Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα αγωνιστές της καυλας δεν έχω τα λόγια να περιγράψω τις καυλες στα ύψη γιαυτό επισκεφθηκα την περιοχή της καυλας στην καρδιά της Αθήνας. Πρώτη μέρα στην φυλής μετά από απουσία λογο ενός θέματος υγείας ήθελα να γαμησω και άρχισα μαζί με το δίδυμο φωτιά Ιάκωβο την εξόρμηση... Αυτός μπήκε σε ένα Ρωσιδακι σκέτο καυλα εγώ όμως ήθελα κάτι καλό και σίγουρα όχι μικρούλη γιαυτό μπήκα πιο δίπλα όπου μπήκα σε ένα σπιτάκι και περίμενα τι θα αντικρίσω....
Με τα πολλά βγαίνει μια καπατσα κυρία και μου σύστησε την Ειρήνη,καλό μωράκι με το που γύρισε τα έπαθα όλα και έδωσα το μπλε εισητηριο και πέρασα στο δωμάτιο περιμένοντας να την χαρώ ?. Ήρθε μετά από 2 λεπτά και άρχισε το πείραμα πόσο είσαι τι κάνεις εδώ γιατί μπήκες μαζί μου και αλλες τέτοιες χαζομαρουλες με τα πολλά μου είχε γίνει κάγκελο και με ρώτησε αν θέλω σκούφο και είπα σίγουρα δεν υπάρχει θέμα συζήτησης....
Αρχίζει την πιπα και έχω γίνει πύραυλος παραλιγο να μου τον ξεβιδωσει από την θέση του τόσο καυλα που ήταν με τα πολλά Με ρωτάει πως θέλω να την πάρω και της λέω στησου στα 4... αγκαλιάζει το μαξιλάρι και μπαίνω χωρίς πολλα πολλα με χαμηλό τέμπο και σιγά σιγά πήγαινα πιο γρήγορα με αποτελιωμα να μου πει πιο σιγά αν και δεν πολτάκουγα μιας και ήμουν τέντα.. βγαίνω και την παίρνω από πάνω και μετά από κάτω.... Τελείωσα μέσα στον σκούφο και αυτή καυλαντιζε κοίτα τον μικρό με πέθανε, Ντύνεται και φεύγει ντύνομαι και αποχωρώ από το ακολαστηριο...

Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας μπείτε Ειρηνακι βόμβα από Βουλγαρία ???

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Basketball PSOLAKIS07
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
23
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nick9x, Junax, giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2022
Τύπε, χαίρομαι που πέρασες καλά! Όμως, από που προκύπτει ότι η κοπέλα είναι σεξομανής? Απλά στήνεται και τον τρώει....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1