Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλή εβδομάδα να χετε, σήμερα 7 Ιουνίου ένα ακόμα βήμα προς τα κεκτημένα που χάσαμε τόσο καιρό τώρα.
Δεν θα πω ψέμματα, έχω χαπακωθεί να ρίξω ακόμα και 3 καβλιά σήμερα. Μιας και έχω κόλλημα με Λατίνες, Πήγα στα Λατινομάγαζα της Κολωνού αλλά βρήκα 2/3 ανοιχτά και μόνο Λατίνες δεν είχε. Δεν έκανα παραπάνω βόλτες όμως! Πέτυχα τη Ρουμάνα Σιμόνα που μου έκανε μεγάλη εντύπωση πως μέσα στην καραντίνα κράτησε την κορμάρα της (εγώ έτσι τη βρήκα τουλάχιστον). Στο σαλόνι είχε πολύ κόσμο και γενικά ο κόσμος γαμούσε αβέρτα. Η Σιμόνα σήμερα σαλόναρε με μαλλί μισό μισό πιασμένο, μαύρο σπαστό κάπως, μαύρα σέξυ εσώρουχα και κωλάραααα! Πλήρωσα για αυτήν και μετά από ένα δωμάτιο αναμονή+αναμονή στο σαλόνι ήρθε και σε μένα. Λίγα τυπικά προκαταρκτικά και μια καλή βαθιά πίπα. Οσο μου τον ρουφούσε με κοιτούσε λάγνα και άρχισα και γω το dirty talk! Δεν ήθελα πολύ, την έστησα στα 4 όπου και η θέα είναι ΤΖΕΤ. Αντέχει δυνατά καρφώματα και ζουλούσα τα ζουμερά/σκληρά της κωλομέρια ενώ έμπαινα αργά ΟΛΟΣ μέσα όλος έξω κτλ! Το τέλος δεν άργησε να ρθει με μένα να χω μπεί όλος μέσα μέχρι τη μήτρα της και ν αδειάζω τα χύσια μου βαθιά μέσα της (προφανώς στην καπότα). Σηκώθηκε, είπα τσίμα τσίμα 2 μαλακίες και την έκανε για το επόμενο δωμάτιο! Χαλαρά καλή επιλογή πόσο μάλλον για τα δεδομένα του Μεταξουργείου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
EvilPlasma
Ανώτατος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
94
Likes:
11.005
Πόντοι:
17.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tedotiras, iron45, @.Dod0s και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2021
Υποθέτω δεν πρόκειται για την Ρουμάνα Σιμονα της Φυλής, που δούλευε κυρίως Βραδυνή βάρδια.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1