Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 268 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασα τυχαία από τον εν λόγω οίκο λόγω περιέργειας, όπου συνάντησα ένα πανέμορφο γατάκι, την Μπέτυ... Έρωτας
Το γατάκι είναι σχετικά ψηλό πάνω στους κόθορνους, με αδύνατο σφικτό σώμα, βυζάκι σιλικονούχο με ρώγα
που κρεμάς μπουφάν και με ένα πρόσωπο σκέτη ΤΣΟΝΤΑ... Σημάδι φιλιού Τα μάτια πράσινα και σπινθηροβόλα!
Από το κόζι που μου έριξε στο σαλόνι, το πορνοένστικτο με έπεισε ότι θα περάσω καλά, παρόλο που ανακοινώθηκε
''τέλειο'' πρόγραμμα, δηλαδή απλό με 69... Χαχαχα! Το γατάκι πέρασε στο δωμάτιο με ηλεκτρονικό τσιγάρο για να μην
χάσει χρόνο για κάπνισμα στο κουζινάκι και να γνωριστούμε καλύτερα! Ναι! Κατευθείαν της έκανα φιλοφρόνηση
στα Ρώσικα με αυτή να εντυπωσιάζεται και να ανταποδίδει! Ουάου! Της είπα ότι είναι γατάκι κι αρχίσαμε να νιουρίζουμε και
οι δύο! Ναι! Αυτή μπήκε στο ρόλο αμέσως με ατάκες του τύπου "Νιάου, νιάου... Είμαι γατάκι και θέλω το γαλατάκι μου...'' Ναι!
Το οποίο το προσέφερα αλλά δυστυχώς το παίρνει μόνο με προφυλακτικό... Λύπη Ειπώθηκαν ένα σωρό άλλα πράγματα, αλλά πάμε στα επί
της πράξης. Το τσιμπούκι έγινε με καπότα αλλά το γατάκι χαστούκισε μόνο του το πρόσωπό του με το κακόβουλο πέος μου κι άρχισε
να τον παίρνει μέχρι τη ρίζα! Σχεδόν βίαζε το στόμα της με το καβλί μου! Προσκύνημα Στη συνέχεια ήρθε η ώρα να ανταποδώσω την περιποίηση
με το έντεχνο γλυφομούνι μου το οποίο γούσταρε κάργα! Σε κάποια φάση της ανοίγω το κωλοτρυπίδι ( φάνηκε ελαφρά δουλεμένο) και
αρχίζω γλυφοκώλι! Εκεί τα είδα όλα, καθώς άρχισε να παίζει με μανία την κλειτορίδα της. Ναι! Εκεί που έφτασε στο αμήν να χύσει
μου ζήτησε να τη γαμήσω. Ασάλιωτα Πέφτω πάνω της και αρχίζουμε να φιλιόμαστε παθιασμένα με στοματόφιλα και γλωσσόφιλα τα οποία δεν
δίνει γενικότερα (όπως μου εξήγησε μετά). Μου έχωσε σε κάποια φάση δάκτυλα στο στόμα με εμένα τα της πιάνω το χέρι και να της βουτάω
το κεφάλι για ακόμα πιο παθιασμένα φιλιά! Ναι! Τελικά χύνω και αυτή συνέχισε να παραμιλάει στα ρώσικα και σε πολύ καλά ελληνικά.
Εν τω μεταξύ, δεν μου έπεσε καθόλου από την ένταση και ενώ τον έβγαλα, τον ξανάχωσε μέσα για το τελικό στράγγιγμα! Προσκύνημα
Χαιρετηθήκαμε χαλαρά και εννοείται ότι ανανεώσαμε το ραντεβού μας. Καπέλο

Υ.Γ.1 Η κοπέλα συστήνεται σαν Ουκρανέζα αλλά από τη συμπεριφορά φαίνεται Ρωσίδα.
Υ.Γ.2 Η απόδοση της κοπέλας μάλλον ήταν ιδιαίτερα αυξημένη λόγω χημείας. Αυτό δεν σημαίνει
σε καμία περίπτωση ότι θα έχετε την ίδια μαζί της.
Υ.Γ.3 Ενδείκνυται για ποδολάγνους και Γατολάγνους... Χαχαχα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Junax
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
13.828
Πόντοι:
3.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, Σεβασμιώτατος και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2022
Ρε φίλε, γλυφομούνι κ γλυφοκώλι σε γυναίκα που παει με 5-10 τη μέρα;

Δε φοβάστε καθόλου;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1