Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε την Κυριακή που μας πέρασε στη πρωινή βάρδια , δούλευαν δύο κοπέλες που ήταν δίδυμο εδώ και πέρσι πριν τη πρώτη καραντίνα , η Σιμόνα μια μελαχρινή χοντρή με 3άρι βυζί , πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και η Μπέλα η Ρουμάνα (κάνω διευκρίνηση γιατί πέρσι σε άλλη βάρδια δούλευε και η Μπέλα η λατίνα .
Τη Μπέλα την είχα βάλει στο μάτι μίας και είναι μια κοπέλα μελαχρινή με κανονικό πολύ ωραίο κορμί 2άρι βυζάκι υπέροχο στητό στήθος και ήθελα οπωσδήποτε να τη βάλω στο παλμαρέ μου ,μίας και ένα 10εύρω μόνο είναι πολύ μικρό ποσό ακόμα και αν δεν περάσεις καλά , βέβαια αν κάποιος ψάχνει υπηρεσίες και συμμετοχή υπάρχουν δεκάδες άλλες επιλογές στα ίδια λεφτά .
Πλήρωσα και περίμενα μέχρι να περάσω δωμάτιο γιατί τόσο η Μπέλα όσο και η Σιμόνα δούλευαν συνεχόμενα .Μετά από ώρα ήρθε η σειρά μου , πέρασα στο δωμάτιο μέσα στο βάθος αριστερά , καθαρό και λιτό όπως το θυμόμουν .
Ήρθε μετά από λίγο η Μπέλα , χαιρετηθήκαμε αλλά απο την αρχή φάνηκε ότι δεν είναι για πολλά πολλά...για προκαταρκτικά ούτε λόγος...πέρασμα προφυλακτικού σε ημι σηκωμένο πούτσο και πίπα με πολύ χέρι αερόπιπα και μικρής διάρκειας , μετά απο λίγο ρώτησε πώς θέλω της είπα να στηθεί στα τέσσερα , τουλάχιστο στήθηκε καλά χωρίς να κλέψει στη στάση , στο δωμάτιο δεν ακουγόταν τίποτα πάρα λίγος θόρυβος από το κρεβάτι , απο τη Μπέλα ούτε η ανάσα της...αφού τη γάμαγα κάνα 5λέπτο μου είπε αν θέλω να αλλάξουμε στάση ,της είπα ότι δε θέλω και μετά απο λίγο τελείωσα .
Απο το δωμάτιο έφυγε γρήγορα γρήγορα μίας και είχε επόμενο ραντεβού , στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 10 λεπτά αλλά δε χρειαζόταν και περισσότερος χρόνος .
Δε πρόκειται να την ξαναπάρω , προτείνεται μόνο για όποιον θέλει ένα χύσιμο απλό με μια κοπέλα με ωραίο κορμάκι .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπέλα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
228.650
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού