Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 123 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χαιρετω ολα τα τσακαλια..

Βαρεμαρα σπιτι εχω μουρλαθει να ακουω μουσικη να διαβαζω βιβλια και να
βλεπω τα αγαπημενα μου b-movies.
Λεω δεν καβαλαω το καρο για τσαρκα στην πιο σεξουαλικη γειτονια των Αθηνων?
Οπερ και εγενετο.
Τσαρκα γυρω γυρω ολοι μεχρι να αποφασισω και τελικα λεω δεν πινω και μια βοτκα
ταυτοχρονα μαζι με μπανιστηρι κανα κωλαρακι?
Καπακια στον οροφο η καυλιαρα trans υπηρεσια να μου κανει την barwoman και εγω να βλεπω αυτο
το εκφυλο ανωμαλο μουτρακι της Αννουλας.
''Θελεις να με χυσεις καριολη αντρα?"
Δεν θα μπορουσα να αρνηθω στην Αννουλα μας το χυσιμο ετσι ρουφηξα την βοτκαρα και πληρωσα
το παραβολο για να χυσω την Αννουλα.
Μπηκα στο δωματιο γδυθηκα φρεσκαριστηκα και περιμενα κατακαυλωμενος το καυλακι.
Δεν αργησε μπηκε με μωρομαντηλα μουνο-αλειφες προφυλακτικα ολου του κοσμου τα καλα στα
χερακια του το μωρακι..
Με ρωτησε που χαθηκα και αν πηγαινω αλλου της ειπα την αληθεια οτι της ειμαι φανατικα πιστος
και οτι δεν μου εχει περασει ουτε σαν ιδεα στο μυαλο να παω με αλλη απο τοτε που τη γνωρισα...Κουλ
Ξεκινησε στον φρεσκοπλυμενο πουτσο μου ακαποτη λαρυγγωτη τσιμπουκαρα
ετσι οπως μονο αυτη ξερει και σε καποια σημεια πονεσα λιγο αλλα δεν ειπα τιποτα..Χείλη σφραγισμένα
Η τσιμπουκαρα της παροτι ειναι πιτσιρικα ειναι αλλου επιπεδου οφειλω να της το αναγνωρισω.
Deerthroats,φτυσιματα τον ετριβε στα χειλακια της στο προσωπο της ΠΑΝΤΟΥ ΟΜΩΣ..
Περασμα σκουφου ιεραποστολικο για καποια αρκετη ωρα με εμενα να μην χορταινω να κοιταω το εκφυλο μουτρακι της
να κανει γκριματσες καυλας και στα καπακια γυρισμα σε doggy το οποιο εγινε ακομα πιο απολαυστικο
λογω του τοιχου καθρεφτη που εχει το δωματιο του οικου οπως μπαινουμε στο μαγαζι πρωτη πορτα αριστερα.
Αφου κοπανηθηκα αναμεσα σε εμενα να κοιταζομαι και να νοιωθω Rocco Sifredi και την μικρη ανωμαλη να με βριζει
διχως αυριο απο καυλα και το ξυλο που ετρωγε εχυσα μεσα στο ομορφο μουνακι της μεγαλη ποσοτητα σπερματος.
Βγηκα απο την μουναρα της φιλωντας της την ομορφη πλατουλα και μου εδωσε μωρομαντηλακια να σκουπιστω.
Πιασαμε συζητηση για λιγο για τις ανθρωπινες σχεσεις και μου ειπε οτι θελει να αλλαξει καποια στιγμη επαγγελμα
και να παντρευτει..
Καπως ετσι χανονται τα καλυτερα κορμια συναγωνιστες παντως..
Απο ανθρωπινης πλευρας της ευχομαι οτι θελει να το βρει απλως σπανιο το φαινομενο του να αλλαξουν
οι αγαπημενες μας ιεροδουλες μια για παντα ζωη απο οτι εχω δει..
Anyway παντως αλλη μια φορα με την Αννα ηρθε στο τελος της και εγω εφυγα απο τον οικο σκεπτομενος
οτι μακαρι να παραμεινω στην υπαρχουσα φαση που ειμαι ελευθερος και ωραιος γιατι η ρουφιανα
η ζωη ειναι πραγματι μια ανασα και θελω να την ζησω και οχι να την σπαταλησω σε μιζερες καταστασεις
με γαμους και παιδια.

Αυτα απο εμενα αλανια για αλλη μια φορα.
"Μερικοι ανθρωποι δεν κανουν ποτε τρελες.Τι τρομακτικη πρεπει
να ειναι η ζωη που ζουν.."
Τσαρλς Μπουκοφσκι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 27, 2021
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Άχθος Αρούρης
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
20.267
Πόντοι:
14.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 capo di capi, lycienr, ROB. C και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2021
Για την Άννα την πορνοστάρ λέμε;
review reaction 1 koutavoulias
10 Νοεμβρίου, 2021
ΧαμόγελοΦίλε koutavoulias κατά καιρούς, διαβάζοντας κριτικές μέσα σ αυτό το site, ανακαλύπτω ανθρώπους που έχουν πραγματικό ταλέντο στον γραπτό λόγο. Ένας από αυτούς είσαι και εσύ. Σχεδόν πάντα, πρόκειται για ανθρώπους οι οποίοι έχουν παιδεία. Αυτό το καταλαβαίνω διότι αναφέρονται σε λόγια σημαντικών συγγραφέων.( Ο Charles Bukowski είναι φοβερός μυθιστοριογράφος και ποιητής ).

Υ.Γ 1 Σε μια άλλη κριτική σου αναφέρεις ένα τραγούδι του ΛΕ. ΠΑ. Αλήθεια τι μουσική ακούς;

Υ.Γ 2 Επειδή είπες ότι η ζωή είναι μια ανάσα θα σου χαρίσω μια μαντινάδα.
" Μια αστραπή είναι η ζωή
και στ᾽άναμμα που κάνει
ότι προλάβει ο άνθρωπος
τα υπόλοιπα τα χάνει. "
review reaction 1 koutavoulias
10 Νοεμβρίου, 2021
anadelta καταρχήν σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και σου εύχομαι ολόψυχα ότι καλύτερο.
Με τιμά αφάνταστα το ότι διαβάζονται και αρέσουν οι κριτικές που γράφω και προσπαθώ να κάνω ότι καλύτερο μπορώ για μην είναι μονότονες και βαρετές.
Τώρα όσο για τα μουσικά μου γούστα είναι τόσα πολλά που θα βαρεθείς να ακούς πραγματικα..Πάντως δεν περιορίζονται σε κάτι συγκεκριμένο π.χ σκυλάδικα.
Η αναφορά στον Λε-Πα έγινε γιατί συγκεκριμένες μέρες ώρες μου βγαίνει μια ιδιαίτερη νοσταλγία να ακούσω ακούσματα του παρελθόντος.
Φαντάσου μικρούλης όταν ήμουν πήγαινα Μοναστηράκι και αγόραζα βινύλια Τερλέγκα μαζί με Iron Maiden.
Όποτε καταλαβαίνεις πιστεύω περί τίνος πρόκειται..Χαχαχα!
Σε ευχαριστώ και πάλι και εύχομαι να είσαι καλά.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3