Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 298 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλή εβδομάδα σε όλους...Είμαι φαν τον πρωινού σεξ, τίποτα καλύτερο να ξεκινήσει καλά μια μέρα! Από την προηγούμενη επίσκεψή μου στο συγκεκριμένο σπίτι μου χε καρφωθεί να πάρω τη Βικτώρια! Το σκεφτόμουν και άλλες φορές αλλά πάντα όταν πάω εκεί καταλήγω να γαμάω κώλο! Κατσικογάμης
Σήμερα δεν υπέκυψα στον πειρασμό, και πλήρωσα με τη μια για Βικτώρια η οποία στο σαλονάρισμα έσκασε μύτη με μαύρο κορμάκι να φαίνονται οι βυζάρες της , και όπως την έκανε ξανά πίσω από την κουρτίνα έβλεπα τις ποδάρες της με αυτό το πολύ όμορφο κωλομέρι (αχ και να το δινε). Πλήρωσα το μπλε και πήγα δωμάτιο. Δεν άργησε να ρθει. Με βρήκε με τα γόνατα στο κρεβάτι, γδύθηκε, ήρθε και αυτή κοντά μου. Αρχισα να τις φιλάω το λαιμό, να την χουφτώνω στο στήθος, στα μπούτια, στον κώλο...Ανταποκρίθηκε και αυτή με φιλάκια σε λαιμό και κορμί ενώ εγώ άρχισα να γλύφω τις βυζάρες της και να ρίχνω κλεφτές ματιές στον καθρέφτη. Την έβαλα στη στάση αυτή να μου πάρει πίπα (εμένα στα γόνατα) και το κατέχει τρελά! Πολύ καλό γλύψιμο αρχιδιών, τον έγλυφε από τη βάση ως το κεφάλι και τον πήρε όλον στο στόμα! Πολύ καλό και βαθύ τσιμπούκωμα με μένα να τις δίνω ρυθμό και να κοιτάει και αυτή κλεφτά στον καθρέφτη. Είχα ανάψει και το dirty talk πήγε σύννεφο κάτι που φάνηκε να της αρέσει...Αν δεν την είχα σταματήσει θα μ είχε τελειώσει...Την έστησα στα 4 όπου την πήρα αργά και βαθιά για να μπορέσω να κόψω λίγο το ρυθμό από το τρελό της τσιμπούκωμα ώστε να μην τελειώσω γρήγορα! Η Βικτώρια είχε στηθεί με τον κώλο πάνω και το κεφάλι κάτω, εγώ της τον έχωνα όλο μέσα όλο έξω αργά και βασανιστηκά με αυτήν ν ανασαίνει βαριά και με εμένα πλέον να έχω βρει το τέμπο μου! Ετσι την άλλαξα στάση και την πήρα ιεραποστολικά όπου πλέον τη γαμούσα λυσσασμένα με το παφ πουφ να δίνει και να παίρνει, με αυτήν να μου κρατάει τα κωλομέρια να με σπρώχνει να μπω πιο βαθιά και που και που να μου χαϊδεύει το πρόσωπο! Είχα πωρωθεί τόσο που δεν σκέφτηκα ούτε τελειωτικά ούτε μαλακίες! Τέλειωσα μέσα της όσο πιο βαθιά μπορούσα και έμεινα έτσι μέχρι να ξεκαβλώσω και να την κοιτάζω! Ε οκ αυτό ήταν! Παράσταση τέλος! Να περνάτε καλά...Πλατύ χαμόγελο

Αυτό μην το διαβάσετε αν δεν θέλετε δεν έχει να κάνει με κριτική...
Παλιά τραβιόμουν με μια Ρωσσίδα, την σκέφτηκα μέχρι και για γάμο, απλά δεν ήταν γραφτό. Ξέρετε, καθόμασταν στο κρεβάτι και μου δειχνε σε περιοδικά όλα που βλέπετε στα σπιτάκια...Το βάψιμο στη Ρωσία, διάφορα μπιχλιμπίδια που φοράνε στα χέρια τους, τα τατού (δείτε ΠΟΣΕΣ έχουν τατου στο μπούτι), κάτι ΑΝΕΚΔΙΉΓΗΤΑ Γυαλιά ήλίου (σαν τις μύγες να πούμε) και πολλά άλλα από αυτά που αγαπάνε οι γκόμενες να μιλάνε. Πολλές φορές τη θυμάμαι πάντα ώρες κακές και άβολες, όπως και σήμερα και το μόνο που σκέφτομαι είναι: γιατί μωρή μανάρα μου γαμώ την π%^&* σου?
Ετσι απλά ήθελα να τα πω κάπου γιατί με φίλους το χουμε κουράσει το θέμα και δεν θέλω να κουράζω, ούτε και οι απαντήσεις που πήρα με ανακούφισαν, και στο σπίτι έσπασα ένα τραπέζι με γροθιά πριν από κανα 8μηνο, η μάνα μου με ανεβοκατέβαζε αλήτη, και πήρα άλλο! Επομένως απλά το πα εδώ "στου κουφού την πόρτα" ότι απλά με πονάει όταν τη σκέφτομαι όσο γουρούνι και να μαι! Ο τοίχος είναι άριστος ακροτατής τουλάχιστον μέχριν ν αρχίσει να απαντάει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
11.000
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, javajis_javajis, Nopainnogain και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2021
Καβλομωρο είναι κ γω την πήρα πριν λίγο καλό κορμί τσιμπουκαρα
14 Ιουνίου, 2021
Ρε φίλε... εσύ είσαι ο τύπος του άντρα που ψάχνουν Όλες οι γυναίκες.
Και σύ, και γω μαζί αλλά και αρκετοί άλλοι.
Γι αυτό έσπασες το τραπέζι.
Και τη μάνα μήν την αποπαιρνεις.....ο καημός της ξεσπάει !
Κανείς δεν φταίει. Απλά..... έχουν αλλάξει τα πάντα.
Τα στάνταρ, τα δεδομένα, τά ιδανικά....
Χάλασε ο κόσμος, κι ας λένε όλοι πως ίδιοι είναι....
Διότι αν δεν το πεις, αν δεν το ευχαριστηθεις, και αν δεν το δέσεις, όπως ερωτικά έπραξες με την παραπάνω λεγαμενη , όχι μόνο για την καύλα σας, αλλά επειδή έτσι πρέπει να την ζούμε αυτή τη ρημαδα τη ζωή , χωρίς περιστροφές και περιορισμό λόγω ότι δυσκόλεψε, ότι άλλαξε η ότι άλλο στο διάβολο συνέβηκε, μόνο με ιδέα ότι είσαι εσύ για αυτήν και αυτή για σένα, νο μάτερ γουατ χαπενς, τότε δεν θα φχαριστηθουμε ποτέ πραγματικά αυτά που πρέπει να ζήσουμε....
Ο Έρωτας είναι το Παν !!!
Το κακό είναι που ο περισσότερος κόσμος τόν αναζητεί....
Δυστυχώς χωρίς να ξέρει πώς να το κάνει....
Εξ ου και η φράση" κάνουμε έρωτα " ....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2