Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
φρεσκο κοριτσοπουλο στο παιχνιδι του αγοραιου της φυλης, αν και μου ειπε στα ενδοτερα οτι εχει κανει περασμα απο στουδιο, μιας και ειναι περιπου ενα χρονο στο ελαντα.
λογικα δεν επιασε η στουδιοφαση με το αναλογο σερβις που θα κανει σκεφτηκα και αμεσως καταλαβαινω οτι θα παμε σε πολυ χαλαρα πραγματα.

μετριου προς κοντου αναστηματος, ξανθοπλατινε βαμμενα μαλλια μεχρι ωμους, ωραια φατσουλα, ντροπαλη στο σαλονι με ενα ψιλοπαγωμενο χαμογελο αμηχανιας, αδυνατο κορμι, μικρα βυζια ψιλοπεσμενα με μεγαλη θηλαια αλως σχετικα (το γυρω γυρω απο τη ρογα δηλαδη), λιγουλακι ανοιχτη περιφερεια σε σχεση με το πανω μερος (ενεκα μικρου βυζιου που σε μπερδευει), ωραια μπουτια και ποδια. αθλητικο κορμι για μενα θα ελεγα, οπως το εκοψα απο την αρχη.
στο συνολο ειναι ωραια και ομορφη παρουσια και το κοβω δυσκολο να μη μπεις να δοκιμασεις.
τσατσα συμπαθητικη και γνωστη απο τα βεργας 3 επι κουλοϊου, με κατι γυαλια και μαυρο καρε μαλλι.

πλερω, μπαινω, πλενομαι και αραζω στο δωματιο, που ειχα παρα πολυ καιρο να επισκεφτω λογω κουλοκλεισιματος.
το τελεβυζιον επαιζε σε λουπα μια διαφημιση κατι σεξουαλικου προϊοντος... παντελως αδιαφορο.

σκαει το μωρο και καταλαβαινω οτι ειναι λιγο παγοκολωνα.
λεω οκ, παμε να κανουμε λιγο παιχνιδι μπας και αφεθει λιγο.
ξεκιναω να της λεω κατι αστεια δημοτικου, τη χαϊδευα και λιγο στο ωραιο και νεανικο κορμι της, αλλα ηταν λιγο αδιαφορη.
σταματαω λοιπον και πεφτω κρεβατι για σεξοπαιγνιο.
με ρωταει αν θελω φρι πιπα, της λεω ναι και μου λεει σηκω πανε για μπανιο.
τι μπανιο λεω, που ?
μου δειχνει το νιπτηρα.
ααα καλα λεω οκ, αντε... ας παω για μπανιο.
πετσετα λεω αυτο??? δειχνω το κωλοχαρτο και πεφτουνε κατι γελακια.
ωραια λεω, ψιλοχαλαρωνει.
πλενω με σαπουνι το καβλι μου και ξαναπεφτω κρεβατι για πιπα.

τη βλεπω οτι δεν το'χει το αθλημα και λεω, παμε μη μασας πατερ, ειναι ωραιο μουνακι, θα γαμησεις θες δε θες.
πιανει το καβλι μου και ξεκιναει την πιπα... ας το πουμε, βαζοντας μονο το πουτσοκεφαλο μεσα και ρουφοντας το με ψιλοπιεση.
λες και ηθελε να βγαλει το μεδουλι φαση.
λεω καλα κρασα, δε θα σηκωθει με τιποτα.
την αφηνω...
ξεκιναω να τη χαίδευω οπου εβρισκα, εντωμεταξυ ηταν ακομα με τα εσωρουχα. ενα κοκκινομπορντω συμπαθητικο σετακι να πω εδω.
ξεκιναω να της τα αφαιρω σιγα σιγα και παιζω λιγο το μουνακι της με τα δαχτυλα μου. το αισθανομαι να υγραινεται και κοβω.
σταματαει και αυτη μετα απο κανα 5λεπτο και παει να μου βαλει σωσιβιο.
περναει μονο το πουτσοκεφαλο και μετα σκαλωνει και με κοιταει.
να πω εδω οτι εχω λιγο μεγαλουτσικο πουτσοκεφαλο (καποιες απο εδω ξερουν).
λεω αστο σε μενα, γιατι προσεξα οτι εβαλε νυχια για να το ξεδιπλωσει. με τα πολλα, καταφερνω και ψιλοτεντωνω την καποτα μεχρι τη μεση, γιατι εχει φρακαρει.

λεω παμε για σεξ και τη βαζω στα 4 με μετρια στηση, μετα απο ολο αυτο το πανηγυρακι.
ξεκιναω, μπαινω χαλαρα και ανεβαζω τεμπο.
καταλαβαινω οτι κατι με τζιγκλαει στο πουτσοκεφαλο και βγαζω λιγο το καβλι μου να δω τι παιζει.
βλεπω οτι η καποτα εχει σφηνωσει εκει και ολος ο κορμος ειναι γυμνος τοση ωρα στο ιναουτ.
επειδη ειχε ξεκινησει η στυση, ξαναπιανω το σωσιβιο και το ξεδιπλωνω ολο σχεδον.
ξαναμπαινω και αρχιζω να την πηδαω σε πιο σεϊφ μουδ τωρα.
το μωρο να καθεται και να τονε τρωει αδιαμαρτυρητα. να την πηγαινω ποτε αργα και ποτε γρηγορα και να βγαζει κατι βαριες ανασες εχοντας κλειστα τα ματια.
απεναντι ειχα τον καθρεφτη και ψιλοεκανα παιχνιδι, αλλα αυτη τιποτα... ντουβαρι και απλα τον ετρωγε.
να χαϊδευω ολη την κωλαρα της (που στα 4 ειναι ποιημα), τα μπουτια της, τις γαμπες της, την πλατη της, ολα της και συναμα να μπαζωβγαζω το καβλι μου και να βλεπω την ανοιχτη τρυπουλα της.
στα βαθια μπασιματα οι ξουρισμενες μουνοτριχουλες της να μου γρατζουνανε τα αρχιδια και τη βαση του πεοντα, να με ενοχλει ελαφρως, ομως η ολη εικονα να ειναι απλα ουαου.

βαρεθηκα και τη γυρναω σε μισιον.
καθομαι ορθιος στην ακρη του κρεβατιου, της πιανω τα ποδια και τη σερνω στην ακρη του κρεβατιου επισης, για να εχω πιο βαθυ μπασιμο. ψιλοσαστισε λιγο με την κινηση.
αρχιζω και τριβω το καβλι μου στο μουνακι της, το οποιο ειναι αρκετα ομορφο να πω επισης και το μωρακι να εχει τρελαθει απο την καβλα. να αναστεναζει, να εχει κλεισει τα ματια και κατι να ψιθυριζει που δεν καταλαβα. κανα μαδαφακα θα ελεγε μαλλον... Χαχαχα!
της το χωνω μαλακα και αρχιζω και γαμαω με τα ποδια της στους ωμους μου.
ολο το καβλι μου να ειναι μεσα της και τα φλαπα φλουπα να ηχουν σε ολο το δωματιο.
οι ανασες να εχουν γινει ακομα πιο βαριες και σαν να καταλαβαινω οτι θελει να χυσει η' κατι τετοιο τελοσπαντων... ημουν και απο τους πρωτους της.
πεφτω πανω της και δινω με οσα, αυτη να με εχει γραπωσει απο τα μπρατσα και να δειχνει οτι το απολαμβανει.
χυνω μεσα της και κανω κινησεις στραγγισματος με αυτη να εχει τεντωσει το κεφαλι της τερμα κατω και να ψιλοδαγκωνεται στα χειλια.
της λεω θενκιου μπεϊμπι και μου λεει και εγω.
λεω η' ειναι καλη ηθοποιος τελικα η' ημουν τυχερος και το μωρο τη βρηκε.
οπως και να'χει δε με χαλασε αυτο, οσο η μη δυναμικη η' καλυτερα η μηδενικη συμμετοχη της.
αισθανθηκα δηλαδη οτι ολο το παιχνιδι το εκανα μονος μου, που οντως το εκανα.

σηκωνομαι για τα καθαριστικα, μπαϊ μπαϊ και αντε γεια.
η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου και το δωματιο ειναι αρκετα καλο μεν, οπως γνωριζετε απο μοντελοαλυσιδα εποχη, στενο βεβαια δε.

τελος και επι της ουσιας... αν θα ξαναπαω ??
ισως επειδη ειναι ομορφουλα, αλλα ειμαι σιγουρος οτι μετα απο 2-3-4 γαμησια μαξ, θα εχω βαρεθει ηδη, αν δεν αλλαξει πορνοσυμπεριφορα.
θα δειξει λοιπον...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εύα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
papaphilips
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
50.899
Πόντοι:
27.261
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nick9x, Ημεδαπος , κλεοβουλος και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2022
αλλη μια συνευρεση με την κοπελα, που κυμαθηκε στους ιδιους ρυθμους της κριτικης.
τωρα την πηρα και σε cow επιπλεον.
απο μενα δεν προκειται να ξανατιμηθει, γιατι απο συμμετοχη τελικα δεν το'χει.
ναι ωραιο μουνακι, αλλα βαρεθηκα ηδη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1