Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Χαιρέτω τους συναδέλφους. Τσαρκαροντας στη οδο της αμαρτίας μπαίνοντας στον οικο η 2τσα μου παρουσιάζει την Μαρία ουγγρα κ καλά μια κοπελα που ξεχωριζει για το έκφυλο παρουσιάστικο της. Έλεγε πάμε πάμε έχει κ ταττου ανανεσα στις βυζαρες ωραίο σωμα προστυχο βλέμμα περασα αμεσως. Μπαίνει μέσα στο δωμάτιο και με τη μια παει να περασει σκούφο σε πεσμένο εργαλείο! Καθώς άρχισα τα χουφτωματα στις βυζαρες πάω να αγγίξω μουνι κ μου λεει εεεεεεεεεεε λες κ μίλαγε σε πρόβατα! Δεν ήθελε πολλά πολλά σε πιασίματα κ νευριασε κιόλας! Την άφηνω ξεκινά πίπα με σκούφο πάντα κ με πολύ χέρι κ σε γρήγορο ρυθμό!!! Της λεω ανεβα πανω οχι αυτή! Στήνεται ιεραποστολικο κάνει στη άκρη το στρινγκ και λέει μπες....λεω βγαλτο το στρινγκ να είσαι άνετη και μου λεει οχι παλι αυτη. Μία στάση κάνω μονο αυτή κ άμα θες αλλιώς φεύγεις!!! Ναι καλά ακούσατε συναγωνιστές....Τότε αρχίζουν να με πιάνουν τα διαολια ????? κ 3 σκεψεις μου ήρθαν: 1 να τη χαστουκίσω κ να πέσει κάτω από το κρεβάτι κ να φυγω 2 να τη διώξω και να φύγω κ να ζητήσω τα μισά ή όλα τα χρήματα πίσω 3 να πηδηξω με τα νεύρα που είχα κ να μην ξανασυναντησω πότε. Τελικά πηδηξα με μανία κ νεύρα την παλιοκαριόλα κ όση ώρα πηδουσα ιεραποστολικα με επερνε κ η μπόχα από την σιχαμερη αναπνοή της?‍♂️ τελικά όταν τελιωσα κ πλενομουν στο νηπτηρα μου είπε you are crazy!!! Της λεω τελιωσαμε ....εξαφανίσου!!! Βγαίνοντας από το δωμάτιο δεν συνάντησα ούτε τη 2τσα ούτε αυτη τη σιχαμερή βρόμα! Κατεβαινοντας τις σκαλες ανεβαίνει ένας πιτσιρικάς μου λεει καλή?? Του απαντάω ότι λάμπει δεν είναι χρυσός!!!!! Και του λεω αν θέλει να κάψει ένα 20ρικο μπροστά της στο σαλόνι καλύτερα από το να περάσει μαζί της κ να του τη σπάσει!! Αποφύγετε αυτή τη φολα που με την ξυνηλα που έχει ούτε για τη λαϊκή της φυλης δεν κάνει να πουλάει ντομάτες!!! Με την καμία για ιερόδουλη!!!Εμενα ηταν η χειρότερη σεξουαλικη εμπειρία της ζωής μου με ιερόδουλη γυναικα !! Να είστε όλοι καλά και με υγεία!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
ΜΑΡΙΑ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Arxontas tou skotous
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
4.673
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rdeliaris23, Επιρρεπής, ROB. C και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2022
Ήμαρτον με αυτή την Μαρία όλοι δεν έχει γράψει κανείς καλή κουβέντα αλλά παρόλο αυτά υπάρχει κόσμος που περνάει ακόμα μαζί της. Μία φορά πέρασα την είδα δεν λέω ωραία είναι αλλά ΄πολύ ύφος στο σαλόνι και καλά εγώ είμαι και καμία άλλη. Έφυγα σφαίρα μόλις είδα τέτοιο ύφος.
review reaction 1 Wolfman 42, Ημεδαπος , EvilPlasma και 1 ακόμα μέλος
23 Ιουνίου, 2022
Ας πρόσεχες και εσύ. Τα χουν πει επανειλημμένα.
K
koulourakias
review reaction 1 Σεβασμιώτατος, Ημεδαπος , LYKMAN69 και 1 ακόμα μέλος
23 Ιουνίου, 2022
Μια απο την ουγγαρια μελαχρινη ??με πολυ ωραιο προσωπο??
23 Ιουνίου, 2022
Ναι μελαχρινή με ωραίο εκφυλο πρόσωπο .....και η Ουγγαρία είναι 99% Αλβανία!!
review reaction 1 Σεβασμιώτατος, Ημεδαπος , stelios alev
23 Ιουνίου, 2022
πραγματικά, να υπήρχε ΜΙΑ καλή κουβέντα για αυτήν να πεις το ρισκάρεις, τώρα ΓΙΑΤΙ να μπει κάποιος? ΜΟΝΟ το ύφος στο σαλονάρισμα σου λέει ΦΥΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
review reaction 1 Ημεδαπος , Arxontas tou skotous
24 Ιουνίου, 2022
Από Αλβανία είναι η φόλα
review reaction 1 Ημεδαπος , Arxontas tou skotous
25 Ιουνίου, 2022
Μελετάτε τας γραφάς...
Η γνωστή είναι δύναμη...
Κ εμένα μου άρεσε αλλά διάβασα τι ρόλο βαράει κ την έκανα.
review reaction 1 Arxontas tou skotous
26 Ιουνίου, 2022
Σκεπτόμουν να την δοκιμάσω κι εγώ αλλά εχθές πέρασε φίλος μου μαζί της και σήμερα το απόγευμα μου είπε ότι ακόμα μυρίζει άσχημα το στόμα της. Την μπόχα δεν την αντέχω!
review reaction 1 Arxontas tou skotous
28 Ιουνίου, 2022
@wolfman42 γιατι αντεχεις τη ξυνιλα και σπαστικη συμπεριφορά στο κρεβάτι?
31 Ιουλίου, 2022
εχω φυγει κ εγω αχυστος απο την φολα
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2