Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 160 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στον οικο οπου εμφανιστηκε η Ντανιελλα.
Προκειται για μια νεαρη εως 25 ετων, δε ρωτησα ηλικια γιατι η κοπελα
δεν ξερει ελληνικα/αγγλικα οποτε η συννενοηση ειναι δυσκολη.
Το μαλλι της ειναι ξανθο μεχρι τους ωμους ισιο.
Το προσωπο της οχι κατι ιδιαιτερο ουτε ομορφο ουτε ασχημο απλα συμπαθητικο με Ρωσικα χαρακτηρικα.
Αν και ειναι νεα στην ηλικια το προσωπο και το κορμι της μου φανηκαν λιγο κουρασμενα και ταλαιπωρημενα.
Ειναι κοντουλα αδυνατη προς σκινυ.
Τα στηθη της λεμονακια με στρογγυλες ρωγες.
Ο κωλος της μικρος και τα ποδια της αδυνατα με καλουτσικη υφη στο δερμα.
Σαν εμφανιση θα της εβαζα ενα 6/10 καθως κινειτε οριακα πανω απο το μεσο ορο της περιοχης.
Σα μετρο συγκρισης την βαζω πιο κατω απο Βανεσσα (Ιασ 20) οπως και απο την αδερφη της Νικολ.

Η Ντανιελα ή Ντανκα οπως την φωναζε η Μαρια που ηταν υπηρεσια ηρθε στο δωματιο ευδιαθετη
και χαμογελαστη.
Με βρηκε ορθιο να παιζω την ψωλη μου, αυτη εκατσε στο κρεβατι και εσκισε την καποτα, εγω την ειχα πλησιασει και ειχα την ψωλη μου γυμνη σε αποσταση αναπνοης απο το στομα της.
Συναντησε μια δυσκολια με το σκισιμο καθως της γλιστρουσε απο τα χερια.
Εκανα κινηση και την ακουμπησα στο στομα της μπας και μου παρει πιπα χωρις καποτα και της εριξα και ενα πουτσοσκαμπιλο.
Η Ντανιελα αρχισε τα no no no και μου περασε σκουφο.
Η πιπα της αρκετα ρηχη και αδυναμη με πολυ μικρη ηδονικοτητα.
Την επιασα απο πισω απο το κεφαλι και το κουνουσα κανοντας της ενα mouth fuck το οποιο δεχτηκε χωρις να πει κατι.
Το εληξα γρηγορα και της εκανα νοημα να ξαπλωσει, της ανοιξα τα ποδια και της εκανα ενα δυνατο γλειφομουνι με παιξιμο κλειτοριδας αλλα και δαχτυλο μεσα στο μουνι.
Φανηκε να της αρεσει και εβγαζε απαλα βογγητα ηδονης και εκανε διαφορους μορφασμους.
Το μουνι της ελαχιστα αξυριστο οχι γλομπος με μεγαλουτσικα εξωχειλια μουνοχειλα.
Γρηγορο περασμα απο κωλοσουφριδι το οποιο δεν το τιμησα ιδιατερα οπως θα επρεπε.
Απο καθαριοτητα τα παει σχετικα καλα, δεν ειχε περιεργες οσμες παρα μονο μια πιο δυνατη γευση μουνιλας που ειχε μεινει στο στομα μου.
Οι παντρεμενοι να προσεχετε μην πατε στο σπιτι και φιλησετε τη γυναικα σας γιατι θα μυρισει τη μουνιλα της Ντανιελας.

Στησιμο στα τεσσερα οπου στηθηκε με ελαχιστη καμπουρα. Τον πηρε δυνατα μεχρι τερμα μεσα με αρκετα βογγητα και χωρις κλεψιες.
Γυρισμα σε κανονικη σταση που εφαγε επισης δυνατο γαμησι χωρις να κλεβει με φουλ βογγητα.
Δινει φουλ στοματοφιλα, επεμεινα για να ανοιξει το στομα της και να πεσουν γλωσσοφιλα τα οποια και δινει με κόφτη και οχι βαθια.

Την εχυσα μεσα στο μουνι και στραγγιξα μεχρι τελους.

Συμπερασματικα η Ντανιελα ειναι μια εμφανισημη πιτσιρικα λιγο κουρασμενη σε εμφανιση.
Δεκτικη μεσα στο δωματιο αντεχει δυνατο γαμησι και δεν κλεβει.
Για οποιον εχει παρει τις Ουζμπεκες του οικου πανω κατω το ιδιο γαμησι κανει και αυτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.659
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, sweeper, Επιρρεπής και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2022
Η ίδια μουνιλα μου έμεινε και εμένα από τη Μαρίνα. Μήπως υπάρχει θέμα καθαριότητας γενικά με όλες τις καινούργιες κοπέλες εκεί; Και σκέψου ότι εγώ δεν φίλησα τίποτα, μόνο το προφυλακτικό πού έπιασα μετά, και αυτό μύριζε.
Είναι καινούργια φρούτα, φαίνεται, θέλουν δασκαλεμα.
Πρώτα από εμάς.
review reaction 1 DmtrsxXx
13 Αυγούστου, 2022
Καλησπέρα, τι ώρα πηγές?
13 Αυγούστου, 2022
απολαυση εισαι μητσο Ναι!
review reaction 1 DmtrsxXx
14 Αυγούστου, 2022
τι ωρες τη βρισκουμε τη κοπελλα ρε παιδια
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4