Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 32 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τοὺς περασμένους μῆνες λειτουργοῦσαν παρανόμως ἀρκετοὶ οἴκοι στο Μεταξουργεῖο, μὲ μισόκλειστες πόρτες ἤ ἀτόμου στὴ θύρα λέγοντος: «πάρε ἕνα κεράκι καὶ ἔλα κάτι νὰ σὲ εἰπῶ». Κοινὸ μυστικὸ τοῦτο στὴν περίοδο τοῦ Lockdown, ὄχι μόνο γιὰ τα μπουρδέλα, ἀλλὰ καὶ γιὰ μπάρ, νυκτερινὰ κέντρα, χαρτοπαικτικές λέσχες κλπ (κάπως ἔτσι γινόταν ἡ διασπορὰ τοῦ κορωνοϊοῦ).Ντροπή Τὸν Ἀπρίλιο καὶ Μάιο διαβάζουμε γιὰ τὴν παρουσία τῆς «ὄμορφης» Ἄναμπελ ἤ Annabelle στὸν ὄροφο τοῦ Ἰάσονος 32, μὲ τὸ θελκτικὸ πρόγραμμα (cim) καὶ τὴν τίμια συμπεριφορά. Ἦταν λογικὸ ὅλη αὐτὴ ἡ διαφήμιση, μὲ μπόλικες ὑπερβολές, στὸν παρόντα ἰστότοπο νὰ φέρει πελατεία στὸ μαγαζὶ καὶ νὰ δημιουργήσει μεγάλες προσδοκίες στοὺς ἐμπειρότερους.Ουάου!

Τὴν περασμένη Κυριακὴ (13/6) ἔκανα ἕνα μικρὸ πέρασμα στὸ Μεταξουργεῖο. Δὲν παρέλειψα νὰ ἀνέβω στὸ Ἰάσονος 32. Ἡ Ἄναμπελ εἶναι μιὰ νεαρὴ αδύνατη κοπέλα (22-24 ἐτῶν), μετρίου αναστήματος (1,55m ὕψος) μὲ πολὺ μικρὸ στῆθος καὶ συμπαθητικὸ πρόσωπο. Ἦταν ξαπλωμένη στὸν καναπὲ τῆς κουζίνας καὶ κοιταζε τὸ κινητό της. Φοράει μαῦρα ἐσώρουχα καὶ δικτυωτὸ καλσόν. Ἔχει χαρούμενη διάθεση. Στὸ σαλόνι καθόταν με τὴν χοντρὴ ὑπηρέτρια 2-3 Πακιστανοί, ὁ ἔνας κάπνιζε. Ἔφυγα. Δύο μέρες ἀργότερα ἐπέστρεψα στὴν ἴδια γειτονιά, ἀνάμεσα στοὺς ὀλιγάριθμους πεζοπόρους. Στὸν προαναφερόμενο οἶκο ὑπάρχουν μόνο δύο δωμάτια. Ἡ μιὰ πόρτα κλειστὴ• στὴν ἄλλη βγήκε ἡ Ἄναμπελ καὶ μετὰ ἕνας ἀναμαλλιασμένος Πακιστανός. Ἡ τσατσά τοῦ εἶπε εἰρωνικὰ: πέρασες καλά; Αὐτός χαμογελούσε στοὺς συμπατριῶτες του στὸ σαλόνι καὶ ξεκουμπίστηκαν.Money Mouth Ἀνακοινώθηκε ἁπλὸ πρόγραμμα. Μπῆκα διότι ἐκείνη τὴν ὥρα δὲν βρῆκα ἄλλη ἐμφανίσιμη ἐργαζόμενη γιὰ 10€, ἄν καὶ δὲν εἶχα καλὸ προαίσθημα. Πληρώνω καὶ μοῦ λέει ἡ τσατσά χαμηλοφώνως: «κάνει ελευθερο στομάτικο, 69 και τελειωτικὸ στὸ στόμα μόνο σὲ Ἕλληνες. Γι’αὐτὸ δὲν στὸ εἶπα ἔξω», ἐννοῶντας τοὺς λοιποὺς λαθρομετανάστες τοῦ σαλονιοῦ. Τὴν εὐχαρίστησα καὶ ἐνημέρωσα ὅτι θέλω λίγα λεπτά νὰ ἑτοιμασθῶ. Τὸ δωμάτιο εἶναι σὰν σπιρτόκουτο, ἀκατάστατο καὶ ὄχι καθαρό. Ταιριάζει ἡ ρήση: «λίθοι τε καὶ πλίνθοι καὶ ξύλα καὶ κέραμος ἀτάκτως ἐρριμμένα».:(

Ἐδῶ βέβαια τελειώνει ἡ παράσταση. Μισό λεπτό μετὰ ἀπό μένα, καὶ πρὶν προλάβω νὰ γδυθῶ, εἰσέρχεται καὶ ἠ Ἄναμπελ. Αὐτὸ καὶ μόνο μοῦ χάλασε τὴ διάθεση. Κατάλαβα ὅτι θὰ φάω φόλα.Θυμός Τὴς ἐξήγησα ὅτι βιάστηκε, ἀλλὰ δὲν ξέρω ἄν κατάλαβε. Εἶχε μαζί προφυλακτικό, μωρομάντιλα καὶ σωληνάριο Jel. Ἔβγαλε μόνο τὸ ἐσώρουχο καὶ κατέβασε τὸν στηθόδεσμο (2ο σφάλμα).Money Mouth Κάθισε μὲ τὰ γόνατα στὸ στρῶμα. Φιλιά δίνει στὰ χείλη μόνο, τὰ ὁποῖα ἔχουν κρέμα. Δὲν θέλει φιλιά στὸ μάγουλο. Δίνει μόνο λίγα στὸ κορμί, οὔτε θέλει πολλὰ προκαταρκτικά. Ὁ αὐνανισμός ποὺ μοῦ ἔκανε (handjob) ἦταν γιὰ γέλιο. Τὸ ἔκανα μόνος μου γιὰ νὰ πάρω στύση. Τὸ ἐλεύθερο στοματικό της εἶναι έπίσης γιὰ κλάματα (μονότονο ἕως ἀηδίας), μὲ συνέπεια νὰ πέσει τὸ μόριο καὶ νὰ αὐνανιστῶ ἐκ νέου γιὰ στύση.Ουάου! Μόλις ἔβαλε προφυλακτικό, φρόντισε ἀπὸ πάνω νὰ ρίζει μπόλικο τζελ (στὸ μόριο). Δὲν ξέρω ἄν δέχεται αἰδοιλοιχεία, ἀλλὰ ἔχει πολὺ πεταχτὰ χείλη, τὰ ὁποῖα προσωπικὰ μὲ ξενερώνουν περισσότερο.Ντροπή Ἡ στάση τοῦ cow girl ἐξελίχθηκε σε παρωδία, ὅπως καὶ τὸ ἱεραποστολικό. Ἡ κοπέλα βαριέται ποὺ ζεῖ, ὄχι νὰ πάρει πρωτοβουλίες ἤ νὰ βοηθήσει νὰ ἐνταθεῖ ἡ στύση (τὴν ὁποία πάλι ἔχασα). Στὸ πεντάλεπτο μοῦ λέει τὸ κορυφαῖο: «έχεις μόνο δύο λεπτά ακόμη». Τοῦτο γιὰ ὅσους σᾶς παραμυθιάζουν ὅτι κάθονται μέσα 12 καὶ 15 λεπτά.

Σηκώθηκα ὄρθιος καὶ ἀποφάσισα νὰ χύσω μὲ πίπα, ἄν προλάβω. Ἔβγαλα τὸ προφυλακτικό καὶ ξεκίνησε ἡ Ἄναμπελ ἄκα πίπα, μόνο ποὺ τώρα ἔβαλε δόντι. Εἴτε εἶναι ἄσχετη, ὄπως φάνηκε πριν, ἤ τὸ ἔπραξε πρὸς τιμωρία μου.Ντροπή Τὴν διἐκοψα καὶ ξεκίνησα νὰ τραβάω μαλακία διότι κινδύνευα νὰ φύγω ἄχυστος. Στὴν ἀρχὴ ζήτησε νὰ χύσω στὸ σῶμα της, ἀλλὰ ἐπέμεινα γιὰ στόμα. Ὅταν ὁλοκλήρωνα πῆρε μικρό μέρος τοῦ σπέρματος στὸ στόμα καὶ ἔφυγε βιαστικὰ γιὰ τὸν νιπτῆρα νὰ τὰ φτύσει. Ἡ σιχασιὰ ὴταν ἔκδηλη στὸ βλέμμα της.Σπασίκλας Παραλίγο μάλιστα νὰ γλιστρήσει στὴ γωνία καὶ νὰ τσακιστεῖ. Ἡ μεγάλη ποσότητα σπέρματος ἔπεσε πάνω στὸ σεντόνι. ΧΡΟΝΟΣ παραμονῆς: 8 λεπτά. Ὅταν πέρασε μέσα ὁ ἐπόμενος Πακιστανός, ἡ τσατσά ἄλλαξε σεντόνι. Δὲν μοῦ εἶπε τίποτα βέβαια ποὺ τῆς λέρωσα τὰ ἀκριβὰ κλινοσκεπάσματα. Τῆς εἶπα μετὰ ὅτι κακῶς τὴν ἔστειλε τόσο γρήγορα στὸ δωμάτιο (στο μισὸ λεπτό), ἀλλὰ σκοτίστηκε. Σημασία ἔχει ποὺ ὑπάρχει πελατεία, εἴτε ἀπὸ ἡμεδαπούς εἴτε ἀπὸ ἀλλοδαπούς.

Ὥστε ἡ δική μου δοκιμὴ δείχνει ὅτι ἡ Ἄναμπελ εἶναι ἀκατάλληλη γιὰ τὸ ἐπάγγελμα καὶ σὲ καμιὰ περίπτωση VFM. Στὴν πραγματικόtητα πλήρωσα 10€ γιὰ νὰ τραβήξω μαλακία (καλύτερα νὰ τὸ ἔκανα σπίτι).Κεφάλι σε τοίχο! Πρωτοβουλίες καὶ στησίματα μηδέν στὸ πηλίκο. Τὴν σώσει τὸ νεαρὸ τῆς ἠλικίας (22 ἐτῶν ἐκ Βουλγαρίας δηλώνει) καὶ ὁ μικρὸς σωματότυπος, ἀλλὰ ξεχάστε τὰ ἀεροπλανικὰ στὴ φαντασία σας λόγω πορνογραφίας. Θέλει νὰ εἶσαι μὲ τὸ δάκτυλο στὴ σκανδάλη, ὥστε νὰ ὁλοκληρώσεις στὸ τρίλεπτο. Νομίζω ὅλο αὐτὸ τὸ καλαμπούρι ποὺ καλλιεργήθηκε νωρίτερα στὸ site ἔχει νὰ κάνει μὲ ἀλλαγὲς τὸν τρόπο ἐνημέρωσης τῶν μελῶν- ἐπισκεπτῶν. Ἀδυνατοῦσε ὁ ἄλλος ἀπὸ φόβο προστίμου ἤ μετάδοσης covid νὰ ἐπισκεφθεῖ οἴκο ἀνοχῆς ἤ ξενοδοχεῖο γραφείου. Ἔτσι πιστεύει ὅτι ὄλοι ζοῦμε μέσα σὲ φοῦσκες καὶ σκεπτόμαστε μὲ τὸν ἴδιο τρόπο ὅταν βλέπουμε τὴν κάθε Ἄναμπελ. Ὅταν λοιπόν διαβάζω γιὰ «ελεύθερο τελειωτικό στο πρόγραμμα, το όποιο σπάνια συναντάς σε νεαρές κοπέλες» καὶ «VFM στὰ 10€», εἶναι λογικό οἱ κάτοικοι μιὰς «φούσκας» νὰ πιστεύουν τὸ ἴδιο. Τὸ πιθανότερο εἶναι ἡ Ἄναμπελ νὰ ξεφούσκωσε καὶ πλέον ψάχνει κορόιδα στοὺς Ἕλληνες λόγῳ owo καὶ cim. Δὲν γνωρίζω κανέναν τέτοιο στη γειτονιά μας. Ἀφήστε νὰ τὴν ἐπισκέπτονται μόνο Ἀφγανοσομαλοί.
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άναμπελ
Προκαταρκτικά
Ναι
Borgia21
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
11.598
Πόντοι:
18.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, ISINAS, spipis71 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2021
Φίλε Borgia πως γίνεται ένας άνθρωπος του πνεύματος, ένας homo universalis του 21ου αιώνα, να μαγαριζεται στο μεταξύ, εκεί που τα στιφη των λαθρο της Αφρασιας ξεδινουν τα πρωτόγονα ένστικτα τους φέροντας ασθένειες γνωστές και άγνωστες; Η πορνη λογικό να χει κλατάρει, όταν ανακουφίζει δεκάδες βρωμερα πακιστανικα καυλια ημερησίως.
review reaction 3 Afypnismenos
22 Ιουνίου, 2021
Σορρυ βγηκε μεγαλο το σχολιο Ευλόγησον
επειδη δεν εχω παει εδω και εναμιση μηνα τωρα και επειδη ημουν απο αυτους που ειχα καλη κριτικη (με σαφεις ενστασεις ως προς το τι επιφυλλασει το μελλον), υπερασπιζομενος την θεση μου θα σου πω οτι δεν ηταν ετσι στην αρχη η μικρη. Περασα τρεις τεσσερις φορες συνολο, ειδικα τις τελευταιες με εγλειφε απο τα ματια (ναι τα ματια) μεχρι τα γονατα.

Στην πιπα η οποια ναι ειναι αματουρ (μιλαμε για ενα απειρο μινιον πουτανακι 20 ετων, δεν περιμενεις να τον βαζει μεχρι το στομαχι), ηταν ολες τις φορες σχολαστικοτατη με διαρκεια και προπαντων με τιμια προσπαθεια για κατι καλο (κανεις μας δεν την εβγαλε μαστερ τσιμπουκι).

Στο σεξ τι να σου πω; Οτι το σωμα της δεν το εκανα οτι ηθελα; οτι δεν μου ειπε οχι σε τιποτα; καθ'ολη την διαρκεια (ναι, ΚΑΘ'ΟΛΗ και σε ολες τις συνευρεσεις) δεν σταματησε να με γλωσσοφιλιαζει σαν να προσπαθουσε να αγγιξει το λαρυγγι μου με τη γλωσσα. Η πουτσα μου δεν επιανε πατο στο μουνι της και δεν παραπονεθηκε καθολου, εσπρωχνε κι αλλο. Ισως ηταν υπο την επηρεια, σορρυ δεν σπουδασα τοξικολογια.

Για την διαρκεια μεσα στο δωματιο οι περισσοτεροι ειχαμε παρομοια εμπειρια, λογω τσατσας κυριως. Οταν ειχα γραψει την δικη μου κριτικη δεν με ειχε ενοχλησει (δεν ειχα κατσει πολυ την πρωτη φορα), τις επομενες παντα χτυπαγε πορτα στο 7λεπτο και εγω τελειωνα στα 10.

Κλεινοντας, επειδη κανεις νυξη για φοβισμενους μπουρδελιαρηδες τα νουμερα δεν λενε ψεμματα. Τα περι εμφανισης καθαριοτητας κτλ ειναι υποκειμενικα. Ξεχνα τα. Το vfm μετραει στις κριτικες. Αν αξιζει καποιος να δωσει τα λεφτα του. Τιποτα αλλο. Εγω εβαλα 8 αλλα ειμαι "απειρος", ο dmtrsxxx, ο σμυρνης και ο evil ομως που δεν ειναι "απειροι" εβαλαν 7. Κατι λεει αυτο. Οτι οι κριτικες μεχρι προτινως ελεγαν οτι η κοπελα ειναι ομορφουλα και οτι δεν θα παει χαμενο το δεκαρικο. Προσωπικα δεν ξαναπηγα γιατι βαρεθηκα, ειχα περασει ηδη 3+ φορες (αρχες μαιου η τελευταια αν θυμαμαι καλα) οποτε δεν ηθελα να την στεφανωθω.

Τελος, συμφωνουμε ολοι (ή οσοι πηγατε προσφατα) οτι η κοπελα φολεψε. ΟΛΟΙ ειπαμε οτι ειχε συνεχομενα δωματια, και οτι θα καει εν καιρω. Γιατι εγραψα ολο αυτο το κειμενο; Γιατι μας βαζεις σε ενα τσουβαλι ολους και μας δινεις και μια ταμπελα, την οποια προφανως δεν στηριζουμε, αφου η κοπελα στην αρχη της καριερας της ηταν σιγουρα πιο προθυμη να κανει οτι κανει. Θα μπορουσες να μεινεις στην παρατηρηση "Τὸ πιθανότερο εἶναι ἡ Ἄναμπελ νὰ ξεφούσκωσε" χωρις να δειχνεις με το δαχτυλο τις πιθανες αιτιες αποτυχιας ομαλους συνευρεσης.

Ευχαριστουμε που καποιοι συνεχιζετε και γραφετε κριτικες ετσι ωστε οι επομενοι να ξερουν οτι πλεον ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ VFM η φαση, αλλα δεν πιστευω οτι κανενας απο τους προηγουμενους απο εσας που περασαν καλυτερα στο δωματιο, εγραψαν κατι με δολο ή με μπολικη φαντασια. Ευχομαι την επομενη φορα να εχεις καλυτερη τυχη, γιατι ατυχος ησουν, οχι παραπλανημενος.
Καλη συνεχεια.
22 Ιουνίου, 2021
Κι εγώ πήγα την προηγούμενη βδομάδα σαυτην και η φάση ήταν ναυάγιο. Το χειρότερο βέβαια ήταν αφότου έφυγε η τάπα από το δωμάτιο και αμέσως μετα η βρωμογρια χοντρό Βουλγάρα μου φώναζε να βγω από το δωμάτιο ενώ ούτε καν είχα προλάβει να φβρεσω φανέλα. Δεν αξίζει για. 10 ευρώ ίσως με 2 ευρώ καλά θα ήταν, όπως με 500 δρχ το 1995. Αυυη ειναι η σωστή τιμη
review reaction 3 review reaction 1 Afypnismenos, Ημεδαπος
22 Ιουνίου, 2021
Καπέλο Χαίρομαι που εξακολουθείς να έχεις τονική γραφή Έτσι!
review reaction 1 dourosladers
22 Ιουνίου, 2021
@Jik,
Δεν είμαι άνθρωπος τού πνεύματος αγαπητέ, ούτε αρέσκομαι σε τέτοιες αβρότητες.
Τήν ίδια απορία έχω κι εγώ, κατά διαστήματα: τί γυρεύει ένας νορμάλ άνθρωπος σε κλειστούς χώρους που συνωστίζονται λαθρομετανάστες.
Για τον covid έχω εμβολιαστεί, μιάς και όλοι αυτοί δεν τηρούν μέτρα. Για τίς παλιές ασθένειες μη φοβάσαι: τούς εχουν στα ώπα ώπα οι ΜΚΟ όσον αφορά υγειονονική κάλυψη και ενημέρωση. Ναι μεν, λαμβανουν μηνιαίο επίδομα και κάθονται, έχουν πρόσβαση σε γιατρούς και φάρμακα όποτε γουστάρουν (τούς πληροφορούν οι "δικαιωματιστές" γιά αυτά). Όσοι τώρα βρισκονται χρόνια έδω και εργάζονται νόμιμα, προφανώς εχουν κάνει όλα τα απαραίτητα εμβόλια.
Μά και στην περιοχή Φυλής και Λιοσίων τούς δεχονται καποιοι οίκοι, λόγω αναδουλειάς. Δεν ειναι μυστικό.
review reaction 1 jik, Ημεδαπος , dourosladers
22 Ιουνίου, 2021
@paparotriftoulas,
Δεν έχω χρόνο, ούτε βέβαια αξίζει να απαντήσω στο μακροσκελές κείμενό σου. Αν γράφω απο εμπάθεια ή δεν ξέρω τι μου γίνεται, έχει κριθεί απο τα μέλη και τούς αναγνώστες. Έχουμε μια πορεία εδώ μέσα.
Καλύτερα πάρε το άνω κείμενο και δημοσίευσέ το ως κριτική, μετά απο νέα επίσκεψη στο Ιάσ.32. Τί ψυχή εχουν τα 10€; Έχεις το ελεύθερο να με βρίσεις εκεί όσο θες.

Η ουσία ειναι ότι πλέον η Άναμπελ είναι φόλα τού κερατά. Ας πάει όπως έχει 10€ για πέταμα.
review reaction 1 Ημεδαπος , dourosladers
22 Ιουνίου, 2021
@Larson,

Συμφωνώ στα περισσότερα. Το "τάπα" ανταποκρίνεται 100%. Κατά προσέγγιση έγραψα 1.55 ύψος, αν και ειναι πιο κάτω.
Οι 500 δρχ το 1995 ειναι μεγαλύτερη αξία απο τα σημερινά 5€
review reaction 1 Ημεδαπος , perseas
22 Ιουνίου, 2021
Χαίρε Βοργία .
Για άλλη μια φορά έκανες μια πολύ εύστοχη κριτική .
Ακριβώς τα ίδια πέρασα και εγώ μαζί της μόνο που δεν έγραψα κριτική . Ένα ευχαριστώ γιατι για άλλη μια φορά και βάζεις τα πράγματα στη θέση τους .
Εύγε .
review reaction 1 Ημεδαπος , perseas, Borgia21
22 Ιουνίου, 2021
@persea,
Στις κριτικές πάντα γράφω με τόνους και πνέυματα (μέσω Η/Υ).
Ενημερωσεις και λοιπά νήματα ειναι άτονες λέξεις διότι γραφω απο το κινητό τηλέφωνο. Υπάρχει προγραμμα για πολυτονιστή, αλλά δεν το χρειάζομαι.
Κουλ

Douroladers,
Ευχαριστώ γιά τα θετικά σου λόγια. Θά ηταν ωφέλιμο να έγραφες νωρίτερα, ώστε να επιβεβαιωθεί απο πολλούς η τωρινή κατάσταση (πάλι όμως θα έμπαινα).
Αν και αυριο μπορεί να με αποκαλέσουν παραμυθά και ότι τα βγάζω απο τη φαντασία μου.
Καπέλο
22 Ιουνίου, 2021
@Borgia21 μα δεν διαφωνει κανεις οτι ομολογουμενως η βουλγαρα φολεψε και πλεον δεν αξιζει καμια προσοχη. Εγω αυτο που τονισα ειναι οτι δεν ειμαστε παπατζηδες οσοι την θεωρησαμε VFM πριν απο 1.5 μηνα. Αφου εχεις μια πορεια και μια εμπειρια εδω μεσα θα ξερεις οτι σχεδον καμια πιτσιρικα δεν διατηρει την αποδοση της ιδια μετα απο τοσες πολλες συνεχομενες πουτσες σε διαστημα 2-3 μηνων απο την εναρξη της καριερας της. Απλα χαλαρωσε λιγο και μην ψαχνεις εχθρους και αντιπαλους, δεν παραπλανηθηκε κανενας, απλα το πληρωμα του χρονου επεφερε την προβλεπομενη παρακμη. Φιλικα.
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2