Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 206 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειχα καιρο να κατεβω τα συγκεκριμενα σκαλοπατια.Με ενα αυτοματο ανοιγμα της πορτας βρεθηκα στο υπογειο της ηδονης. Η καβλα μπαρμπαρα ξεπροβαλε απο την μπορντω κουρτινα υποσχομενη πολλα. Την θυμομουν απο προηγουμενους οικους, τοτε που ηταν φιτ, αλλα ετσι οπως την ειδα ζουμερη και πλαστικοποιημενη στο προσωπο δεν με χαλασε καθολου. Αντιθετως μου ξυπνησε πρωτογονα ενστικτα σαν να ημουν ετοιμος να την αρπαξω επι τοπου στα ορθια.Διχως δευτερη σκεψη εδωσα το μπλε πορνοεισιτηριο στην σλαβοφωνη μανταμ για μια ακομη σεξοσυνεδρία. Περασα στο δωματιο και σκεπτομενος τι θα επακολουθησει ημουν ηδη ετοιμος για την κλινομαχη. Η πρωτη επιθεση εγινε στο καλοσωρισμα. Εκει επι τοπου σχεδον στην πορτα ξεκινησαν τα πρωτα γλειψιματα,ωσπου εξελιχθηκαν σε παθιασμενα γλωσσοφιλα. Στην συνεχεια την εριξα στο κρεβατι και αρχισαν τα σπατουλαρισματα διχως αυριο. Φτιαχνεται αρκετα με την υγρη γλωσσα να μπαινοβγαινει στις τρυπες της, αλλα οχι στην κλειτοριδα. Τα μασταρια της ειναι ετοιμα να κατεβασουν γαλα, εκει παιχτηκε και μια ισπανικη. Στο 69 γουσταρει να ρουφαει και να λουστραρει τις μπαλες, ενω ταυτοχρονα να κατεβαζει τον λουτσο κατω στο λαρυγγι μεχρι πνιγμου. Με ολα τα ηχητικα εφε. Αλλαγη στασης και αρχισε το ροντεο σε ξεφρενους ρυθμους. Με το ενα χερι επιανα το στηθος της και με το αλλο στο στομα της μου ρουφουσε τα δαχτυλα. Αφου η θερμοκρασια ειχε πιασει κοκκινο, την εβαλα με πλατη στον καθρεπτη για να βλεπω την θεα της κωλαρας της καθως λικνιζοταν ενω με πιπωνε μεχρι δακρυων. Πορνοσταρικη κατασταση. Τοτε δεν αντεξα αλλο και πηγα στην πισω πορτα γιατι σαν να μου φαινονταν οτι με καλουσε μισανοιχτη.Εκει με δικη της πρωτοβουλια ανοιγε τα κωλομαγουλα της για να με υποδεχτει. Με μπολικο σαλιο και ιδρωτα ενιωσα να πιανω πατο. Μετα απο αρκετες βαθιες παλινδρομησεις ηρθε το τελος με μια γλυκια ευφορια μαλαζοντας μου τις μπαλες μεχρι να στραγγιξουν. Τωρα εαν θα ξαναπηγαινα; Γουαϊ νοτ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 13, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπαρμπαρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νίο
Μέγας
Εγγραφή:
24 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
11.012
Πόντοι:
3.936
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ευθυς, statusorama, FAT BASTARD και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2021
Παίχτηκαν και τριζάτα κωλοδάχτυλα παίκτη ???
15 Ιουνίου, 2022
Super Cougar
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2