Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 568 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πάει ένας μήνας που επισκέφθηκα την κορασίδα. Πεπεισμένος από τα καλά λόγια των συναγωνιστών κατευθύνθηκα στο μαγαζί χωρίς βόλτα για να δω την Καρολίνα. Πρόκειται για μια κοπέλα που δεν είχε τύχει να δω. Αρκετά όμορφη, με πιασίματα και, αν θυμάμαι καλά, καστανόξανθη. Υποδειγματική νεαρά του ανατολικού μπλοκ. Κουλ

Στα του αγώνα διαπίστωσα ότι η κοπέλα είναι για PSE (το οποίο δεν μπορώ καθόλου να υποστηρίξω. Είμαι GFEάκιας). Πίπα πολύ καλής ηδονικότητας με παιχνίδια, μπασίματα, φτυσίματα κλπ. Επίσης, εξαιρετικά θετικό ότι η κοπέλα δεν βιαζόταν καθόλου. Αν και άργησα να τελειώσω, εκείνη επέμενε, ακόμη κι όταν της είπα να πάω καλύτερα άλλη φορά. Μπράβο της, της το αναγνωρίζω. Μοναδικό μελανό σημείο ότι, αν και ανακοινώνεται από την τσατσά ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, η κοπέλα δεν το έκανε μαζί μου. Για την ακρίβεια δεν αρνήθηκε λεκτικά αλλά αντιλαμβανόμενη το τέλος, τον έβγαλε και τον έπαιξε. Κάτι το οποίο με χάλασε… αφού καθόρισε την επιλογή μου να μπω.
Κατά τα άλλα πολύ καλή και με «άγριες» διαθέσεις (είπαμε: PSE -αλλά χωρίς φιλιά) για όποιον του αρέσει. Προσωπικά δεν.

Να είστε καλά Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
The Keeper
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
5.747
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, alpula, n.smirni76 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού