Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 121 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ακορεστη επιθυμία μου για γυναίκες με έφερε ΞΑΝΑ στο υπόγειο της Βεργας Εκεί εμφανίστηκε η Τίνα ,μια ζουμερή μελαχρινή κούκλα.Εδωσα το γαλάζιο χωρίς δεύτερη σκέψη και μπήκα.Μετα από κανα 2λεπτο έσκασε το μωρό.Η Τίνα είναι 26 χρονων με πλούσιο φυσικό σφιχτό στήθος, υπέροχες ρωγες Σκληρές,πολυ ωραίο κωλο, ομορφο χαμογελαστό προσωπο που σε ελκύει για να πας μαζί τής, μέτριο ανάστημα με πολύ ωραίο κορμί.Στο κρεβάτι άρχισε τα φιλιά στο στήθος μόλις ήρθε ,με μένα να χουφτώνω τις βυζαρες τής και να παίζω με τις ρωγες τής.Μετα μου εκανε μια καταπληκτική πιπα χωρίς βιασύνες και ψεύτικα ηχητικά εφέ.Εγινα τούμπανο φυσικά κι ας ήταν η τρίτη φορά σε μια μέρα που θα πηδαγα.Καθισε από πάνω μου και άρχισε να χοροπηδάει στο κοντάρι μου με τα βυζομπαλα να κουνιονται περα δωθε και γω να τα γλύφω σα τρελός!!Υπεροχο θέαμα...Βογγουσε όμορφα και το απολάμβανε πράγμα που μου άρεσε,δε γουστάρω το ...στημένο.Δεν άλλαξα στάση και το πήγα μέχρι τέλους με την Τίνα από πάνω μου.Περασα υπεροχα ,ήταν ευγενική,ζέστη και πεντακάθαρη...θα ξαναπάω σίγουρα και την προτείνω σε όλους .Καλά καρφώματα Παίδες,,,,

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 22, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Τίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
kesarianiotis
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
169
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , ΦΑΚΙΡΗΣ, Masazonomaxos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2022
Ωραιος συναγωνιστή ! Η Τίνα πολυ καλη!
23 Αυγούστου, 2022
Στουντιακου επιπέδου θα έλεγα....?
23 Αυγούστου, 2022
Μήπως μιλας για άλλο μαγαζί και όχι για το Βεργας 7?
23 Αυγούστου, 2022
Βεργας υπόγειο...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4