Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 155 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δεύτερη φορά και με την Ανφίσα... μετά από ενάμιση χρόνο περίπου...Η κοπέλα είναι σχετικά αδύνατη....όχι πολλές καμπύλες λευκό δέρμα και τρυφερό...με σχιστά μάτια και ράστα μαλλιά..(που με χάλασαν)..δε της πηγαίνουν... τεσπά..στα του στίβου...λίγα προκαταρκτικά...καλή προετοιμασία πουλιού για πίπα..η οποία ήταν καλή σε κάποια σημεια αλλά αυξομοίωνε Ρυθμό κάτι που δε μου αρέσει...όταν καταλαβαίνω ότι πάει να σε τελειώσει με πιπα ξενερώνω... τη σταμάτησα της έγλειψα λίγο το μουνάκι αφού την έστησα στα 4...να πω ότι στήνεται ωραία...πέρασμα καποτας..και τη σήκωσα στα όρθια όπου τη γάμησα ωραία λίγο εκεί...αλλά βλέποντας τα ράστα... μου έπεσε...άραξα ανάσκελα και μου έκανε τσιμπούκι χωρίς χέρι αλλά πάλι γρήγορο..και της λέω να κάνει πιο σιγά...όντως μετά έκανε πιο σιγά αλλά μονότονα...τελικά τον έπαιξα μόνος με τη γλώσσα της έτοιμη να δεχτεί το πυρ...με στραγγιξε καλά και τα έφτυσε ευγενικά..χαμογελαστή κοπέλα κουλατη.ορεξη δε μπορώ να πω ότι δεν έχει...εμένα δε μου έβγαλε όμως καύλα πουτανιαρικη...γι'αυτό πάμε στα μπουρδέλα..με ευχαρίστησε και καληνυχτιστηκαμε...Το σαλόνι γεμάτο να παίρνουν σειρά συνάδελφοι γαμιαδες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ανφίσα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.656
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jon smith, Mpratan, n.smirni76 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού