Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 32 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καυλωμένος καθώς ήμουν με την νίκη στο Μονακό και έχοντας νεύρα με την ποδοσφαιρική ομάδα του Ολυμπιακού με τον μεθύστακα για προπονητή την Τετάρτη αποφάσισα να ξαναπάω μια επίσκεψη στα μπουρδελακια του Μεταξουργείου να ξεσπάσω. Δεν έχουμε λεφτά βλέπεις, προχωράμε. Η κριτική αυτή είναι αφιερωμένη στον φίλο μου τον Παντελή που με ώθησε να πηδήξω την λορη. Εισερχομαστε στο μαγαζί, σαλονακι περιποιημένο και καθαρό καθώς μύριζε αποσμινη, σαν αυτή που χρησιμοποιούν οι Ελληνίδες νοικοκυρές για τις τουαλέτες. Βγαίνει η λορη και αρπάζω πρώτος την ευκαιρία για να την πηδήξω Κατσικογάμης. Γδυνομαι, και έρχεται με καυλιαρικες διαθέσεις να κάνουμε τρελιτσες. Το τσιμπουκακι ήταν μελανό σημείο στην όλη ιστορία καθώς δεν εισχώρησε βαθιά στην λαρυγγική της κοιλότητα τον μικρό Κωστάκη. Σε στάση ανάποδης καουμποισσας ήταν καταπληκτική η θεά της κωλαρας της να αναπηδά πάνω στην νεανική κοιλαρα μου. Ύστερα την παίρνω ιεραποστολικό και της λέω να μου χτυπά δυνατά την φεγγαράδα μου. Έτσι, τελείωσα το καταπληκτικό αυτό γαμησι τραγουδώντας συνθήματα του Ολυμπιακού.
Υ.Γ.: Προτείνω να τραγουδάτε συνθήματα της ομάδος σας καθώς γαματε δρα ευεργετικά.
Υ.Γ.1.: Θα ήθελα να ζητήσω συγγνώμη από τους φίλους μου που την παρέδωσα με μειωμένη απόδοση, δεν αξίζει σε κανέναν
Καληνύχτα με μια σκέψη συμμύστες και συναγωνιστές. Δοκιμάστε την και δεν θα χάσετε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λόρη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
bourdelopnixtis2003
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
174
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pierosgr, giorgiodelafuentes2, Διανοούμενος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2022
Εύγε χύστη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1