Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απόγευμα λοιπόν και ξανά στα λημέρια της ακολασίας. Στοχευμένα για γκροβερ.
Της Ειρήνης το γκροβερ όμως γιατί είχα να το γευτώ από τότε που ήτανε στη Φωκαιας 17 ισόγειο. Αν δεν ήτανε παρουσα θα εφευγα.
Ήταν εκεί για καλή μου τυχη. Κορμοστασιά μοντέλου, αβυζη αλλά στ'αρχίδια μου. Ξαπλωσε δίπλα μου και μου άρχισε μια πιπα, με λάστιχο εννοείται, που αν ήταν άνευ θα είχα χυσει σαν τρελός! Στρυφογυριστη και βαθιά, φουλ γκαβλερη! Πορωθηκε η καριολα να με γλυφει με μανία, χωρίς δόντι όμως. Σωστά και περιτεχνα! Μετά από κανα τρίλεπτο μου λέει τι στάση θέλω και της λέω ιεραποστολική διαγωνια. Μου λέει πρωτα λίγο μουνι και όταν έρθει η ώρα να χυσω να της το βάλω στον κωλο (νομίζει πεσ'την...).
Της το έχωσα καμια 10αρια φορές και έκανα ψέματα ότι θα χυσω. Γυρισε τότε η κοπέλα στα 4 με πολυ ωραια θέα η κωλαθρα της και μπήκα με τη μια. Έπαθα flashback γιατί θυμήθηκα όταν τη γαμουσα στη Φωκαιας το γκροβερ. Έμπαινε - έβγαινε η αιμορροΐδα μαζί με τον πουτσο μου. Λίγο ντεκαβλέ η αλήθεια είναι αλλά στα παπαρια μου. Την πηγα τρένο για κανα τρίλεπτο κι εχυσα βαθιά και ωραία. Στο βγάλσιμο της καποτας δεν είχε μερεντα ουτε και οσμές. Άρα όλα καλά.
Εν κατακλείδι λοιπόν η Ειρήνη είναι ένα από τα καλυτερα μουνια τα τελευταία 20 χρόνια στη Φυλής που δίνει το γκροβερ χωρίς μα και μου και είναι και μουνάρα. Σπάνιος συνδυασμός. Άλλη μια πετυχημενη συνεδρεία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 16, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διανοούμενος
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
29.372
Πόντοι:
9.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Επιρρεπής, company of heroes tho και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2022
Έκανα ότι χύνω , λέει.
Χαχαχαχα, αρε πουστη διανοούμενε και την ψυχή σου δίνεις για ένα γκροβερ.
review reaction 1 Ημεδαπος , TRAXANOPLAGIAS1234, Διανοούμενος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1