Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 69 10
Μπουρδέλα 140694
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπουχτισμενος απο την δουλεια και απο ολους αυτους τους κακομοιριδες ειπα να κατεβω στην οδος Φυλης και σε ενα απο τα μπουρδεμα που μπηκα το Φωκαιας 13α ειδα μια νεαρη Ρουμανα με αγγελικο προσωπο μεγαλα βυζια και ωραια κολομαγουλα φορουσε ενα μαυρο δαντελωτο σεξυ εσωρουχο και μου ειπε ελα αγορι μου στο δωματιο εσενα περιμενα τοτε της εδωσα το μπλε και περασα στην αρχη μου εκανε μασααζ και μου εδωσε φυλακια στον λαιμο στα βυζια και στα μαγουλα μετα εβαλε το χερι της στο μεγαλο ξυρισμενο εργαλειο μου και μου ειπε τωρα θα στο ξυπνησω εγω και μου ξεκινησε μια απολαυστικη ακαποτη πιπα με ανατριχιασε την στιγμη που εβαλε ολο το εργαλειο μου μου στο στομα της και το ετριβε με κυκλικες κινησεις με την Γλωσσα της μετα της ειπα να ξαπλωσει εβαλα προφυλαχτικο και την σφυροκοπησα διχως αυριο κοιταζονταν απο τους καυθρεφτες τα κορμια μας εγιναν ενα μετα της ειπα να στυθει στα 4 οπου η οπτικη θεα ηταν χαρμα οφθαλμων μετα το βαζω δυνατα μεσα της και σε ολο το μηκος, το τελειωμα ηρθε σχετικα γρηγορα και με οολυ ενταση. Φευγοντας ενιωσα σαν να ημουν αναλαφρος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2022
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Εύα
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, giorgiodelafuentes2, Bonecrusher και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού