Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 239 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφιξη πρωινες ωρες στον οικο οπου στο σαλονι βγηκε η Ρανια.
Προκειται για μια Ρωσσιδουλα 23-24 χρονων (δεν τη ρωτησα).
Η Ρανια μοιαζει με τουριστρια,το μαλλακι ειναι ξανθο ισιο μεχρι κατω απο τα αφτακια της.
Το προσωπο της κουκλιστικο με ομορφα γκριζοπρασινα ματακια
και ανασηκωμενα ζυγωματικα.
Ειανι γυρω στο 1,70. Το στηθος της 1,5αρι στητο ενω το κωλαρακι της ειναι ελαφρα αφρατο,ειναι ασπρουλιαρα στο δερμα. Δεν εχει μοντελε κορμι αλλα ειναι μια αρκετα σεξυ γκομενα που σιγουρα θα σας τραβουσε το βλεμμα εκτος οικου.
Στο σαλονι η Ρανια βγηκε ευδιαθετη και μου επιασε για λιγο την κουβεντα, εχει ομορφη φωνη και μιλαει πολυ καλα τα ελληνικα.
Την ρωτησα το προγραμμα της και μου ειπε οτι κανει ελευθερη πιπα και 69.
Της εδωσα το 20αρι πλησιασα στο αυτι της και της ειπα.. θα στο φαω το μουνακι σου.
Με επιασε απο το αγκωνα και με πεταξε μεσα σε ενα δωματιο.
Μετα απο 3-4 λεπτα ηρθε μεσα και γδυθηκε.
Με ρωτησε αμα θελω καποτα στην πιπα και της ειπα φυσικα και οχι.
Εβγαλε ενα μωρομαντηλο και μου σκουπισε τον πουτσο.
Κατσαμε σε 69 και ρουφουσα σα μανιακος το ξυρισμενο μουνακι της.
Δυστυχως τραβηχτηκε μπροστα οταν ρουφηξα λιγο κωλο, ειπε οτι δεν της αρεσει, το σεβαστηκα και ετσι συνεχισα να χωνω τη μακρια γλωσσα μου μεσα στη μουνα της και να ρουφαω υγρα.
Την ιδια στιγμη η Ρανια μου εκανε πιπα η οποια ηταν αρκετα καλη, δεν περασε απο μπαλες αλλα την εκανε βαθια και σφιχτα προσφεροντας μου αρκετα καλη ηδονικοτητα.
Ο χρονος του 69 ηταν αρκετα ικανοποιητικος, γλειφομασταν περιπου 5 λεπτα.
Στο τελειωμα της πιπας η Ρανια πηρε αλλο ενα μωρομαντηλο και σκουπισε τα χειλη της.
Πρατηρουσε εμενα που εγλειφα τα χειλη μου και εκανα ενα περασμα του δεικτη πανω απο αυτα σκουπιζοντας τα και μετα τον εγλειψα.

Τι κανεις εκει βρε χαχα ειπε η Ρανια.
Κουκλα μου τα υγρα σου ηταν υπεροχα δε ηθελα να χαθει σταγονα της ειπα.
Αχ τι ακουω ειπε χαμογελωντας και κοιτωντας το ταβανι η κορασις.

Τετοια κωλαρα που εχεις και να μη σε βαλω στα τεσσερα θα ειναι μεγαλο σφαλμα της ειπα.
Η Ρανια εβαλε κρεμα στο μουνι και εκατσε στα τεσσερα βαζοντας το μαξιλαρι στην κοιλιτσα της και τουρλωνοντας το κωλαρακι της.
Της τον εχωσα μεσα της χωρις βοηθεια και πιαστηκα απο καπουλια της.
Επεσε δυνατο σφυροκοπημα με τη Ρανια να μην κλεβει/δυσανασχετει.
Το θεαμα στον καθρεφτη απεναντι ηταν καυλωτικο με την κορασιδα να κοιταζεται συνεχως να γαμιεται.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου ξαπλωσα αναμεσα στα ποδια της.
Πραγματικα η αισθηση ηταν σα να καθεσαι σε καθισμα mercedes.
Την αγκαλιασα και αφου χουφτωσα την κωλαρα της την γαμησα δυνατα ενω η Ρανια βογγουσε.
Εκανα αποπειρα για γλωσσοφιλο αλλα εφαγα ακυρο, μου εδωσε μονο στοματοφιλα τα οποια δε με ικανοποιουσαν.
Την εχυσα βαθια στη μουνα της ενω με αφησε να στραγγιξω.
Ντυθηκε και αφου καναμε λιγο σοσιαλ εφυγε.

Συμπερασματικα η Ρανια ειναι μια σεξι τουριστριουλα που ξεχωριζει σαν εμφανιση απο τις αλλες κοπελες της φυλης.
Ικανοποιητικο το προγραμμα της, μικρη συμμετοχη στο γαμησι χωρις να κλεβει ομως, καθεται και τον τρωει δυνατα κανονικοτατα.
Δεν παρατηρησα βιασυνες, μαζι με το σοσιαλ εκατσε κανα 15λεπτο δωματιο με το τσατσο να μην ενοχλει.

Θα την ξαναεπισκεφτω ΣΙΓΟΥΡΑ !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ράνια
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.659
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, aoratos33_2, sweeper και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2021
Ράνια από osmose masaz?
review reaction 1 dmtrsxxx
11 Ιουλίου, 2021
Πάντα μερακλής ο Μητσακλας.
review reaction 1 The Keeper, dmtrsxxx
11 Ιουλίου, 2021
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΩΣΙΔΑ...ΑΛΒΑΝΙΔΑ ΕΙΝΑΙ...!!!Ματάκι
review reaction 4 dmtrsxxx
30 Ιουλίου, 2021
ειναι η κοπελλα απο οσμος μασαζ,οταν βρεθηκαμε με θυμηθηκε,ειχαμε παρθει παλαιοτερα σαν μασατζου,,τοτε ηταν καλυτερη,τωρα ειναι με το ρολοι ,και ο μαστορας απο εξω,στα 10 λεπτα κτυπαει.το μωρο παντως ειναι καλο,για 69 και στα 4 ειναι τελειο.αυτα απο εμενα..
review reaction 1 dmtrsxxx
22 Σεπτεμβρίου, 2021
25 χρόνων δηλώνει. Δεν νομίζω να είναι Ρωσίδα. Κατά πάσα πιθανότητα Αλβανίδα.Ισως Ρουμανα
review reaction 1 dmtrsxxx
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5