Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από αρκετές θετικές κριτικές για την Μπάρμπαρα, είπα να δοκιμάσω κι εγώ την τύχη μου.

Η Μπάρμπαρα είναι μία μιλφάρα, με κάποια περιττά κιλά και μέτριο για τα δικά μου δεδομένα πρόσωπο. Όταν ρώτησα για πρόγραμμα, αρκέστηκε να μου πει "πλούσιο". Είπα να δοκιμάσω, μιας και είχα διαβάσει αρκετές καλές κριτικές, οπότε έδωσα το 20άρικο και πέρασα στο δωμάτιο.
Στα του αγώνα, ξεκίνησε με μία πολύ καλή, ακάποτη και υγρή πίπα, όπου συνέχισε με ένα πολύ καλό ισπανικό. Πέρασμα σκούφου, γύρισμα στα 4, όπου αρχικά την σφυροκόπησα στη μουνάρα της, στη συνέχεια δοκίμασα και την κωλάρα της, όπου δέχεται αδιαμαρτύρητα. Ίσως λόγω κούρασης, ίσως λόγω της μέτριας (για τα δικά μου γούστα πάντα) εμφάνισης, δεν είχα πλήρη στύση, κάτι που με δυσκόλεψε αρχικά στο πρωκτικό. Τελείωμα στο στόμα της, όπου τον στράγγιξε για τα καλά.

Εν κατακλείδι, η Μπάρμπαρα είναι σούπερ στο κομμάτι των υπηρεσιών, θα προσπαθήσει να σε ικανοποιήσει δίχως αχ και βαχ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 23, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.344
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, hustler, Paliotsarkadoros και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού