Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 129 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Στον όροφο του Ιάσονος 37 πέτυχα στην δεύτερη βάρδια σήμερα την Ίνα, μία μικροκαμωμένη και λεπτή κορασίδα η οποία σαλόναρε με κόκκινα εσώρουχα.
Λευκό δερματάκι, μαύρα μαλλιά και 1,5 πολύ στητά βυζάκια πεταχτά. Πολύ μινιόν σίγουρα κάτω από 1,60. Πουτσομεζές.
Λέω δε γαμιέται, είχα να αδειάσω και 2 μέρες... Πρόγραμμα απλό και ο τσάτσος ανακοίνωνε πως είναι από "Ρωσσία".

Το δωμάτιο στο βάθος δεξιά φωτεινό μεν αλλά την ώρα που έκατσα στο κρεββάτι βούλιαξα κυριολεκτικά. Θα γαμήσουμε και σε "στρώμα νερού" λέω. Χαχαχα!

Μπαίνει μέσα η μικρή και βγάζει το βρακάκι της. Έρχεται δίπλα μου κολυμπώντας στο στρώμα νερού και της λέω να βγάλει και το σουτιέν της.
Δήλωσε 20 χρονών ενώ εμφάνισε δύο μικρά στητά βυζάκια που ήθελα να τα γλείψω. Με άφησε πολύ λίγο όμως...
Μου πέρασε καπότα και ξεκίνησε ένα τσιμπούκι μέχρι να έρθει πλήρης στύση. Ρηχό, ψιλοσφιχτό, μέχρι εκεί...

Την έβαλα ιεραποστολικό και μπήκα μέσα της. Σφιχτή αίσθηση αρκετά ενώ δεν είχε βάλει τζελ παρά σάλιωσε μόνο το μουνάκι της.
Ανέβασα αρκετά τις στροφές και φώναζε ενώ με κοίταγε. Είχα βάλει τα πόδια της στους ώμους μου ενώ το βουλιαγμένο στρώμα ήταν τόσο μαλακό που έδινα ώθηση με τα χέρια μου, η κορασίδα βούλιαζε στο στρώμα και όταν ερχόταν πάνω καρφωνόταν στον πούτσο μου. Έτσι το πήγαμε σε αυτήν την στάση για αρκετή ώρα.
Στην αρχή πήγα να της ξαναγλείψω λίγο τα βυζάκια αλλά αρνήθηκε.
Γενικώς, δεν πρέπει να αφήνει κανέναν να της τα πασπατεύει, και που με άφησε λίγο στην αρχή πολύ ήταν.
Φάουλ γιατί είναι στητά και ωραία τα λεμονάκια της.

Την γύρισα στα τέσσερα ενώ ψιλογούρλωσε τα μάτια γιατί δεν ήθελε να τον φάει με δύναμη, αν και στο ιεραποστολικό με τα πόδια πάνω τον έτρωγε μέχρι τέρμα.
Μου στήθηκε ψιλοχάλια, χαμηλά ο κώλος, αλλά το στρώμα βοηθούσε εδώ, και την κάρφωνα από κάτω. Μετά από 3-4 λεπτά ήρθε το τέλος μέσα της.

Ντύθηκε, κοιτάχτηκε στον καθρέφτη και την έκανε από το δωμάτιο.
Γενικώς δεν είναι με τα μούτρα στο πάτωμα, αλλά δεν αφήνει να κάνεις βασικά πραγματάκια και στα τέσσερα παίρνει κόκκινη κάρτα.
Για μία φορά και ένα άδειασμα δεν τα έκλαψα, αλλά δεν θα ξαναπεράσω κιόλας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 30, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.315
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, Επιρρεπής, Paliotsarkadoros και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2022
How can I know where she work tomorrow i wanna try it??
30 Ιουλίου, 2022
Πριν 2 εβδομάδες περίπου μπήκα σε αυτό το σπιτάκι με την Ίνα και μπορώ να πω ότι σύμφωνο απόλυτα μαζί σου ,α και δεν είναι Ρωσίδα δεν έχει καμία σχέση την έφαγα με την μια και λέω κάτσε να γελάσουμε ,λόγο της καταγωγής μου ξέρω ρωσικά ,με το που μπήκε δωμάτιο άρχισα να της μιλάω ρωσικά αποκλειστικά και με κοίταγε σε φάση τι μου λέει μετά της λέω δεν ξέρεις ε? Όχι μου κάνει ,και πιάσαμε κουβέντα στα αγγλικά ,μου υποσχέθηκε ότι αν έρθω την επόμενη φορά θα μάθει ρωσικά ? δεν ξανά πάω παντός ;)
review reaction 1 Helluvatime
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2