Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 49 10
Μπουρδέλα 93045
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Καλησπέρα σε όλους, όμορφη Κυριακή.
σημερινή εμπειρία μου και χωρίς σκοπό να είμαι τόσο καυστικός για τις κοπέλες που κάνουν αυτή την εργασία.
όταν όμως πας να κάνεις αυτή την εργασία προσπαθείς να κάνεις το καλύτερο για να ικανοποιήσεις το πελάτη.
όμορφη κοπέλα, σεμνό σαλονάρισμα, αναποφάσιστος εγώ έφυγα και ξαναμπήκα, για το ρίσκο.
Ρωσίδα, αγγλικά η ελληνκά τίποτα δεν ξέρει!!!
κάτω απο 25χρ, μελαχρινή, όμορφο πρόσωπο αρκετά γλυκιά.
Την βάζω να ξαπλώσει, μηδέν συνεννόηση, ξεκίνησα φιλιά σε στήθος, κοιλιά πόδια και αιδοίο
έδειχνε απαθής, άγαλμα.... κρατούσε το προφυλακτικό στο χέρι γιατί ήθελε να ξεκινήσει στοματικό με προφυλακτικό, έβαλε και λιπαντικό στο αιδοίο της, να συμπληρώσω ότι στο στοματικό δεν είναι τόσο ανεκτική, θέλει απαλές κινήσεις, και μετά το στοματικό σκουπίζεται, έδειξε να μην θέλει να της πιάνουν το στήθος, όχι ότι της το πίεζα..
συνέχισε με στοματικό χωρίς ιδιαίτερα να χρησιμοποιεί το χέρι, βέβαια με όσα είχαν προηγηθεί η στύση ήταν δύσκολα να έρθει.
φιλιά στο στόμα με τίποτα!
αφού προηγηθήκαν όλα αυτά και αφού δύσκολα η στύση να έρθει τη σταματάω και πήγα να ντυθώ.
σίγουρα χωρίς εμπειρία και ελπίζω να μην έχουν την ίδια εμπειρία αρκετοί σαν εμένα.

αυτά είναι όσα μπορούσα να γράψω, δεν τα κλαίω τα €20, είνα σαν τα χάρισα σε μία που έχει ανάγκη.

καλό απόγευμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
3.253
Πόντοι:
5.355
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 claimain, xxxxxxxx, giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού