Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 95 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Κριστι ειναι αρκετα γνωριμη σε πολλους απλως να επισημανω σε αυτους που δεν την γνωριζουν οτι προκειται για μια ρωσιδα μιλφ γυρω στα 45 με 50 ξανθια.Εχει κανονικο βαρος και μιλαει αρκετα καλα ελληνικα.Την ειχα παρει λιγο πριν κλεισουν τα μπουρδελα λογω κορωνοιου.Μπηκε στο δωματιο και αφου χαιρετηθηκαμε προσπαθησα να κανω παιχνιδι στα ορθια κατι το οποιο με τον τροπο της απεφυγε και με παροτρυνε να κατσω στο κρεβατι.Αυτο ειναι και το πρωτο αρνητικο σημαδι αν οχι για ολους για πολλους.Μετα μου λεει πιπα με προφυλακτικο η χωρις? και τις απαντω χωρις αλλα το πηρε πισω σκεπτομενη τον κορωνοιο.Δεν λεω κατι και συνεχιζω μηπως στο σεξ ανατρεψει το κακο ξεκινημα.Να προσθεσω οτι η πιπα ηταν καλη για τα γουστα μου αλλα το αρχειδογλυψιμο δεν ηταν κατι το ιδιαιτερο και ηταν μικρης διαρκειας.Τελος στο σεξ στυθηκε υποδειγματικα και ειχα ολο το ελευθερο να μπω μεσα της και την πηδηξα στο πισωκολλητο με πολυ καλη αισθηση του μουνιου της οπου μετα απο λιγο τελειωσα.Συμπερασματικα ειναι ομορφη για μενα προσωπικα αλλα στα προκαταρκτικα πιστευω χανει εγω τουλαχιστον αυτο βιωσα στο σεξ δεν ειχα παραπονο εμεινα ικανοποιημενος αλλα αυτο που με εκνευριζει με ολες τις κοπελες οταν το κανουν ειναι το να υπερβαλουν με τα γλυκολογα κατι που εκανε σε μενα συνεχεια η Κριστι.Το ψεμα φαινεται κανει μπαμ και απο καποιο σημειο και μετα κατανταει επιοικως υπερβολικο.Εγω την προτεινω σαν επιλογη μονο για την εμφανιση και το σεξ οχι ομως για τα προκαταρκτικα και τα υπερβολικα γλυκολογα για αυτο και εβαλα το ισως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 26, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κρίστη
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
521
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, EvilPlasma

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού