Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 281 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεν γράφω κριτικές, αλλά αυτή την φορά θα το κάνω και ελπίζω να γλυτώσω αρκετούς! Έχουν περάσει κάποιες μέρες από την συγκεκριμένη συνάντηση αλλά ακόμα θυμάμαι το ποσό άσχημα πέρασα.

Ανεβαίνω βλέπω από την κοπέλα πολύ κέφι στο σαλόνι και χαβαλέ με κάποιους πιτσιρικάδες που πρέπει να ήταν η πρώτη τους μπουρδελοτσαρκα.

Περνάω λοιπόν στο δωμάτιο έρχεται και ξεκινάω λίγο χούφτωμα για να σηκωθεί το εργαλείο μετά από μια δύσκολη μερα. Αυτό ήταν, ξαφνικά γίνεται άλλος άνθρωπος και ξεκινάει μια άμυνα με αποτέλεσμα να μου έχει γυρισμένη πλάτη με τα χέρια προστατεύμενα την ώρα της πιπας. Προσπαθώ να σηκωθώ να κάτσω πιο άνετα και αρχίζει την μουρμούρα ενώ αν την έβλεπες πως έκανε και άκουγες τι μου έλεγες θα ήθελες να φύγεις σε δευτερόλεπτα από το δωμάτιο. Ξεκινάω την πρώτη στάση αλλά..αυτό και έγινε της είπα να σταματήσει, την ρώτησα αν είναι καλά σήμερα προσπαθώντας να μου πει πως εγώ δεν είμαι σωστός.

Τελικα μολις μπηκα εδω και διαβασα κριτικες καταλαβα τι συμβαινει.

Δεν αξίζουν ούτε για 5 euros οι υπηρεσίες αυτές

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
tribute
Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
35
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, The Keeper, ROB. C και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2022
Χαχαχαχα. Τί σου λεγε δηλαδη;
K
koulourakias
14 Αυγούστου, 2022
Αν και παει καιρος...

1) Ρωτούσε συνέχεια αν είμαι όντως απο Ελλάδα - μάλλον αυτό είναι πρόβλημα της καταγωγής της και όχι δικό μας. Εννοώ απο την αποψη πως αυτη νιωθει περιεργα με αυτο και ρωταει συνεχεια οπως διαβασα και σε αλλη κριτικη.
2) Δεν αλλαζε σταση στην πιπα
3) Δεν εκανε αλλη σταση αν ηθελα καποια αλλαγη καθως το μαγαζι αυτο προσφερει μονο 1 σταση και αν θελω αλλη να παω αλλου.
4) Μου ειπε οτι αυτη κανει κουμαντο και ο πελατης απλα καθεται και απολαμβανει

Δεν ηταν μονο το τι ελεγε αλλα και ο τροπος/συμπεριφορα της που σε εκανε να νιωθεις πολυ αβολα και να θες να φυγεις απο το δωματιο
review reaction 6 review reaction 1 EvilPlasma, koulourakias
14 Αυγούστου, 2022
Ποιά είναι αυτή η στάση και πως σου τα ελεγε; έμαθε ελληνικα;
K
koulourakias
14 Αυγούστου, 2022
Ρε παιδιά ημαρτον με αυτή τη Μαρία πραγματι είναι όμορφη αλλα έχει φολιάσει τόσο κόσμο που απορώ πως περνάνε κάποιοι ακόμα μαζί της και αφου έχουν γραφτεί τόσα εδω μέσα.
review reaction 1 tribute
14 Αυγούστου, 2022
Μισά ελληνικά μισά αγγλικά
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5