Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 191 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλημέρα ενδεικτική ημερομηνία και ώρα .Λοιπόν όταν όλα συνηγορούν για να φας τη φόλα……
Επίσκεψη στο μαγαζί εμφανίζονται δυο κοπέλες και κολλάω με την δεύτερη που οπός παρουσίασε η τσατσα Olga.. πολύ πρόστυχη φαταούλα με κοντό μαλλί και ένα σωματάκι πολύ βολικό για τρελά γούστα έτσι μου φάνηκε στα μάτια μου παρόλα αυτά φεύγω για να το σκεφτώ λίγο κάνοντας μια βόλτα και βλέποντας τα ίδια και τα ίδια σκέπτομαι να μην κάνω επανάληψη από κάποιο στανταρακι (Λάθος πρώτο) ας δοκιμάσω κάτι που δεν με έπεισε και έτσι ξαναγυρίζω να φάω τη φόλα μου.
Την ξαναβλέπω και παρόλο που κάτι με κράταγε ( λάθος δεύτερο) μπαίνω μέσα με περνάει σε ένα δωμάτιο χωρίς A/C καλοκαίρι μεσημέρι λέω θα το ανοίξει η κοπέλα μόλις έρθει (λάθος τρίτο) έρχεται μπαίνει μέσα μου λέει δεν δουλεύει τοA/C και ξαπλώνει στο κρεβάτι και ξεφυσάει….. από τη ζεστή ,τη κούραση, τη βαρεμάρα….. Ωχ λέω πετιέται ελα μου λέει κάτσε μπα άστο λέω στα όρθια καλύτερα! Με σκουπίζει με ένα μορομαντιλο και πάει να ξεκινήσει μια πίπα έτσι της λέω βάλε μου προφυλακτικό !! και αρχίζει ένα βαρετό τσιμπούκι για να τελειώνει με χέρι και στόμα προσπαθώ από τη μια να φτιαχτό και από την άλλη η ζέστη έχουμε γίνει μούσκεμα και η δυο από τη ζέστη αυτή να κολλάει από τον ιδρώτα και εγώ να της λέω βοήθεια χωρίς A/C τη κάνουμε δεν δουλεύει συνέχισε…… Να μην πολυλογώ εφιάλτης από παντού γυρίζει στα τέσσερα να τελειώνουμε έχει όμορφο κολαρακι στημένο που φυσικά δεν το δίνει και με το ζόρι τέλειωσα από τον εφιάλτη να μπορέσω να φύγω .Είναι τραγικό και για την κοπέλα να δουλεύει σε αυτές της συνθήκες και για εμάς να πληρώνουμε για μια κόλαση έλεος!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
63
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, alpula, Ημεδαπος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού