Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είχα διαβάσει ότι η υπέρτατη πόρνη ΜΠΑΡΜΠΟΡΑ έχει παχύνει και λέω πρέπει να την επισκεφθώ ξανά.
Όντως έχει πάρει καμια δεκάρα κιλά, καυλοτικα κιλά ( για εμένα)
Αν και πήγα 10.05 στο δωμάτιο μπήκε μετά από μισή ώρα γιατί είχε δουλειά η κοπέλα ( και μπράβο της και μπράβο μας)
Πίπα κανονική έτσι και αλλιώς ήμουν ήδη κάγκελο ( δεν την άφησα πάνω από δέκα δευτερόλεπτα γιατί θα τελείωνα την βάζω στα τέσσερα πιάνω κωλομαγουλα και τον έβαλα χωρίς να πολύ βλέπω Μουνι. Έτσι και αλλιώς και οι δύο τρύπες είναι έτοιμες να σε υποδεχθούν όσο χοντρό και να τον έχεις. Γάμησα σαν καννιβαλιδης Μαξ ένα λεπτό της είπα και τα χειρότερα τη μεγάλη πόρνη είναι και πόσοι έχουν ξεκωλιασει αυτές τις τρύπες και ήρθε το τέλος....
Μετά της είπα μια παλιά ιστορία που είχα μαζί τής. Πριν 8-9 χρόνια είχα ένα δρομολόγιο από Πειραιά Παλλήνη καί αντί να πάω από έξω (εθνική- Αττική) πήγα από κέντρο για να περάσω από μπαρμπορα αλλά επειδή και τώρα αλλά ειδικά τότε που ήμουν και πιο μικρός έχυνα στα καπάκια μαζί της λέω θα τραβήξω μια στο δρόμο κάνα τριλεπτο πριν φτάσω για να είμαι κομπλέ ?. Τραβάω (με πήραν και χαμπάρι από ένα αμάξι δίπλα) μπαίνω δωμάτιο έρχεται σε ένα λεπτό πίπα έχυσα.......?
BASED ON A TRUE STORY.
Γελάσαμε χαιρετηθηκαμε Με ενημέρωσε για το πότε περιμένει περίοδο και αντίο. Από τίς πιο ιστορικές πόρνες της δεκαετίας θεωρώ. Τυχεροί που την έχουμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mastrogod
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
592
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EH2018, giorgiodelafuentes2, alpula και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού