Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 97 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Καλησπέρα σε όλους
όπως είπα η κοπέλα είναι η ίδια που δίνει υπηρεσίες και στο Βέργας 3. Ρωσίδα, μιλάει ελάχιστα Ελληνικά, νεαρή και αρκετά όμορφη.
πρωτοβουλίες ελάχιστες , δεν της αρέσει το στοματικό σεξ στον εαυτό της, θα δώσει κάποια φιλιά και γλύψιμο στο στήθος , στοματικό ήπιο, διείσδυση δεν επιχείρησα μιας και που ξενέρωσα. Γλωσσόφιλο δεν δίνει, έχει πολύ όμορφο σώμα, πολύ όμορφους γλωτούς, όμορφο καλοσχηματισμένο αιδείο ,στενό με όμορφα χείλη, όπως το επιθυμώ. Ερωτεύσιμη παρουσία.

η προσωπική μου εμπειρία δεν έχει με το τι μπορεί να προσφέρει σε εσάς ,ούτε η αξιολόγησή μου έχει να κάνει να μειώσω τη
Σοφία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
3.241
Πόντοι:
5.355
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Ημεδαπος , The Keeper και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2021
Για το στήθος που είναι σα μαραμενο καστανο δεν μας έγραψες τύπε... κατά τα άλλα συμφωνώ απόλυτα...
review reaction 3 review reaction 1 Masazonomaxos, vril, The Keeper και 1 ακόμα μέλος
19 Αυγούστου, 2021
Hustler καλημέρα
Δεν ξέρω πως είναι το μαραμενο κάστανο ούτε τι στήθος αρέσει στον οποιοδήποτε. Δεν κάνω τέτοιου είδους σχολιασμούς ούτε υποτιμητικά σχόλια, η κοπέλα είναι όμορφη παρουσία.
19 Αυγούστου, 2021
Καλή κοπελα, όπως λες , αλλά φολαρα σύντροφε σύμφωνα με τα λεγόμενά σου..
review reaction 1 fil69, The Keeper
08 Σεπτεμβρίου, 2021
Πέρασα μαζί της και ήταν αρκετά βαριεστημένη. Βυζί σαν μαραμένο κάστανο όπως προανέφερε και ο συναγωνιστής και προκαταρκτικά μηδέν. Δεν ξέρω που ακριβώς είδε ο φίλος την ερωτεύσιμη παρουσία, αλλά οκ γούστα θα μου πεις είναι αυτά. Ερωτεύσιμη για μένα είναι μία που μπορεί να κάνει ένα υποτυπώδες σόσιαλ μαζί σου (αυτή ούτε αγγλικά δε μιλάει), κάνει προκαταρκτικά, αντιδράει καλύτερα στα φιλιά και το στοματικό σου και σου βγάζει μια τσαχπινιά και μια θηλυκότητα.
review reaction 1 Masazonomaxos
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4