Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 102 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα κατέβει για την Μπαρμπορα αλλά μπαίνοντας στο υπόγειο της,ειδα κάτι χλιμιτζουρες 65αρηδες αντιτουριστικης εμφάνισης και αμφιβολλου καθαριότητας,οι οποίοι όπως πληροφορήθηκα είχαν σειρά να περάσουν,στα ήδη γεμάτα δωμάτια.Λιγο η σιχαμάρα ότι θα γαμησω μετά από αυτούς,λιγο ο χρόνος που με πίεζε, μπήκα στο διπλανό,στο νούμερο 6.Μου παρουσιάστηκε από την ευγενέστατη τσα2 η Κριστυ,μια μιλφογκιλ,Ουκρανεζα,ξανθια με μπαμπατσικο αλλά καλό σώμα για την ηλικία της.Πεταχτος καλοδιατηρημενος κωλος,νεα θα είχε και γαμω τις κωλαρες.Βυζια αρκετά ωραία και μεγάλα,παντα για την ηλικία της,την οποία προσδιόρισα γύρω στα 50-55.Μου έκανε χαρούλες στο δωμάτιο,αλλωστε με θυμάται επειδή σε προηγούμενες τσάρκες πάντα την καυλαντιζα αλλά ποτέ δεν είχα περάσει.Μην μακρυγορω,το δωμάτιο καθαρό,φρεκαρισμα της ήδη πεντακάθαρης ψωλης και αναμονή γυμνός και όρθιος.Μετα από λίγο,ηρθε το μωρό όπου αρχίσαμε όρθιοι τα χαμουρεματα.Το πρόγραμμα είχε ανακοινωθεί φουλ πλην κωλου,κατι για το οποίο δεν είχα διάθεση ούτως η άλλως.Η πίπα της είναι πολύ καλής τεχνικής,βαθια και με σάλιο,εως και deep throat.Αμα ημουν φορτωμενος θα την εχυνα αν συνεχιζε λιγο ακομα.Συνεχισαμε ιεραποστολικα οπου δεχτηκε βαθιες πιστονιες στην λιπασμενη μουνα της η οποια κατοπιν δοκιμης με τη γλωσσα ηταν εφτακαθαρη.Δεν ειχα ορεξη να γινω λουτσα στον ιδρωτα απο το πολυθ γαμησι, οποτε εδωσα εντολη και ελαβε θεση να τα παρει στο στομα.Τον επαιξα ενω μου εγλυφε τα αρχιδια,κι οταν η ωρα πλησιαζε της τον καρφωσα στο στομα.Της το γαμησα βαθια ως το λαρυγγι για λιγο οποτε και αρχισα να χυνω βογκωντας σαν το ζωο που ειμαι.Με στραγγιξε, τα εφτυσε,με καθαρισε,τα ειπαμε λιγο και αποχαιρετιστηκαμε.Πριν ντυθω επλυνα πεος και κατουρησα στο νιπτηρα.ΤΗν συστηνω, θα την κανατιμησω σιγουρα,τοσο για το ευχαριστο του χαρακτηρα της οσο και για το ποιοτικο γαμησι και την αρκετα καλη παρα τα χιλιαδες χιλιομετρα αιθηση του μουνιου της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κρίστυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.227
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 WHATABOUTFUCK, giorgiodelafuentes2, sinatra7 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2021
Είναι η Κρίστι που είναι και Ιωαννίνων 3???
14 Ιουλίου, 2021
Δεν έχω ιδέα μυστη.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2