Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 35 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Χαιρετώ τους περπατιαριδες αλλά κ τις αλανιαρες,
διότι υπάρχουν κ γυναίκες αναγνωστριες στο site άλλο που έχουν καταπιεί το αμηλιτο νερό....
Ελπίζω να σας πετύχαινω όλους καλά.
Μέτα από τσάρκα εκεί στην φυλής στην βεντζινοαλυσιδα, πάω στα πρωτα νούμερα της φωκαιας κ μπαίνω στην ισογα στο εν λόγω τσαρδακι.
Τσατσά δεν υπήρχε, βγαίνει η Στέλλα.
Η εν λόγω μανταμιτσα είναι μια τύπισσα κοντά στα 50 κ βάλτε αλλά κρατιέται καλά έχει κατάξανθο μαλλί, κατασπρο δέρμα, φοράει γυαλλακια είναι αδυνατουλα.
Ειχα ξανα περάσει παλιότερα στο φυλής 71 που ήταν αλλά δεν πέρασα καλά τότε...
Θα μου πείτε τότε γιατί ξανά πηγες...
Επειδη ρε παιδιά μου αρέσει μου θυμίζει την απέναντι γειτόνισσα που όλοι έχουμε που είναι έναν όροφο ποιο ψηλά κ βγαίνει κ απλώνει τα ρούχα με φουστανακι κ μας ανεβαινει το αίμα στο κεφάλι...στα κεφαλια ποιο σωστά...κ στα δύο...
Ακόμα μου θυμίζει την πορνοσταρ την Cory chase που τα κάνει όλα κ δεν χαμπαριαζει Χριστό.
Δεν της μιαζει αλλά εμένα μου την θυμίζει...
Μην σας κουράζω πληρώνω το κυανό παράβολο στην ίδια, μπαίνω δώμα ενώ ανακεινωνεται φουλ πρόγραμμα....που ο Θεός να το κάνει....διότι ως γνωστό από ότι λέει δεν τα κάνει η Στέλλιτσα μέσα.
Ερχαιτε στο δώμα ξαπλώνει μπρούμυτα παρακαλώ...
Λεει είμαι πολύ κουρασμενη...
Ήταν Καβλα έτσι την χαϊδεύω, της βγάζω το εσώρουχο ακίνητη...
Καλα πτώμα είναι λέω από μέσα μου....
Περνανε 2 , περνάνε περνανε 3 αντε 4 λεπτά τίποτα να γυρίσει .
Γυρνα της λέω, είμαι κουρασμένη λέει,
της απαντω δεν ήρθα να σου βγαλω βεντούζες χριστιανή μου....
Γυρίζει αρχίζω γλύφω μουνι, καλη ήταν κάθονταν,
μου κάνει τσιμπουκακι χωρίς ομπρελίτσα.
Το εκανε δυνατά κ ποναγα, δεν το άντεχα κ σηκωνο κίτρινη κάρτα.
Ίσως το έκανε κ επιτιδες για να περάσει στο επομενο level.
Το βάζω μουνι σε στάση ιεραποστολο...μετα απο λίγο λέω για κωλαράκι λέει βάλτο καθώς το βάζω λέει ειρωνικά έτσι να γαματε καλά...
Το αφεντικό εδώ λέει ο κόσμος πρέπει να γαμαει καλά,
θα πήρε γραμμη τι είναι ο άνθρωπος.....
Καθώς ήμουν κωλο δεν μπορούσα να τό κρατήσω μου έρχονταν να τελειώσο,
κ χαμήλωσα στροφές.
Δεν το έχω ξανά πάθει,
ισως εκανε η ίδια συσπασεις με τον κωλο της για να χυσω.
Εχει πολλά πορνοχιλιόμετρα στο κοντερ η Στέλλα...
Ισως να τό έκανε αν είναι εφικτό κ μπορεί ν α γίνει κάτι τέτοιο...
Της λέω καλοσυνατα κ ευγενικά τι μου συμβαίνει κ λέει χυσε να τελειώνουμε...
κ το βγάζει από το κωλο κ το βάζει στο μουνι.
Από την μία καλύτερα πήρα παράταση στην συνέδρια αλλά από την άλλη δεν χάρηκα κωλαράκι.
Μετα τό βγάζω κ πάω να τελσιωσο στο στήθος ενώ έχω βγάλει την καποτα κ λέει όχι στήθος,
ούτε αυτό της λέω κ απαντά μόλις έκανα μπάνιο...
Είχαμε μια διαφωνία κ μπλοφαροντας λέω καλά να χυσω στο μουνι κ πάω να το βάλω ακαποτα, δεν θα το έβαζα αλλά ήθελα να δω αντίδραση κ λέει χυσε στην κοιλιά μου.
Συνοψίζονται είναι αλεποκουναβο, φόλα.
Αν ήθελε θα μάζευε όλο το παραδάκι της περιοχής, θα ακουμπαγαν εκεί όλοι το χαρτζιλίκι τους αλλά φαΐνεται δεν γουστάρει....
Ευχαριστώ που διαβάσατε την κριτική μου...
Οτι θέλετε γραφτε στα σχόλια...
Πείτε μου αν θέλετε, την γνώμη σας ζτο αν ειναι εφικτό αυτό που αναφέρω ότι προσπαθούσε με συσπασεις του κωλου της να με κάνει να χυσω......
Μέχρι την επόμενη φορά να είστε όλοι καλά εσείς αλλά κ τα αγαπημένα σας πρόσωπα κ καλή υπομονή με την ζέστη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Προκαταρκτικά
Όχι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.153
Πόντοι:
3.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, Milfomaniac, TOMCRUISE και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2022
Από το γκροβερ στη μουνα.... υγειονομική βόμβα η θείτσα....!
Για προσεξτε λίγο ρε μυστες...!
review reaction 1 Ημεδαπος , XOSTIDIS
14 Ιουλίου, 2022
Η..... στελλα οπως θελουν να την αποκαλουν ειναι μια εμπειρη πορνη με πολλα χιλιομετρα στο κοντερ ειναι 58 για την ακριβεια και κρατιεται καλα πιθανα λογο ορμονων του επαγγελματος (ολο και κατι μενει στο λαρυγγα....) ειναι παμπονηρη αλλα οταν σε παει αναλογα με τα κεφια σε εχει ξετιναξει σχετικα με το κολογαμησι επειτηδες το κανε για να τελειωνεις συντομα οι συσπασεις ειναι ταυτοσημες με αυτες του κολπου και τεχνικες για γρηγορη εκτονωση σε βαρος του πελατη , αμα της εκανες ξηγα απο την αρχη οτι εγω πελατης και σε γουσταρω γιατι ετσι τη βρησκω κλπ κλπ μαρμελαδες δηλαδη ακομα και κουρασμενη θα ηταν αλλιως . Πραγματι τα αφεντικα των οικων εχουν βαλει φωνες για την καθετη πτωση πελατειας και πιεζουν κοπελες για να ειναι καλες στο θεμα .ΤΩΡΑ μην ξεχνας την ηλικια της .... ειναι ολικα κουρασμενη απο την δουλεια την ζωη ου κανει την.... οικογενεια της τη γατα της κλπ κλπ ...........Το καλυτερο ειναι να πας πρωτος οταν αρχιζει τη βαρδυα , και μη ξεχνας οταν πας στους οικους αυτους ναχεις ψηλα η το ακριβες αντιτιμο διοτι οι υπηρεσιες σε βλαστημαν.........
review reaction 1 Ημεδαπος
14 Ιουλίου, 2022
Ακαποτη πίπα και τον εσφιγκε για να πονάς..μάλιστα. έχει στείλει κόσμο στο Συγγρού αυτή..
X
XOSTIDIS
review reaction 1 Ημεδαπος
04 Αυγούστου, 2022
Αγαπητε μπερμπαντη σε διαβαιβεω οτι ολες σκεφτονται το ιδιο η καλυτερη τους οι πακιστανοι ινδοι σομαλοι συριοι αφγανοι αλγερινοι σομαλοι διοτι τελειωνουν πριν το πενταλεπτο αιγυπτιοι οχι διοτι θελουν να την ξεκολιαζουν την γυναικα .
Η συγκεκριμενη ειναι ανω των 58 για του λογου το αληθες απλα συντηρητε καλα και το παλευει οπως ολες οι παλιες πουτανες τωρα σχετικα με το οτι δεν εχει υπηρεσια ειναι επειδη δεεεεν εχει δουλεια και ειναι λιγα τα ραντεβου ετσι παιρνει και τα 3 ευροπουλα της υπηρεσιας .
Η σουφρα της ειναι χρονια τωρα πολυδουλεμενη και οι συσπασεις που αναφερεις σχετικες , μπορει ναχε και αερια οπως η αννα στο κολωνου 53 οπου νομιζα οτι φουσκωνω λαστιχο αυτοκινητου οταν βγηκα εκλανε σαν λαστιχο απο τριαξονικο .Η φολα απλα ηθελε να τελειωσεις γρηγορα , να ξεμπερδευει στον επομενο , και για το ακαποτο ναι το κανει εκει που γουσταρει και ειναι πελατες σχεδον ολες το κανουνε στους πελατες τους και ετσι τους ......δελεαζουν για να τους εχουν για σιγουρους ( μεγαλες ηληκιες που δεν σκεφτονται ουτε οικογενεια ουτε τιποτα ....)κ τα εχουν φαει τα ψωμια τους , μαλιστα τωρα που η δουλεια ειναι πεσμενη κουνανε λιγακι ετσι δηθεν την ουρα τους για αυτο ......αμα ξαναπας συντομα διαπιστωσετο στην 3 φορα αμα θες θα της τον σφυριξεις ακαποτο σιγουρα .( φυσικα με δικη σου ευθυνη ...... αν και ξερω οτι δε θα το κανεις ..........δοκιμασετο )
review reaction 1 Ημεδαπος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4