω οτι μπορω για να φτιαχτω.Οταν εκρινε οτι ημουν ετοιμος με ρωτησε πως θελω και την εβαλα ιεραποστολικα.Εκει δεν υπηρχε συμμετοχη απο μερους της κλασικα αλλα ουτε διαμαρτυρηθηκε σε οτι της εκανα(φιλακια στο λαιμο κλπ).Οταν βαρεθηκα ετσι την εστησα στην ακρη του κρεβατιου και γω ορθιος πισωκολλητο.Εκει υστερα απο καποιο σφυροκοπει και καποιες μικρες ξυλιες στον ποπο ολοκληρωσα το εργο μου.Εργο το οποιο με την συγκεκριμενη παρτενερ δεν θα επαναληφθει φυσικα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαριαννα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
305
Likes:
4.607
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Keeper, Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2022
Μας κάνει πόλεμο και αυτή για το μπάσκετ...δεν φτάνει που μας σκίζουν εκεί ,έρχεται στα ιδρύματα μας και μια που κομοδινιζει.
Θα την ξερασει το σύστημα και ας πάει μετά στον Ο.Α.Ε.Δ....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1