Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 266 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την ινκα είχα βρεθεί και λίγο καιρό πριν την Μισέλ την Επερνά προτη φορά
Η ινκα κάτασπρη με πράσινα μάτια ροσσιδα η Μισέλ μελαμψή λατίνα η αντίθεση μου έκανε κλικ.οι κοπέλες είναι στον ίδιο σοματοτυπο και ύψος.
Στο δοματιο ειρθαν λίγο παγομενες μα πολύ γρήγορα τις χαλαροσα διχνοντας πος είμαι κουλ τυπος και θελο απλά να περασο καλά .
Μου ξεκίνησε η Μισέλ μια ακα πίπα ενό η ινκα Μ αγκάλιασε και μου πιπηλαγε τις ρογες .της ζιτησα να με δαγκώσει λίγο που με καυλονη και το έκανε.ο πουτσος μου έγινε πέτρα.μετα καποτα και στα τέσσερα η ινκα πάνω στην αγκαλιά της Μισέλ .κρέμα Πάνο στη σοκολάτα.
Να πω εδώ πος τα κορίτσια δεν γουστάρουν να της γλείφεις μουνι και κόλο αλλά τίποτα δεν είναι τέλειο.
Μετά αλλαγή και πίπα από ινκα και χαμουρεμα με Μισέλ.
Και μετά σοκολάτα Πάνο στην κρέμα η ινκα από κάτο έδειχνε να γουστάρει ποιο πολύ τη φάση με κοιταγε χαμογελαστή και με το ένα χέρι εποιανε το χέρι μου και με το άλλο χάιδευε την κολαρα της Μισέλ ενό εγώ εχονα τον πουτσομου στο στενό μουνακι της Μισέλ.
Τέλος ξάπλωσα τις πήρα και τις δύο αγκαλιά θοπευοντας τα κολαρακια τους ενό αυτές η μία μου έπαιζε τον πουτσο και η άλλη τα αρχιδια και με φύλαγαν στο λεμο και στο στήθος
Έχυσα έντονα και με διάρκεια.
Αυτές χασκογελουσαν και αφού τις εφχαριστισα την κάναν από το δοματιο γελοντας
Όλα καλά όχι κάτι το πολύ σπέσιαλ αλλά εντάξει για 30€

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2022
Όνομα κοπέλας
Inga
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μισέλ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Atridis
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
8 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
10.565
Πόντοι:
30.733
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black crow, paparotriftoulas, spor48 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού