Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 36 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Με πληροφόρησε συναγωνιστής ότι υπάρχει κοπέλα που αξίζει να δεχτεί τα παιδιά μου στον εσωτερικό της κόσμο ..
Αποφάσισα να επισκεφθώ την κορασίδα για να κάνουμε αυτό το ταξίδι της ζωής μαζί ..
Καλύτερα να τον έπαιζα ..

Η τσατσά ότι Ναναι αλλά δεν έδωσα σημασία , μπήκα στο δωμάτιο , η κοπέλα είναι κανονική σε φάτσα δεν τρελάθηκα ..μια συνηθισμένη γκόμενα θα έλεγα ..
Ξεκίνησε με στοματικό με προφυλακτικό το οποίο ίσα ίσα έβαζε το κεφάλι μέσα στο στόμα της .. μονότονο και χάλια ..
Μου θύμισε το σκυλι μου που γλείφει τον τοίχο στο άσχετο .. με έπιασαν κάτι γέλια αυτή κατι είπε στα αγγλικά μόνο αγγλικά δεν ήταν. ( Μόνο αγγλικά μιλάει και δεν βγάζεις άκρη )

Την ξάπλωσα ..ήθελα να γλείψω την κωλαρα της και δεν με άφησε ..μετά ήθελα να την φιλήσω δεν με άφησε .. λέω οκ δεκτό δεν υπάρχει θέμα ( λογικό αν δεν το κάνεις να πει όχι )

Της ζητάω στα 4 μου λέει no της λέω τι νο μωρη σάπια ..εκεί σαν να θύμωσε ..ίσως έμαθε ελληνικά μέσα σε κάτι λεπτά τι να πω ΧΑχαχαχα...
Με τα χέρια μου προσπαθούσα να την στήσω στα 4 ,δεν καθόταν .. λέω οκ ..ξαπλώνω και λέω έλα από πάνω μου ..λέει no... Λέω δεν θα γαμησω σήμερα ...
Ανεβαίνει με το ζόρι από πάνω .. τον βάζει λίγο μέσα ..μιλάμε για ούτε 30 Δεύτερα και λέει finishe .. λέω τι ;

Την ξαπλώνω κάτω με το ζόρι και της λέω στα αγγλικά ότι δεν τελειώσαμε ..μαλακές δεν είμαι καν 4 λεπτά στο δωμάτιο ..
Σε κανονική στάση μπαίνω μέσα της ..είχε γεμίσει κρέμα τον τόπο ..δεν έχω και μεγάλο πουλί δηλαδή έλεος .. έβαζε το χέρι της να μην μπαίνω μέσα και τα είχα πάει άπειρα.. ο λόγος που πηγαίνω σε οίκους δεν είναι ότι δεν μπορώ να βρω γκόμενα αλλά γιατί θέλω να κάνω ότι δεν θα έκανα με μια καλή γλυκιά κοπέλα ...

Οπότε να πληρώσω για να μην γαμησω μου φάνηκε άσχημο ..

Στο 6 λεπτό από τα νεύρα μου τον βγάζω έξω πετάω κάποτα και χύνω πάνω στο ανοιχτό μουνι της για τιμωρία .. αυτή φώναζε λογικά φοβήθηκε μην την κολλήσω κάτι .. εγώ είπα στα αγγλικά ότι αν δεν πηδιεται καλά και δεν μπορώ να χύσω ενώ πληρώνω λογικό να κάνω τα δικά μου γιατί μόνο έτσι θα χύσω ..με έβρισε έφυγε ..
Είπα στην τσατσά φεύγοντας ότι πληρώνω για να γαμησω σαν άνθρωπος και όχι για να μου σπάνε τα νεύρα να μην γαμαω και να νιώθω ότι βίασα άνθρωπο.. αν ήθελα γκρίνια θα παντρευομουν..

Οπότε έχουμε και λέμε μια κανονική κοπέλα ίσως σε κάποιους αρέσει πολύ , σώμα οκ δεν τρελάθηκα , αλλά σεξ Πίπα κτλπ δεν αξίζει ούτε 0,10€..

Καλά γαμησια παιδιά !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2021
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
117
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , n.smirni76, giorgiodelafuentes2 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2021
Μόνο ιεραποστολικό δέχεται.και φιλιά μόνο μαγουλο..θα στρώσει
14 Σεπτεμβρίου, 2021
Ο συγκεκριμένος οίκος είναι φωλοσπιτο.. Μαύρο ..
Άμα δεν θέλουν να γαμιουνται να κάτσουν σπιτι τους οι τανες...
review reaction 1 EvilPlasma
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2