Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα ,μετά από τα παιδιά του φόρουμ που μου πρότειναν την κοπέλα είπα να πάω .. κάπου 12και45 μπήκα μέσα ..

Τον τσατσο τον λάτρεψα , ευγενικός ωραίος ..

Περιμέναμε 10 άτομα και μπαίνει μέσα ένας Πακιστανός ..
Βγαίνει η κοπέλα και πετάγεται και λέει εγώ πρώτος και πάει ..
Κάνουμε παράπονα ότι είμαστε πρώτοι εμείς εδώ ,είμαστε Έλληνες αλλά δεν τους ένοιαξε ..
Μεγάλο φάουλ ..να είσαι Έλληνας να έχεις σειρά και να σου πάρει την θέση Πακιστανός ..


Μετά από λίγο μπήκα μέσα 15€ είναι το κόστος ,
Η κοπέλα μου λέει να ξαπλώσω ,λέω κάτσε στα πόδια μου να σε μυρίσω ,να φιλήσω το στήθος σου να μου σηκωθεί και μου λέει όχι ..
Οκ λέω .. ξαπλώνω ..και
Λέω μπορώ να σε φιλάω στο στήθος η στο μουνακι η Στο κωλαρακι από πάνω ;
Μου λέει αν θέλεις τέτοια πάρε τα λεφτά σου και φύγε...λέω να σε φιλήσω εξωτερικά είπα πως κανείς έτσι ..ούτε στο στόμα ζήτησα ..στο σώμα λέω ..
Μετά λέω να χαϊδεψω κωλαρακι μου λέει θα φύγεις ..λέω παλιά οκ..
Μουνακι μου λέει πάρε τα λεφτά φύγε ..
Λέω ρε κοπελιά χαλάρωσε ,έλα να κάνουμε σεξ να περάσουμε καλά ..

Μου βάζει προφυλακτικό σε πεσμένο μόριο ...φάουλ ..

Η πίπα όμως αξίζει ,προσωπικά δεν πηγαίνω σε οίκους οπότε δεν γνωρίζω τι παίζει ,αλλά για την εμφάνιση τηε την ηλικία της και την τιμή θεωρώ είναι πολύ καλή πίπα ..
Ο λόγο που έκανε καλή πίπα προφανώς είναι γιατί το έπαιξα και έξυπνα ..είπα ότι αν μου πάρει πίπα χύνω εύκολα οπότε μην το κάνεις ..και όταν το έκανε της έλεγα θα χύσω σταματά και έτσι αυτή έκανε καλύτερη πίπα με πονηριά ότι θα χύσω ..το πήγα έξυπνα προφανώς δεν χύνω με πίπα ..και έτσι το απολαύσα κανένα λεπτό ..

Την λες γύρνα στα 4 ..μπαίνω μέσα και άρχισε να κουνιέται περίεργα και λεεβ όχι έτσι ..την πατάω την μέση να σπάσει και λέω θέλω να το κάνω εγώ..

Αυτή έκλεβε στην στάση πάλι έκανε κομπρεσέρ και προσπαθούσε να μην σπάσει την μέση της ..
Οπότε την πίεσα στην μέση και με το ζόρι άρχισα να γαμαω σιγά σιγά για να μην χύσω γιατί είχα μήνες να κάνω σεξ ..μου λέει πιο γρήγορα να τελειώνουμε..( είμαι γυμνασμενος φουλ , ωραίο παιδί και νέο.. αν θέλω να σε πάω τραίνο σε πάω οπότε μην μου λες μαλακίες )

Οπότε της λέω θέλεις να χύσω και μου λέει ναι ..

(Όλα στα αγγλικά ,δεν μιλάει ελληνικά )

Οπότε της λέω μείνε λίγο καλά κάτω στημένη ,γαντζωνω τον κώλο της ο οποίος έξω φαινόταν υπέροχοσ πραγματικά έπαθα σοκ αλλά μέσα γυμνός και χωρίς τακούνια ήταν χάλια ..νερουλος φουλ .. και δυστυχώς όταν βλέπεις κωλαρα στο σαλόνι και μετά καμία σχέση ξενερβνεις ..
Πίσω στο θέμα μας ..
Είμαι μέσα ούτε 2 λεπτά μα την Παναγία οπότε λέω δεν είμαι βιαστής αφού δεν θέλει να πηδιεται πάω να φύγω και αρχίζω και γαμαω δυνατά όπως θα γαμουσα την γκόμενα μου αυτή αρχίζε να παραπονιέται και της λέω να χύσω δεν θέλεις αν κάτσεις έτσι σε 30 δευτερόλεπτα θα χύσω και μου λέει οκ ..
Εκεί έδωσα πόνο για 30 δευτερόλεπτα και όταν λέω πόνο εννοώ την γαμουσα με την πουτσα μου δεν την ενοχλούσα ούτε την πονούσε με τα χέρια μου τα είχα στον αέρα για να μην γκρινιάζει ..
Έχυσα και βγήκε με την μια ...φίλε όταν χύνουμε εκεινη την ώρα μείνε λιγα δευτερόλεπτα..να φύγει όλο το χύσιμο να το απολαύσουμε ..δηλαδή έλεος ...

Σηκώθηκε νευριασμένη να φύγει και την χάιδεψα στον ώμο της ζήτησα συγνώμη είπα ευχαριστώ και ελπίζω να μην σε ενόχλησσ και είπε ήταν χάλια και σηκώθηκε και έφυγε ..


Εκεί που θέλω να καταλήξω ..
Είναι μουνάρα έχει κωλαρα ( στο σαλόνι γιατί μέσα όχι )

Αλλά για 15 ευρώ δεν αξίζει ..ούτε για 10...δεν γουστάρω να είμαι σύνολο 4 λεπτά μέσα ρε φίλε τόσο λίγο , με πίεση ,να μου δημιουργείς ενοχές και να νιωθω ότι σε βιάζω ..

Πώς το λένε πληρώνουμε να περασουμε ωραίακαι να κάνουμε διάφορα ..τα διάφορα δεν τα έχει η κοπέλα το ξεκαθαρίζει αυτό είναι σεβαστό όμως πχ στο άγγιγμα στο φιλί του σώματος ..στο στήσιμο ..στην ώρα ..στο ποσό δυνατά θα γαμησω δεν έχεις λόγο
. .. αν ήταν έτσι πηδούσα καμιά γκόμενα μου ρε φίλε ..καλύτερα θα ήταν ..

Ο κόσμος λέει και καληνύχτα αυτή έφυγε νευριασμένη φουλ ..


Μαλακές 15 ευρώ μέσα σε 4 λεπτά έβγαλε δηλαδή έλεος ...

Και δω να πω ότι είμαι ευγενικός ,όμορφος ,νέος γυμνασμενος δηλαδή δεν είμαι κανένας παπους βρώμικος ..με άρωμα και μπάνιο πήγα ..



Η άποψη μου είναι ότι είναι μουνάρα αλλά δεν κάνει ..
Έφυγα νευριασμένος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 29, 2021
Όνομα κοπέλας
Πάμελα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
15€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, giorgiodelafuentes2, Ημεδαπος και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2021
Δεν ήταν έτσι πάντα. έμειναν εδώ πολύ καιρό, νομίζω η μια απο αυτές μέχρι που έχασε και δικό της άνθρωπο, έφαγαν (ξανά νομίζω) και την καραντίνα νο 2 στο κεφάλι, κουράστηκαν πολύ, συν του ότι οι Λατίνες είναι τσαούσες, τώρα μετράνε μέρες για να πάνε στο σπίτι τους γιατί τέλη μήνα αρχές του άλλου φεύγουν και είναι λογικό πως είναι θηρία στο κλουβί, πριν κάποιο καιρό που την πήρα εγώ ήταν καλούτσικα. Πλέον έχουν την ψυχολογία φαντάρου που ναι απολελε και τρελελε και στο μουνί τους γιατί ότι λεφτά ήταν να μαζέψουν τα μάζεψαν!
Κρίμα γιατί κατά μια έννοια (επειδή χτες μιλούσαμε) σε πήρα στο λαιμό μου! Δεν σκεφτόμουν ποτέ ότι μέσα σε 30 μέρες θα ταν έτσι απάλευτη
review reaction 1 Kardkalos
29 Σεπτεμβρίου, 2021
Τύπε δεν το λέω τόσο για εσένα.

ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ;

Περιμένουν μέσα 10 ελληνόφωνοι μπαγλαμάδες, τους κλέβει την σειρά Πάκης και τον αφήνουν (όταν θα έπρεπε να γίνεται το αντίστροφο) και πληρώνετε 15 (!!!!) για μία φόλα στο ΜΕΤΑΞΙ;!

Ανάρχιδοι καταντήσαμε.
review reaction 1 eridon1877, Inf0, EvilPlasma και 1 ακόμα μέλος
29 Σεπτεμβρίου, 2021
Κριμα ... για οσα περασες.
review reaction 1 Kardkalos, Νταης
29 Σεπτεμβρίου, 2021
Φίλε από όσα διάβασα, εσύ ήσουν αυτός που υπέστη βιασμό. Έπρεπε να σου ζητήσουν συγγνώμη. Προφανώς είσαι πολύ καλό παιδί, άλλος θα είχε κράξει γερά στη θέση σου,
review reaction 1 Νταης, Kardkalos
29 Σεπτεμβρίου, 2021
Νταξ ξεφτύλα, μονο μαυρο....
review reaction 1 Νταης
29 Σεπτεμβρίου, 2021
Ωραία ιστορία σε εξαπάτησε η αλητησα με καβλωσες και θα την τιμωρισω αύριο
review reaction 3 Stelios_el_Conquistador, Νταης
30 Σεπτεμβρίου, 2021
Ηταν ευθυνη του τσατσου να πει στον πακιστανο,μα και σε οποιον αλλο εμπαινε τελευταιος στο χωρο αναμονης να περιμενει γιατι προηγουνται οι κυριοι...
Ισως και ο τσατσος εχει συνηθισει να βλεπει παρεες να μπαινουν να βγαινουν χωρις να περνανε οποτε τσακωνει τα σιγουρακια που θα δηλωσουν αμεσα προτιμηση...ποιος ξερει
Καλα θα ηταν να ειχαν ομως μια σταθερη τακτικη ωστε κανεις να μην αδικειται.
Σε καλα στουντιο παντως η υπηρεσια απευθυνει το λογο επιλογης με σειρα προσελευσης
Προσωπικα παντα το σεβομουν ακομη κι αν η τσατσα παρεκαμπτε καποιον επειδη πχ εγω ειμαι περισσοτερο τακτικος πελατης ελεγα "το παιδι προηγειται" κι ολα καλα
Γιατι να κακοκαρδιζομαστε αδικα;
Στο κομματι τωρα των υπηρεσιων,ενα θα πω μονο:
Στο μεταξουργειο στα 10 και 15 ευρω ευκολα τρως φολα.
Ειτε προκειται για ιεροδουλες που θα θελαν να δουλευουν στο 20 αρι και νοιωθουν αδικημενες,ειτε ειναι υποβιβασμενες εκει γιατι δεν ιδρωσαν επαξια τη φανελα στα 20 η τα 50 κι επεσαν κατηγορια.
Τελος π ανθρωπινος παραγοντας να εχουν καψει αντοχες ψυχολογια κτλ οποτε ειναι δεδομενη η φολα.
Εχω φαει καμποσες εκει
Κατα τη γνωμη μου το μυστικο ειναι να αποφυγεις διαλογο με την κοπελα και να βρεις εκει μια βολικη σταση να χυσεις και γεια σας...
Καλα θα ηταν στις κριτικες στο μεταξουργειο να τονιζουμε αυτες που ειναι value for money γιατι ουτως η αλλως εκει οι πιο πολλες(ο κανονας) ειναι η ξεπετα και η φολα
T
troubaman
review reaction 1 eridon1877, claimain
30 Σεπτεμβρίου, 2021
Τσαντιστηκα με αυτα που εκανε.Αυριο θα της δωσω πόνο που θα τον θυμάται. Αμέ
review reaction 1 eridon1877
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8