Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 162 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σας μάγκες. Ύστερα από ένα καυτό μπάνιο, με ιδιαίτερη ενασχόληση στα επίμαχα σημεία (παπάρια, κωλοτρυπίδα, μασχάλες, πόδια), φόρεσα καθαρά εσώρουχα και κάλτσες και πήγα να συναντήσω την Αλίσια, για την οποία έχουν γραφτεί καλά λόγια. Μπαίνοντας, με πήρε μια μυρωδιά τσίκνας, ήταν η τσατσά που έτρωγε το μεσημεριανό της, έτσι η Αλίσια παρουσιάστηκε μόνη της. Καστανόξανθη, με μακριά ίσια μαλλιά, με βυζάρες, γύρω στο 1,70. Το κακό είναι ότι φόραγε πολλά, φουστίτσα και από κάτω βρακάκι, σουτιέν και κ΄'ατι ακόμα που δεν κατάλαβα τι ήτανε, άμα έβγαινε μόνο με το βρακί, πιστεύω ότι θα είχε πολλαπλάσια πελατεία - ήτανε κι ένα ναυάγιο, όσο ήμουν στο δωμάτιο, που της έλεγε να του δείξει κάτι παραπάνω για να αποφασίσει αν θα μπει Money Mouth

Το πρόγραμμα της Αλίσιας περιλαμβάνει ελεύθερο στοματικό και χύσιμο στο σώμα, αλλά εγώ δεν πήρα καμία από τις δύο υπηρεσίες, προτίμησα να φάω το λιγοστό μου χρόνο με τις βυζάρες της που μου ρόσφερε με γενναιοδωρία. Γενικά ήτανε φιλική και ευδιάθετη, αλλά όταν πήγα να τη γλωσσοφιλιάσω με απέφυγε διακριτικά - τσάμπα κάτι παλιοκαραμέλες βουτύρου που μπουκώθηκα πριν και παραλίγο να μου φύγουνε οι θήκες Σπασίκλας

Εν κατακλείδι, δυο στάσεις, ιεραποστολικό και πισωκολλητό και η τελική μου εντύπωση είναι ότι πρόκειται για μια όμορφη παρουσία με υπηρεσίες λιγάκι άνω του μετρίου, χωρίς να σου ζαλίζει τα παπάρια. Βέβαια, δεν είναι πιπίνι, γύρω στα 30 την έκοψα, αλλά για τα σάπια δόντια μου μια χαρά είναι Σημάδι φιλιού

Όταν ντυνόμασταν, μου έλεγε ότι είναι κρυουλιάρα και ότι τώρα στην πατρίδα της στη Ρουμανία χιονίζει, εκεί που είναι το σπίτι της δηλαδή, κοντά στον Δράκουλα των Καρπαθίων. Φεύγοντας, είχα ένα όραμα. Ήμασταν, λέει, οι δυο μας αποκλεισμένοι από τα χιόνια σε ένα χωριατόσπιτο σε κάποια ρουμάνικη εξοχή κι όλη τη μέρα την έβγαζα γυμνός στη φλοκάτη δίπλα στο τζάκι να καπνίζω, με την Αλίσια να με κερνάει γλυκό κρασί και να μου φτιάχνει ρουμάνικα πιάτα να ντερλικώνω, όσο δεν γαμιόμασταν, και μετά αποκαμωμένος να αποκοιμιέμαι επάνω στις ζυστές τις βυζάρες. Αλλά δε βαριέσαι, και στο μπουρδέλο καλά ήτανε Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
3.023
Πόντοι:
6.495
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, n.smirni76, Ημεδαπος και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2021
Καλησπερα φιλε μου, like μονο και μονο για τη περιγραφη σου και το οραμα στη Ρουμανια!ΜατάκιΜατάκιΠλατύ χαμόγελο

ΥΣ. Johnny87= φανατικος και τρελος Ρουμανακιας και γενικα της Ρουμανικης Σχολης!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
review reaction 3 paiktoura
13 Σεπτεμβρίου, 2023
ωραια περιγραφη προεδρε ευγε!!!!
review reaction 3 paiktoura
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2