Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 194 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μακάρι να υπήρχε ένα κουμπί να μπορούσα να απενεργοποίησω για λίγο τις καύλες μου γιατί τώρα τελευταία έχει παραγίνει το κακό.
Φωκαίας 19 λοιπόν και σαλονάρει η Ρίτα.
Ψηλή Ρωσσίδα, 30άρα+ με 2άρι βυζί, ξανθιά, κότσο τα μαλλιά πιασμένα πάνω. Φορούσε μάυρα εσώρουχα, έντονο βάψιμο που της πάει και έχει μια χαρακτηριστική μικρή ελιά πάνω από τα χείλη που την κάνει έκφυλη μιλφάρα... Σώμα κανονικό, ούτε λεπτή αλλά δεν την λες και παχουλή η μπαμπάτσικη...

Χαιρέτησε τον ανηψιό της στο σαλόνι λοιπόν η μιλφάρα, δια χειραψίας, και ο καυλωμένος ανηψιός ενέδωσε στο βλέμμα της νυμφομανούς Ρωσσίδας καυλιάρας θείας του.
Η τσα2 ξεκίνησε ένα ποίημα το οποίο πρέπει να έκανε μέρες να μάθει απ'έξω. Τι για άγρια τσιμπούκια και γλειψίματα. Ότι μπορώ να την κάνω μπάλα και να την γυρνάω από δω και από κει. Και ύστερα το κορυφαίο, αν δεν μείνουμε και ικανοποιημένοι, θα μας επιστραφούν τα χρήματα.
"Ασε ρε της λέω!!"...
"Αλήθεια" μου λέει εκείνη...
"Καλά δώσε μου δωμάτιο" και με πιάνει από τον αγκώνα και με τραβάει στο μέσα αριστερά.

Φρεσκαρίζομαι και περιμένω.
Μπάινει μέσα η Ρίτα και άρχισε να λικνίζει το κορμί της.
Τι θέλεις να κάνουμε μου λέει; Σου αρέσουν τα φιλάκια, πέφτοντας πάνω μου. Κάνει καλό παιχνίδι με την γλωσσάρα της.
Λαιμό, ρόγες κατέβηκε πιο κάτω στα αρχίδια και ύστερα τον πήρε στο στόμα της, χωρίς μωρομάντηλα και άλλα ξενέρωτα που κάνουν πολλές... (Βέβαια τρώνε τρελή μπίχλα από πολλούς..)

Εγώ χούφτωνα βυζιά που είναι αρκετά μαλακά στην αφή. Την γυρνάω ανάσκελα και άρχισα να της γλείφω τα βυζιά αλλά εκεί αυτή ήθελε φιλιά στο στόμα. Μου το ζήτησε τουλάχιστον 3-4 φορές ενώ άρχισε τα κοπλιμέντα...

Σαν ταχυδακτυλουργός, έτσι όπως ήμουν από πάνω, δεν κατάλαβα για πότε μου πέρασε καπότα και με έβαλε μέσα στο μουνί της. Καπέλο
Χαμογέλασα και την άρχισα σε ιεραποστολικό με γρήγορους ρυθμούς....
Μου λέει, να γυρίσω στα τέσσερα μουρό μου; Η αίσθηση του μουνιού της σχετικά καλή..δεν είναι 20άρα πλέον όμως...

Μου λέει έλα να σε τελειώσω με πίπα. Μου πετάει το προφυλακτικό και μου αρχίζει ξανά ένα τσιμπούκι με αυτές τις βαμμένες χειλάρες της...
Εγώ να έχω αρχίσει να βαριανασαίνω και μου λέει, "Όταν είναι να χύσεις πες Ρίτα χύνω, μουρό μου"
Και καθώς ξεκίνησε μία γρήγορη μαλακία με το χέρι της...
"Ριτάρα χύνω!!" αναφωνώ και τον βάζει στο στόμα της όπου και τα πήρε...σχεδόν όλα..
Φάουλ που δεν στράγγιξε και μερικά φύγανε απ'έξω αλλά ποιος ξέρει ίσως ήταν μεγάλη ποσότητα και μπούκωσε το στόμα της...

Της λέω "πόσο χρονών είσαι...;"
Μου λέει "μάντεψε..."
"Λίγο πάνω από 30" της λέω...!
"31" μου λεει...

Καλά μπορεί να είναι και λίγο παραπάνω..!!!

Λίγο ακόμα social για το Πάσχα και τις επερχόμενες γιορτές και γεια σας...

Σε γενικές γραμμές μια χαρά απόδοση η Ρίτα, είναι έκφυλη και παιχνιδάρα... Θα την ξαναπάρω, αλλά όχι σύντομα...!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 17, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Helluvatime
Ανώτατος
Εγγραφή:
27 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
18.315
Πόντοι:
13.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, Ημεδαπος , Jabberwocky και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού