Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 317 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από προτροπη του πλεον αξιόπιστου μέλους και φίλου από εδώ μέσα Helluvatime ανηφορησα για τη Μπέτυ. Αύρα απίστευτη, πολυ αδυνατη μεν ψηλή και αεράτη δε!
Ηλικία κοντά στα 35 με λίγα σημαδακια στο προσωπο από ακμή και δοντάκια λίγο αραια αλλά σε καμία περιπτωση αντιαισθητικα. Ματαρες και γενικά παντα με το χαμόγελο. Επίσης λιγο φτιαγμενα χειλάκια.
Μπήκε μέσα και κατευθείαν επίθεση. Με έγλυφε το λαιμό κι έπειτα το στηθος, όπου και την σταμάτησα γιατί δε μου αρέσει. Η φιλοσοφία μου είναι οτι οι άντρες γλυφουν τις ρώγες της γυναίκας, όχι οι γυναίκες των αντρών. Αν ένας άντρας γουσταρει να του γλυφουν τις ρόγες πρεπει να το κοιτάξει λίγο....!
Έφτυσε το πουλι μου και με καβλωσε με μια ωραία ισπανική στα πολυ ομορφα συλικονατα βυζομπαλα της! Μου έβαλε έπειτα προφυλακτικο και πηρε όλο το πουλι μου στο στομα της με τάσεις πνιγμου. Τρελή γκαβλα!
Εγώ εννοείτε σαν ειδικός γκροβερολογος είχα βάλει το μισό δάχτυλο μου στο γκροβερακι της και καθώς μου έπαιρνε πιπετο γουσταρε σαν τρελή. Μετα σηκώνετε με τα μουτρα στο κρεββάτι και το κωλι της πανω ψηλά και της τον βάζω μέχρι τον πατο της. (μουνι εννοώ ρεμαλια...!). Εριξα πολυ βαθιές πουτσιες και γουσταρε μέχρι και που εχυσα.
Πολυ θετική συνεδρία από μια κοπέλα που άνετα θα μπορουσε να είναι σε στουντιο και άνω.
Το μόνον αρνητικο ήταν ότι μυριζε το στόμα της τσιγαριλα. Οχι πολυ, αλλά μυριζε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διανοούμενος
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
29.297
Πόντοι:
9.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, company of heroes tho, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2022
Συμπληρώνω ότι μου μουλιασε τα αρχιδια μου. Τα έχασα στο στόμα της για κανα δίλεπτο.
review reaction 1 olddog
02 Αυγούστου, 2022
Μάλλον την πήρες στον όροφο και όχι στο 73Α ισόγειο.
Αλλά χαλάλι, σε χάζεψε το γκρόβερ της..
review reaction 1 Διανοούμενος
02 Αυγούστου, 2022
"Αν ένας άντρας γουσταρει να του γλυφουν τις ρόγες πρεπει να το κοιτάξει λίγο....!"

εχεις δικιο, ειναι πιο σωστο να σου γλειφει κωλοτρουπιδα η γκομενα, παρα βυζια Money Mouth
02 Αυγούστου, 2022
Στον όροφο την πηρα, όντως.
02 Αυγούστου, 2022
Εννοείται κωλοτρυπίδα παρα βυζια! ΕΝΝΟΕΊΤΑΙ!
review reaction 3 papaphilips
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5